Добрий день.
Почув в маршрутці пісню українською мовою в рок виконанні, вокал - жінка.
Запам"ятав два рядки та вважав що ШІ мені підкаже хто виконавець.
По цих словах із пісні ГПТ на Джемінай не опізнав конкретну виконавицю, тільки вказав що це переклад слів з Рок Опери "Моцарт".
Може хтось знає хто виконує цю оперу на українському?
Два рядки: "Чути гуркіт горних хвиль пил летить на сотні миль"
Мамкиня доця• 26 июня в 15:22
Думаю вот это оригинал, перемотайте А дальше сами найдете, если это то
Мамкиня доця• 26 июня в 15:33
Ответ дляBigHost
Відео щось не працює. Посиланням прикріпіть сюди
Это не моцарт, не благодарите Vidmyn Dzvin The Silence is Dark
Хотя от пивка не откажусь :D