Без QR коду• вчера в 21:21
І я спитаю про Crocsи, який розмір брати? трохи більші?
Хочу клоги, ношу 38, є варіант 37-38 або 38-39.
Своїх не було. Колись, за донькою доношувала на дачі 37-38, вони були впритик, але по двору бігать було норм.
Без QR коду
• вчера в 21:28
Ответ дляНе їм після шостої
беріть 38-39, трошки приварите якщо будуть великі
Приварите? Це як?
Я на хвилинку• вчера в 21:38
Ответ дляБез QR коду
Приварите? Це як?
В прямому смислі. Погугліть- зварити крокси
Голубка миру• вчера в 21:49
Ответ дляНеправдиша
Як джинси колись варили))
Доречі, це працює - я колись вимиті крокси поставила сушитись на сонечко, а був дуже спекотний липень. Ввечері дивувалась - чому вони стали меньші.
Mrs.Sexuality• 2 часа назад
Вам нужно 38-39 точно. И они как раз вам будут. Ничего варить не нужно будет.