Запасная спина• 1 час назад

Зп 2000-2300 уе на одного для вас норм ?киев

Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Девушки давайте хоть один вечер , из многих, без срача тут на форуме проведем. Оно того не стоит, нападать друг на друга. Ну согласитесь
Ну почему же?!

Местечковые олигархини хотят похвалиться, какие у них базовые потребности. Зачем им мешать?

Прагматик флегма• 1 час назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Може ви сонечко, золоте.
Майструю крила• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
Доступ до медицини, освіти, дах над головою, їжа, одяг, можливість відпочивати і працювати, заробляти собі на життя. Є базова потреба в розвитку і безпеці. Самореалізація Гарварда в цьому списку і тесли немає. Це винятково ваші привілеї, можливості і бажання. Це коротко. Розжувати?
Ну то есть если развить тему, вы сейчас напишете элайнеры и импланты не база, хороший ремонт тоже не база, отдых комфортный тоже не она, хороший универ не база это вы уже сама написали, авто тоже зачем, если трамвай есть
Воленс-неволенс• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
І в п´ять разів ненормально і взагалі менше мільярда щорічного доходу ненормально так жити. На який таке життя без мільярда? Навіть базових ваших потреб не закрити.
До чого ця ваша писанина?
В Швейцарії, в США, Канаді, Японії, Сінгапурі і ще в дуже багатьох країнах 2-3 тис$ це мізерний мізер за який можливо вижити, але лише вижити і дуже скромно.
Глас_Народа• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
Для вас. Не для мене. Якщо є ще мільйони людей без гібриду електрички, інші мільйони взагалі без авто, чи на бензині, а хтось на громадському транспорті пересувається. Ви вважаєте ваше авто базова потреба для всіх?
Так,я так вважаю , бо для мене авто-то базова потреба , і зранку 24.02.2022 саме моє велике авто, два дні везло всіх до найближчого кордону. Ми залишили все , навіть їжі не було , але авто довезло до пункту б
Не кую, не мелю• 1 час назад
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну почему же?!

Ну и хрен с ними. Каждый все равно живет по своим штанам как говорится. И эти распри на форуме никакого выхлопа в наш реальный карман никогда не имеют:((
Прагматик флегма• 1 час назад
Ответ дляМайструю крила
У вашому маразмі можна зайти ще далі. Вілла на березі океану база, вечері з королівськими особами база, особистий кухар мішленівського ресторану база, власний кутюр´є в Мілані і власний літак також база. Цей розвиток можливий в обох напрямках.
Глас_Народа• 1 час назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Вибачте будь ласка, я завжди дуже чемна, але сьогодні якась особливо нестабільна ❤️
Прагматик флегма• 1 час назад
Ответ дляГлас_Народа
Це добре. Але чому ви вважаєте що це база для всіх?

Майструю крила• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
Маразм - считать что «база» это лишения. Наследие совка.
Прагматик флегма• 1 час назад
Ответ дляМайструю крила
Маразм вважати олігархічні статки базою, для усіх. Це в принципі неможливо.
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
Ответ дляМайструю крила
Две крайности - или лишения или роскошь
Другого не дано
Не кую, не мелю• 1 час назад
Ответ дляГлас_Народа
Та я ж тільки побажання висловила. Але ж впливу ні на кого ніякого не маю. Хай всім буде стільки $$$ щоб було достатньо
Прагматик флегма• 1 час назад
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Две крайности - или лишения или роскошь
Другого не дано
Так на порадниці тільки хардкор чорне і біле.
Воленс-неволенс• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
Чесно, ви трохи не в собі і на всіх кидаєтесь, судячи з ваших постів ви ніде не були, нічого не бачили і готові глотку гризти за 1000$
А і ще всім синіх баб ліпити))
Майструю крила• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
Олигархические статки это немного другое, чем предметы обсуждения выше
Глас_Народа• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
Добре, ми вас залишаємо, добре, що не для вас, хай вам теж буде зручно, при Вашій особистій базі 🌹
Прагматик флегма• 1 час назад
Ответ дляВоленс-неволенс
А і ще всім синіх баб ліпити))
Чесно, ви мене наділяєте не існуючими якостями. Не сприймаєте іншу думку, відмінну від вашої. Переходите на особистісь. Це теми не стосується.І готові мені перегризти глотку лише тому, що я з вами незгодна.))
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляКудесница_с_пургеном
В любой стране это нормально, а в Украине и подавно нормально
Ви справді вважаєте що в будь якій країні 2300$ це нормально?
Ні, це не так.

Прагматик флегма• 1 час назад
Ответ дляГлас_Народа
В мене інше авто. Цілком влаштовує.
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
Ответ дляМайструю крила
Если сравнивать жизнь 90 процентов людей в Украине и те доходы, которые здесь описывают, то как раз это и будут олигархические статки на местном мелком уровне
Глас_Народа• 1 час назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Та хай всі просто будуть максимально здорові і щасливі 🌸
Майструю крила• 1 час назад
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Вот же ж олигархи, не разрезают тюбик с почти закончившейся зубной пастой, да?))
Из этой серии?))
Глас_Народа• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
В мене інше авто. Цілком влаштовує.
Похваліть ваше авто, може і я собі таке куплю, але ж дивіться, мені треба менше ніж 3,5 на 100.
Прагматик флегма• 1 час назад
Ответ дляМайструю крила
Из этой серии?))
Ну 23 тисячі на сонячні панелі це не зовсім не розрізаний тюбик. Цікаво який відсоток жителів України може собі це дозволити?
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
Ответ дляПрагматик флегма
Ага
Или 12 тысяч евро на семью в месяц
Таких людей в Украине не так много, но им все мало и не хватает, судя по этой теме
Прагматик флегма• 59 минут назад
Ответ дляГлас_Народа
Ні в якому разі. Мені тут напхали і панамку лише за думку стосовно доходу. Свого я не озвучу, як і марку авто. Срати на мій город, з моїми особистими кордонами не вийде,я вам такої можливості не дам. тут не вміють люди адекватно, аргументовано відстоювати свою думку
Воленс-неволенс• 57 минут назад
Ответ дляПрагматик флегма
Що теми не стосується? Вам написали що в багатьох країна 2300$ це поза межею виживання, а ви людей за це висміюєте
Прагматик флегма• 57 минут назад
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ага
Или 12 тысяч евро на семью в месяц
Це ті самі люди які в сусідніх темах кричали чому світла немає тижнями і чому продукти такі дорогі?
Прагматик флегма• 56 минут назад
Ответ дляВоленс-неволенс
Перепрошую а Київ, в темі, не в Україні знаходиться?