Анонім Перший• 21 июня в 19:40
Всі кажуть, що немає грошей на відпустку. А де тоді...
всі білети на потяги??? Миттєво розкуплені! І це на 5 потягів, що йдуть в один день!
Навіть якщо це перекупи, то всеодно в них купують такі ж самі люди, що їдуть відпочивати.
А ви кажете, бідність.
Ms. Доброта• 21 июня в 21:19
Ответ дляМастер Клас
Так це бідні на потязі їздять
Багаті на кордонах стоять
Не їздять бідні на потягах. Максимум маршрутка по місту або вєлік.
Наша взяла• 21 июня в 21:27
Ответ дляАнонім Перший
О прикольно. Авто кидаєте в аеропорту? Чи шукаєте стоянку поруч, це начебто дешевше
Як коли
Мастер Клас• 21 июня в 22:44
Ответ дляMs. Доброта
Ну це вже зовсім жебраки