ПрипоРошенная• 29 июня в 11:34

Він хоче виключно, щоб я прийшла до нього додому і все?

Бо таке вперте ігнорування зустрітись десь окрім додому,хоча вживу мені казав так можемо зустрітися десь кафе без проблем
Криниця щастя• 29 июня в 16:08
Ответ дляПрипоРошенная
Який цінник ?
Він не пропонує гроші
А треба пропонувати? Скільки нині мінет в під´їзді? Потрогати безкоштовно, це вже зрозуміло

Криниця щастя• 29 июня в 16:10
Ответ дляТантрический кекс
Я только две видела.
В первой она шла 4 км по жаре к нему и вчерашнюю. А какие еще были?
Странно, зачем идти, если оно соседи? Он ради неё переехал что ли?
Женщинас• 29 июня в 16:13
Ответ дляПрипоРошенная
Дружити я не проти ,бо в мене є друзі чоловіки,але інтим із таким ні
Якби було нормальне відношення я б ще подумала ,а цій ситуації ні
ви можете нам пояснити навіщо вам ця дружба із людиною, з якою нуль вщаєморозуміння? Про що ви збираєтесь із ним дружити, чим він вам цікавий?
Радуга-дуга• 29 июня в 16:18
Ответ дляПрипоРошенная
Робота це робота,у всіх є свої друзі та сімʼї
Ніхто не зацікавлений проводити час після роботи і так на кожній роботі було
ідіть на тренування: танці, тренажерний зал. або мовні курси
Женщинас• 29 июня в 16:30
Ответ дляРадуга-дуга
А навіщо вам взагалі кудись з ним виходити? Він ваш (потенційний) гвалтівник. Скоріше за все він мусульманин, з країн Африки, він ставиться до вас як до легкодоступної білошкірої жінки, яку можна побачити вночі, в комендатську годину, за межами її помешкання.
Ну у вас ж була хоч якась мінімальна освіта, невже не можна зчитати його культурний код?
я все ніяк не доб´юся від авторки чому вона хоче дружити з людиною вами описаною, де тям і які спільні інтереси та свідогляд? Адже дружба на цьому будується. Споріднені душі, на одній хвилі і т.д.
Мрію про пончик• 29 июня в 16:43
Ответ дляПрипоРошенная
Після ситуації із приставаням на балконі мені вже зрозуміло стало ,що він дикий абориген,хоча і ніколи не була расистом
Причем тут расизм? Быдло может быть любой расы и национальности. Среди наших таких тоже полно
пьЯНА• 29 июня в 17:25
Автор, вы дура или притворяетесь? Я вам ещё в прошлой теме написала, что если не собираетесь с ним спать в блок его. Ваши разговоры про дружбу, он воспринимает как брачные игры. При чем хороводы водить вокруг вас не собирается, сразу полез в трусы. То, что вы продолжили общение, для него знак того, что он прав и вы не против, поэтому настойчивое приглашение домой, чтобы трахнуть вас. При чем в этот раз, возражения могут не приниматься в расчет, так как, раз пришла, то согласна, просто ломается. А вы с вашими куриными мозгами, потом придёте сюда спрашивать, вас изнасиловали или вам показалось.
Дую на вітер• 29 июня в 18:08
Ответ дляПрипоРошенная
А якщо знайомляться ,то обовʼязково для сексу?
Ну як мужик хоче трахатись, то ви вирішили що перевчите його чи як? Шукайте гея чи імпотента для прогулянок
sur_sur• 29 июня в 20:37
Ответ дляПрипоРошенная
Українською
Ви її не дуже знаєте? А яку знаєте добре?

