Йосип_молодий• 23 июня в 20:38
Я знаю, дурне питання, але все ж, море в Греції
Там є хвилі? Бо люблю щоб були....Звичайно не штормові, але все ж....
ЛісАпетная• 23 июня в 20:38
Цікаво, як вам будуть намагатися відповісти на ваше фантастичне запитання.
люблю_тортики• 23 июня в 20:39
Ответ дляЛісАпетная
Обосрут потихоньку да и всё
Добро с Кулаками• 23 июня в 20:42
Если будет ветер, способный поднимать волны, то будут. Не будет ветра - не будет волн
Якось так і живу• 23 июня в 20:44
Якщо сильні хвилі то там заборонено купатись. Червоний прапор і наглядачі ганяють, особливо,якщо з кругом/ матрасом/ фламінго плавати
Йосип_молодий
• 23 июня в 20:44
Ответ дляДобро с Кулаками
Дякую
ДваДваВісім• 23 июня в 20:46
Ответ длялюблю_тортики
Обосрут потихоньку да и всё
Можно и громко)
Повітруля• 23 июня в 21:12
Ответ дляАшотакоя
В Греции 60 островов, куда именно Вы собираетесь?
І ще материк впридачу
Повітруля• 23 июня в 21:13
Ответ дляЛенне-Рейма
А в июле там жарко?
У минулому році 33-35 протягом 10 днів. Середина липня
Скіфська пектораль• 23 июня в 21:15
Вибачте, ви Грецію на карті бачили? В неї ж величезна берегова лінія. Там є все. Хвилі наприклад завжди є на західній частині Родосу, на Криті в багатьох місцях
Ленне-Рейма• 23 июня в 21:15
Ответ дляПовітруля
Спасибо, здесь шо не спроси, у всех голова болит
Ашотакоя• 23 июня в 21:32
Ответ дляЛенне-Рейма
А вы сами не понимаете, что в Греции жарко в июле?
Ленне-Рейма• 23 июня в 21:38
Ответ дляАшотакоя
Понимаю)))
ОбережнаЯ• 24 июня в 09:35
Їдьте на північний Крит, там завжди хвилі, а також Плакіас на Криті вітряне місце з хвилями, там між горами створюється аеродинамічна труба і часто море хвилюється.
Йосип_молодий
• 24 июня в 09:40
Ответ дляОбережнаЯ
Та вже обрали давно, але бачу по відео, що море завжди там спокійне. Ну нічого, але дякую за поради!
ОбережнаЯ• 24 июня в 09:41
Ответ дляЙосип_молодий
Гарного відпочинку! А що обрали?
Йосип_молодий
• 24 июня в 09:42
Ответ дляОбережнаЯ
Гарного відпочинку! А що обрали?
Дякую! Дуже боюсь правда, бо треба ще добратися через всю Україну до міста виїзду...Халкідіки
ОбережнаЯ• 24 июня в 09:44
Ответ дляЙосип_молодий
Та не бійтеся, все буде добре! А які Халкідіки? Я також розглядаю кілька готелів на там? Яке містечко?