BigHost• 26 июня в 15:13

Допоможіть опізнати пісню українською мовою

Добрий день.

Почув в маршрутці пісню українською мовою в рок виконанні, вокал - жінка.

Запам"ятав два рядки та вважав що ШІ мені підкаже хто виконавець.
По цих словах із пісні ГПТ на Джемінай не опізнав конкретну виконавицю, тільки вказав що це переклад слів з Рок Опери "Моцарт".

Може хтось знає хто виконує цю оперу на українському?
Два рядки: "Чути гуркіт горних хвиль пил летить на сотні миль"
Мамкиня доця• 26 июня в 15:22
Думаю вот это оригинал, перемотайте А дальше сами найдете, если это то

автор BigHost • 26 июня в 15:27
Ответ дляМамкиня доця
Думаю вот это оригинал, перемотайте https://www.youtube.com/watch?v=tP6tQ7OEFlY&list=R... А дальше сами найдете, если это то
Відео щось не працює. Посиланням прикріпіть сюди
Мамкиня доця• 26 июня в 15:33
Ответ дляBigHost
Это не моцарт, не благодарите Vidmyn Dzvin The Silence is Dark

Хотя от пивка не откажусь :D