ДлинноНожка• Изменено 25 июня в 11:49
Дитячий ортопед-травматолог
Доброго дня! Порадьте, будь ласка, хорошого дитячого ортопеда-травматолога (бажано Боярка, Біла Церкві чи Київ) який приймає по направленню. Потрібна консультація для доньки 15 років щодо стану спини (педіатр ставить попередній діагноз - сколіоз). Дякую
БоВжеВільна• 25 июня в 11:49
Жуть, у нас что уже педиатры не могут нормально поставить диагноз сколиоз?
или это по новым правилам для дальнейшего лечения надо?
ДлинноНожка
• 25 июня в 11:51
Ответ дляБоВжеВільна
Педіатр може запідозрити сколіоз, сам діагноз і лікування призначає ортопед після додаткових досліджень. Давайте кожен буде робити свою роботу
БоВжеВільна• 25 июня в 11:55
Ответ дляДлинноНожка
Моей малой ставил диагноз педиатор. Назначал массажи, парафинотерапию, электрофорез и тд. Он же и помогал с путевками в санаторий для лечения. Где так же врачи подтвердили правильность постановки диагноза.
А теперь тягай ребенка от врача к врачу