Колишня муза• сегодня в 10:18

Наша головна військова ціль - тепловози

Без локомотиву - та нова залізниця що?- груда металу, непотрібні сталеві смужки на землях півдня. Піс ов щіт, якщо бажаєте. Чи займаються ссо локомотивами? Я ніколи не чула. Де вони? Теж в тилах куди ми не дістаєм?
автор Колишня муза • сегодня в 10:19
Ну не головна, а в рамках кримської кампанії я маю на увазі. Щоб відрізати шляхи постачання.
Трасою так багато не навезуть, як потягами

Радуга-дуга• сегодня в 10:27
Терміново шліть резюме, без вас не розберуться
ДеньгиНеСдаю• сегодня в 10:28
а в Крыму украинцы или россияне?
автор Колишня муза • сегодня в 10:30
Ответ дляДеньгиНеСдаю
а в Крыму украинцы или россияне?
Та росіяни, хто
автор Колишня муза • сегодня в 10:31
Ответ дляРадуга-дуга
Так не чула дійсно ніде. Постійно оброблять нафтопереробку. Ну установки балістики хоч почали..а щоб на паровоза відкрили вогонь, я не чула
МУСЯкомарова• 2 часа назад
Давайте бить по їхніх поїздах, щоб вони били по нашиз і шоб ми вде і відспустку не мали змоги доїхать
Пи Пи Пилюля• 2 часа назад
Ну подумайте логичнее, что легче - разбить жд пути или разбивать ВСЕ локомотивы?
Пи Пи Пилюля• 2 часа назад
Ответ дляКолишня муза
И как там они без вас справляются, загадка.
автор Колишня муза • 2 часа назад
Ответ дляМУСЯкомарова
Не поїзди, а тепловози; і вони не бʼють по нам в залежності від того, що робимо ми. Вони просто бʼють. Сама есвео- це тому, що вони - просто. Просто прийшли, просто відкрили вогонь, просто в дом запульнули. Що це за фантазії у Вас? Ви війну проспали чи що

автор Колишня муза • 2 часа назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Якщо Ви така логічна, скажіть мені що ви розумієте під «розбить путі»?)
Це тисячі км. Одна ракета скільки вирве? Ну 1км може..може 500м. Дирку зробить коротше. Яку залізнодорожні військамза день зроблять. А щоб все полотно розбить - це пару тищ ракет на це просрать? І там ппо дай боже!!! Це ключовий обʼєкт. Його бережуть. Це дорога життя. Полотно розбити - не варто і братися
Просто звязда• 2 часа назад
Ответ дляКолишня муза
Можно ещё вас обучить и забросить на парашюте на оккупированные территории, с поддельными документами. Будете самолично взрывчатку раскладывать и взрывать локомотивы.
Пи Пи Пилюля• 2 часа назад
Ответ дляКолишня муза
У вас такие глубокие познания. Почему вы еще не служите?
Бить локомотивы, это все равно что бить Комаров, вместо того, чтоб поставить фумигатор.
автор Колишня муза • 1 час назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дивлячися скільки їх. Якщо як комарів, то ви праві. А якщо два-три парка по 10 шт, то сенс є. Один удар по парку - це ж не мінус 1 лише паровоз. Може й кілька
бибизяна• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Сия мысль не нова
https://www.youtube.com/shorts/oO21xiUzNLc
автор Колишня муза • 1 час назад
Ответ длябибизяна
Сия мысль не нова
Ну Слава Христу