автор ПрипоРошенная • 29 июня в 20:44
Ответ дляКриниця щастя
Він хотів подобово зняти житло для зустрічі зі мною в іншому місці,бо живе не сам я відмовилась іти туди,як він мені запропонував і він відмінив бронь
автор ПрипоРошенная • 29 июня в 20:48
Ответ дляЖенщинас
Не треба ,бо його поведінка ганебна дуже
Криниця щастя• 29 июня в 20:48
Ответ дляПрипоРошенная
Тю, бред. Вони ж не цілодобово з хати не виходять. І в нього має бути своя кімната. Забігли по сусідськи, задовольнили одне одного.
Ну хай до вас ходить. Я одних таких знаю, ходили-ходили, а тоді й одружилися
Криниця щастя• 29 июня в 20:48
Ответ дляПрипоРошенная
А ваша?
автор ПрипоРошенная • 29 июня в 20:50
Ответ дляДую на вітер
Я нікого спеціально не шукала для дружби і не буду ,він сам познайомився причому я зробила акцент із якою ціллю йому треба знайомство ,він сказав дружити ,бо сусіди
Звідки я мала знати,що воно таке неадекватне???
автор ПрипоРошенная • 29 июня в 20:53
Ответ дляДую на вітер
А як я не хочу трахатист,мене потрібно змушувати?
От чоловік для мене суцільний анти секс через свою дику та нагальну поведінку,
автор ПрипоРошенная • 29 июня в 20:53
Ответ дляпьЯНА
Я не піду до нього додому після того,що було на балконі
автор ПрипоРошенная • 29 июня в 20:54
Ответ дляРадуга-дуга
Ходжу на плавання,ніхто не знайомився там
Тільки вітаються
Борисфенка• 29 июня в 20:55
Ответ дляПрипоРошенная
А в кальянну підете?
Це тепер щоденна тема? Дуже нетривіальний сюжет.
автор ПрипоРошенная • 29 июня в 20:57
Ответ дляМрію про пончик
Це саме специфіка негрів така
Серед наших наврядчи так нагло в труси будуть лізти
Ну ще турки,грузини та вірмени також дуже наглі

автор ПрипоРошенная • 29 июня в 20:59
Ответ дляДую на вітер
А з чого цей мужик вирішив перевчити повноправну дорослу тітку ,як вона не збирається із ним трахатись????
автор ПрипоРошенная • 29 июня в 21:00
Ответ дляКриниця щастя
А ваша?
А чим моя поведінка ганебна?
Мрію про пончик• 29 июня в 21:02
Ответ дляПрипоРошенная
Це саме специфіка негрів така
О, да Вы многих перевидали, смотрю)).
По теме: нет. У меня осталось в друзьях много иностранцев со времен вуза. Прекрасные люди.
Прекратите притягивать самое днище и давать ему ’второй и десятый шанс’, и будет Вам счастье
автор ПрипоРошенная • 29 июня в 21:03
Ответ дляКриниця щастя
Там квартира студія ,і він мені писав ,що не хоче переживати ,що брат із сестрою прийдуть в будь який момент ,а він хоче як слід відпочити та не спішити нікуди
Цікаво,чому він вирішив,що я буду в ролі безкоштовної повіі ,йому відпочинок робити?
Ото наглюче
автор ПрипоРошенная • 29 июня в 21:04
Ответ дляБорисфенка
А в кальянну підете?
Піду сама
Криниця щастя• 29 июня в 21:05
Ответ дляПрипоРошенная
Це саме специфіка негрів така
Це вони всі вже вас мацали? Та ви інтернаціоналка
автор ПрипоРошенная • 29 июня в 21:06
Ответ дляКриниця щастя
Я бачила їх поведінку
Криниця щастя• 29 июня в 21:06
Ответ дляПрипоРошенная
Ото наглюче
Бо ви не заблокували і продовжуєте відповідати. Ваше ’ні’ = так, але треба трохи поламатися
Борисфенка• 29 июня в 21:07
Ответ дляПрипоРошенная
Піду сама
Анекдот в тему:

-Вчора в ліс ходила, там мене маньяк зловив
- І що?
- Завтра знову піду
Мрію про пончик• 29 июня в 21:12
Ответ дляБорисфенка
Анекдот в тему:

- І що?
- Завтра знову піду
Напомнили:
кричит барышня с балкону мужику во дворе: ’Мужчина, я Вас боюсь!’
Мужик: ’Чего это? Вы высоко, а я внизу’.
Она: ’А я сейчас к Вам спущусь!’
автор ПрипоРошенная • 29 июня в 21:15
Ответ дляБорисфенка
Анекдот в тему:

- І що?
- Завтра знову піду
А до чого тут це?
Я сама піду ,а не з ним,чи ви читаєте через одне місце?