Бджолина королева• вчера в 21:41
Чи нормально поводився хлопець? Чи я даремно насторожилася?
Познайомилася з хлопцем, який спочатку казав, що хоче просто дружити: пити пиво, курити, спілкуватися. Ми зустрілися, але були наодинці.
Під час зустрічі він почав до мене приставати. Я не була готова до цього і не давала згоди. Він торкався мене, навіть намагався торкатися клітора. Коли я дала зрозуміти, що не хочу цього, він сказав: «Це ж не секс» і продовжив торкатися.
Після цього він пише, щоб я приїхала до нього в Київ, залишилася на ніч або хоча б не їхала додому того ж дня, бо хоче провести зі мною більше часу. Але коли я пропоную зустрітися в кафе чи іншому публічному місці, він або ігнорує цю пропозицію, або переводить розмову.
Мене бентежить, що його слова про «дружбу» зовсім не збіглися з його поведінкою, а також те, що він не хоче погоджуватися на звичайну зустріч у людному місці.
Як би ви оцінили таку ситуацію? Чи це для вас виглядає як неповага до особистих меж? Чи стали б ви після такого продовжувати спілкування?
Курочка-чубаточка• 1 час назад
Ответ дляіронічна антитеза
да это тролль, таких набитых дур не существует
Я у 15 такою була
Гарні диньки• 24 минуты назад
Вы больненька или притворяетесь? Уж простите. Что должно быть в голове, чтобы еще планировать с ним встречу? Остановила после того как залез в трусы, это конечно сильно. А пока он в трусы лез, вы в прострации были? Если готовы с ним переспать, то вперед, если нет, в блок его, какая нафиг дружба.