Меряю от 0• 24 июня в 13:58
Удаление папиллом и родинок в Киеве ?
Девочки, пожалуйста, порекомендуйте проверенного врача онкодерматолога в Киеве надо удалить много паппилом на декольте и проконсультироваться по родинкам . Кто удалял паппиломы, каким методом делали и как долго заживали , остались пятна ? Спасибо
Радість моя• 24 июня в 14:04
Послушаю варианты. Муж удалял в Евродерме, радиоволновым. У него они крупные были, в интимной зоне. Дорого( Врач Василенко, очень классный доктор, ответственный.
Янгол в камуфляжі• 24 июня в 14:09
Удалять нужно осенью/зимой. Во Львове озвучили 1500 с обезболивающим. Если много не знаю.
Тролю як можу• 24 июня в 14:14
в Медикуме акция на удаление трех единиц. Лично пользовалась - современным методом с анализом - бесплатно. Удалила папиллому под рукой и две атеромы на голове.
Меряю от 0
• 24 июня в 14:52
Ответ дляРадість моя
Спасибо . Пятна остались ?
Не соромлюсь• 24 июня в 15:30
Тут видаляли лазером папіломи.
На обличчі, на повіках також-плям не залишилось.
Пишу каліграфічно• 24 июня в 15:37
А хтось прибирав гіперплазію сальних залоз, залишились рубці чи плями?
Меряю от 0
• 24 июня в 17:21
Ответ дляНе соромлюсь
Тут видаляли лазером папіломи.
Дякую
Радість моя• 24 июня в 18:06
Ответ дляМеряю от 0
Спасибо . Пятна остались ?
Нет. После родинки остаются, после папилломы нет.
Мама Карло• 24 июня в 18:10
Ответ дляПишу каліграфічно
Робили ДТК на обличчі. Після того як відпали кірочки, рожева шкіра під ними. Спочатку зеленим коректором і тональним замазувала, а через місяці 3 вирівнялись ці плямки повністю в тон шкіри.
Пишу каліграфічно• 24 июня в 19:46
Ответ дляМама Карло
Я щось прочитала що видалення досить глибоке і залишається шрам, а якщо видалити поверхнево, то через деякий час знов буде.
Мама Карло• 24 июня в 20:15
Ответ дляПишу каліграфічно
У мене маленькі були як прищики. Я думала, що дерматолог буде лазером видаляти, а він сказав що ні, бо лазер випалює вглибину і на його місці залишаються ’воронки’/кратери. ДТК поверхнево видаляє самі ці штуки. Але кожну підколюють обезболюючим перед випалюванням ДТК і це теж не дуже ок, бо робиться пімпочка додаткова за рахунок уколу і не дуже видно лікарю чи все випалив і головне ж ще нормальну тканину не пошкодити. Декілька манюніх шт без уколу робили, бо там не було у що колоти і це боляче, у мене навіть самовільно сльоза з одного ока витекла з тієї сторони де робили.
На чутливій ділянці він не зміг. повністю прибрати, то воно повернулось. Він попереджав і казав, що краще під міні-наркозом таке випалювати для надійності і комфорту і пацієнта, і лікаря, але я боюсь наркозу.
Запитайте у дерматолога як підете, може якийсь інший спосіб ще є, щоб не було рубцю або кратера.
Пишу каліграфічно• 24 июня в 20:23
Ответ дляМама Карло
Напишіть де ви видаляли, якщо в Києві.
Заздалегідь вдячна
Мама Карло• 24 июня в 20:43
Ответ дляПишу каліграфічно
Напишіть де ви видаляли, якщо в Києві.
Заздалегідь вдячна
Я в 22 році напочатку війни була в Житомирі і там видалила дешевше ніж в Києві. Де в Києві краще поки не знаю, знову треба видалити, але хочу восени, коли сонця не буде. Думаю сходити в шкірно-венерологічний диспансер на Троєщині. Казали, що там нормально роблять, але ще додатково наведу справки перед тим як іти. Хвалили клініку Богомольця, але там недешево.
Мааарковная• 25 июня в 21:27
Муж недавно удалял штук 30 в кожвене1 на шее и в подмыхах, в Киеве, взяли 750 грн
Меряю от 0
• 27 июня в 14:50
Ответ дляМааарковная
Кожвен який самий, де знаходиться ? Чим видаляли, плями залишились? Дякую