Анонім Перший• 21 июня в 19:40

Всі кажуть, що немає грошей на відпустку. А де тоді...

всі білети на потяги??? Миттєво розкуплені! І це на 5 потягів, що йдуть в один день!
Навіть якщо це перекупи, то всеодно в них купують такі ж самі люди, що їдуть відпочивати.
А ви кажете, бідність.
сою не люблю• 21 июня в 19:41
В мене нема. Сиджу вдома. Це не я.

Svitlo_• 21 июня в 19:41
І який це відсоток від всього населення?
Тирамісу на терасі• 21 июня в 19:42
Денег хватает только на билеты туда и обратно. Вот так и отдыхают в пути
Пасхальний тролік• 21 июня в 19:43
А еще есть масса тех кто передвигается на своих машинах, или на автобусах …

Автор такова жизнь .. не завидуйте людям, пусть отдыхают если могут
Сегодня сержусь• 21 июня в 19:43
А автобусов междугородних ещё сколько ездит
Где люди берут деньги на автобус?
автор Анонім Перший • 21 июня в 19:45
Ответ дляПасхальний тролік

Я і не заздрю. Теж на авто поїду.
Ради цікавості глянула на квитки. І офігела
Пополняю_Карму• 21 июня в 19:45
На відпустку немає. Квитки купую, бо іжджу до чоловіка. Але навряд чи Вам той напрямок цікавий)))
Мой завтрак• 21 июня в 19:46
Хто ці всі, які кажуть, що немає грошей?
Наша взяла• 21 июня в 19:47
Я лечу третій раз за цей рік у відпустку , але я машиною вивзджаю

автор Анонім Перший • 21 июня в 19:47
Ответ дляМой завтрак
Тут теми почитайте. ЯК заробити. Де взяти грошей. На їжу не вистачає. Живуть з кредиток.
автор Анонім Перший • 21 июня в 19:48
Ответ дляНаша взяла
О прикольно. Авто кидаєте в аеропорту? Чи шукаєте стоянку поруч, це начебто дешевше
Svitlo_• 21 июня в 19:50
Ответ дляАнонім Перший
Ви щоро вірите що в країні немає людей яким на їжу не вистачає?
Мой завтрак• 21 июня в 19:52
Ответ дляАнонім Перший
Ці теми створюють одні люди, інші люди сиворюють теми про відпочинок не у всіх немає грошей, а лише у тих, хто створює теми ’де заробити грошей’.
Червона рута• 21 июня в 19:51
Знаходять.Ідуть люди
Просто Фіфа• 21 июня в 19:52
Потягів катастрофічно не вистачає, нас в Україні 20-25 мільйонів, а скільки потягів на день закордон? 5 потягів на 20 мійльйонів? тому і викупають швидко. Але і здають багато бо плани змінюються, ставте автовикуп у додатку
Зліпок ступні• 21 июня в 19:53
Вы знаете сколько людей в украине? В 5 поездов не посадишь всех)
Svitlo_• 21 июня в 19:54
Ответ дляПросто Фіфа
А ще ж далеко не всі їдуть на відпочинок. Їдуть на роботу, лікування, справи, повертаються з роботи, навчання, кохання, відвідати рідних.
Просто Фіфа• 21 июня в 19:55
Ответ дляSvitlo_
Так, ви праві абсолютно
Начальник Анонимов• 21 июня в 19:56
Так их всегда надо было ловить. Даже не в сезон отпусков. Людям ездить надо по работе, к семье и тд

Пасхальний тролік• 21 июня в 19:57
Ответ дляАнонім Перший
Я і не заздрю. Теж на авто поїду.
Ну не лукавьте - раз склепали тему - то точно какие-то эмоции у вас эта тема вызывает , причем довольно сильные эмоции, триггеритесь короче.
Если мне ровно на что-то - то я об этом не думаю вообще
60 метрів сметани• 21 июня в 20:04
Ответ дляАнонім Перший
Я і не заздрю. Теж на авто поїду.
Тю, вы на авто сами, а удивляетесь людям , которые едут на поезде
Так а какое направление?
Дай подивлюся• 21 июня в 20:07
Ответ дляАнонім Перший
Я і не заздрю. Теж на авто поїду.
Люди їздять не тільки відпочивати. По справам, родичів перевідати, по роботі. Може то не люди багато їздять, а потягів дуже мало?
60 метрів сметани• 21 июня в 20:08
Ответ дляАнонім Перший
Я і не заздрю. Теж на авто поїду.
Сейчас и в лагеря детские едет очень много детей
Дай подивлюся• 21 июня в 20:08
Ответ дляМой завтрак
Більшість українців нікуди не їздять, особливо зараз під час війни.
Черговий по кухні• 21 июня в 20:09
Ответ дляАнонім Перший
i? чи ви настільки дурнувата, що впевнені, що то ті самі люди?
Мой завтрак• 21 июня в 20:10
Ответ дляДай подивлюся
Більшість їздить аж бігом) зараз навіть ті, хто ніколи за межі свого села не виїжджав, їздять.
Ms. Доброта• 21 июня в 21:16
Ответ дляМой завтрак
Я, в гаманці нічого, взагалі
Мой завтрак• 21 июня в 21:17
Ответ дляMs. Доброта
Я, в гаманці нічого, взагалі
Ви ж не всі авторка переконує, що у всіх грошей на відпочинок немає.
Ms. Доброта• 21 июня в 21:18
Ответ дляМой завтрак
Таких як я достатньо, як і інших. У відсотках ніхто не скаже яких більшість, неможливо.
Мастер Клас• 21 июня в 21:18
Так це бідні на потязі їздять
Багаті на кордонах стоять