sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Общество, Политика, СМИ - Общество
noavatar
грешница кающаяся• 1 час назад

Господарка собаки показала, як зараз себе почуває собака, після викрадення і по

Господарка собаки показала, як зараз себе почуває собака, після викрадення і побиття її істотами в балаклавах (тцк).
На відео чітко видно, що у собаки травмована задня лапа..
Господарка написала, що «коли ми забрали Тіто,не передам словами, як собака кричала, коли опинилася в мене на руках.
Він двічі втрачав свідомість від стресу на декілька секунд, потім підривався і плакав. Це бачили і чули працівники поліції та свідки.
В собаки пошкоджені дві задні лапи. Одна забита, інша з розірваними зв’язками і ймовірно, пошкодженим суглобом. Завтра будемо дообстежувати.…. Заяву до поліції подано, відкрито кримінальне впровадження».
А що буде далі? Скільки суспільство ще буде подібне терпіти!
Те, ким є ці істоти в людській подобі, адекватним людям було ясно вже давно!
І що ці дії давно нічого спільного із захистом країни і народу не мають!
Ще тоді, коли ці демони уже не один рік як почали викладати, бити, катувати людей.. є випадки неодноразові ВБИВСТВ.. є випадки вимагань грошей, рекету і погроз!
А влада продовжує робити вигляд, що все «добре»!
Тепер вони вже знущаються над тваринами і ламають їм лапи, тільки за те, що не вдалось «бусифікувати» господарів!
Що далі, будуть викрадати дітей, катувати їх і шантажувати їх батьків йти в «Скелю»?
Хоча вже були випадки, коли ці істоти били підлітків..
Буди випадки, коли вагітних жінок і дітей задували газовими балончиками.
Збивали на авто людей. І вчиняли безліч інших злочинів і зла проти цивільних! І продовжують це робити і далі… тисячі людей є свідками цього. Як і є тисячі відео і фото доказів цих злочинів!
У що ці моральні потвори перетворили нашу країну?
І чим вони і їх адепти відрізняються від окупантів, і їх методів знущання над людьми… і тваринами?
Це вороги країни, нічим не кращі зовнішніх ворогів!
А в деяких випадках і гірші, бо знущаються з власних громадян, з якоюсь неприхованою жагою і задоволенням…просто морок і тьма!
Якщо хтось дійсно вважає це нормою, і виправдовує війною, і хоче будувати таку державу і суспільство, то ці персони хворі аморальні нелюди! (с)
crying_face 7 like 5 dislike 1
2 13
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
noavatar
Anasta25• 28 минут назад
1
Как под нас написана

heart 1

noavatar
автор грешница кающаяся • 15 минут назад
2
Ответ дляAnasta25
Как под нас написана

https://youtu.be/99CQccgSogY?si=CJ0cWRp0ZIGJz91s
’Видео недоступно.Этот контент недоступен’.Дайте пожалуйста ссылку.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff