ПрипоРошенная• сегодня в 11:34

Він хоче виключно, щоб я прийшла до нього додому і все?

Бо таке вперте ігнорування зустрітись десь окрім додому,хоча вживу мені казав так можемо зустрітися десь кафе без проблем
Сама вумна тутички• 2 часа назад
Ответ дляПрипоРошенная
Я не шукаю секс
просто вешаетесь на негров и выносите нам мозг?

автор ПрипоРошенная • 2 часа назад
Ответ дляРадуга-дуга
бо ви поводитесь і виглядаєте, як людина, яку можна розвести на секс, а потім кинути. у вас це на лобі написано. взагалі, авторе, вам треба перевіритись у фахівця, чи часом у вас немає якоїсь нейровідмінності, бо ви явно не зчитуєте підтекст соціальних ситуацій
Я йому сказала ,що не буде сексу
Радуга-дуга• 2 часа назад
Ответ дляПрипоРошенная
Я йому сказала ,що не буде сексу
ви дійсно хочете розібратись у ситуації? чи просто нудно і хочеться теревенити, не важливо про що?
ви даєте сторонньому чоловіку подвійне послання. на словах одне, а ваша поведінка свідчить про інше - про те, що вас можна схилити до сексу без зобов´язань. тому він включається у ваші ігри
автор ПрипоРошенная • 2 часа назад
Ответ дляРадуга-дуга
Моя поведінка це як?
Я навпаки його зупинила коли він ліз
Тобто поведінка та слова в мене однакові
Радуга-дуга• 1 час назад
Ответ дляПрипоРошенная
Моя поведінка це як?
Я навпаки його зупинила коли він ліз
а чому ви не заблокували людину, яка вас непристойно домагалась? ви зупиняєте з інтонаціями: ’зараз ні, але якщо ще трошки потерпиш, то точно дам’
ви провокуєте чоловіків на домагання, а не залицяння. їм достатньо трохи натиснути і ви вже готові дати. але для дотримання вимог пристойності перед цим пограти на форумі на публіку в гру ’я дівчина порядна, просто так не даю’
Усміхайлик• 1 час назад
Думала, ухылянт...
Трахтибидох• 1 час назад
Ответ дляБаба на горошині
а как вы такие выводы сделали?
Это какая-то сумасшедшая или сумасшедший, которая по легенде переписывается с чернокожим кавалером, который очень хочет трахаться. А женщина(?) хочет исключительно дружить.
Автор открыл по этому поводу уже четыре или пять тем.
автор ПрипоРошенная • 1 час назад
Ответ дляРадуга-дуга
Не «зараз ні» я казала,а «ніколи ні»
Не виправдовуйте насильство ,це гидко
автор ПрипоРошенная • 1 час назад
Ответ дляТрахтибидох
Це щоб вам було цікаво

Радуга-дуга• 1 час назад
Ответ дляПрипоРошенная
Не «зараз ні» я казала,а «ніколи ні»
Не виправдовуйте насильство ,це гидко
ще раз. чому ви не заблокували чоловіка, який вас сексуально домагався, а навпаки запропонували йому разом провести час?
автор ПрипоРошенная • 1 час назад
Ответ дляРадуга-дуга
Коли я йому пропонувала проводити час?
Бо це немає сенсу ,ми живемо в одному підʼїзді ,заблокую то він ще більше буде бикувати ,він мене вживу може бачити також щодня
Радуга-дуга• 1 час назад
Ответ дляПрипоРошенная
Коли я йому пропонувала проводити час?
Ви запропонували місце (доволі провокативне), день і час (не ранковий). А могли написати - я зайнята. Або запропонувати завідомо незручний варіант. Є варіанти, як сказати ні неприємному чоловіку.
Мрію про пончик• 1 час назад
Ответ дляПрипоРошенная
І ще коли він зі мною знайомився я спеціально питала із якою ціллю знайомиться,щоб що?
Щоб виключити секс ,чому не сказав ,як є що для сексу?
Да кто ж это в лоб говорит?!
Мрію про пончик• 1 час назад
Ответ дляДверной_Проем
Это вместо рукопожатия?)))))
Вас ждет масса удивительных открытий))
автор ПрипоРошенная • 1 час назад
Ответ дляРадуга-дуга
Кальяна о 19:30 в будній день і там інші люди це провокативне місце?
Ви це серйозно?
Раніше в мене не виходить кудись сходити ,бо я на роботі
автор ПрипоРошенная • 1 час назад
Ответ дляРадуга-дуга
Які варіанти?
Кажіть
Мрію про пончик• 1 час назад
Ответ дляПрипоРошенная
Ви це серйозно?
Вы знаете, что такое кальянная? Это низкие мягкие диванчики и полумрак. В большинстве кальянных еще разливают алкоголь. Дальше рассказывать, чем закончится вечер?
Даже гигантская надпись на спине ’Я не такая!’ и мантра ’я не для секса общаюсь’ Вам не помогут. Один раз проглотили унижение, проглотите еще раз. Чуваку все равно, а Вам, похоже, нужен этот опыт
Радуга-дуга• 1 час назад
Ответ дляПрипоРошенная
Які варіанти?
Кажіть
Давай сходимо в музей Ханенків на виставку Гойї. я завтра вільна з 10.00 до 11.00. Або поїхали на екскурксію про козацьке барокко. Виїжджаємо о 7.30. Ввечері? Ні, я зайнята.
Радуга-дуга• 1 час назад
Ответ дляПрипоРошенная
Ви це серйозно?
А навіщо вам взагалі кудись з ним виходити? Він ваш (потенційний) гвалтівник. Скоріше за все він мусульманин, з країн Африки, він ставиться до вас як до легкодоступної білошкірої жінки, яку можна побачити вночі, в комендатську годину, за межами її помешкання.
Ну у вас ж була хоч якась мінімальна освіта, невже не можна зчитати його культурний код?

Тантрический кекс• 59 минут назад
Ответ дляРадуга-дуга
Ого у вас терпения что-то автору доказывать)
Тантрический кекс• 58 минут назад
Ответ дляТрахтибидох
Я только две видела.
В первой она шла 4 км по жаре к нему и вчерашнюю. А какие еще были?
автор ПрипоРошенная • 19 минут назад
Ответ дляРадуга-дуга
Після ситуації із приставаням на балконі мені вже зрозуміло стало ,що він дикий абориген,хоча і ніколи не була расистом
автор ПрипоРошенная • 18 минут назад
Ответ дляРадуга-дуга
Ок ,так і напишу
Але що не пиши ,він потім пише,щоб я до нього додому прийшла
автор ПрипоРошенная • 16 минут назад
Ответ дляМрію про пончик
Знаю,щотижня ходжу
Але ж там є купа інших людей і персонал тому не дарма він не хоче туди іти ,бо розуміє,що не вийде в труси залізти
КондуктЕр тролейбуса• 15 минут назад
А вы где-то работаете? Или учитесь?
автор ПрипоРошенная • 15 минут назад
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А вы где-то работаете? Или учитесь?
Працюю
КондуктЕр тролейбуса• 14 минут назад
А кем?
автор ПрипоРошенная • 13 минут назад
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А кем?
Це важливо?
Я не хочу писати
КондуктЕр тролейбуса• 11 минут назад
Ну просто вы на работе могли бы найти себе компанию, возможно. Вы же говорите, что вам не с кем пойти прогуляться.
автор ПрипоРошенная • 8 минут назад
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Робота це робота,у всіх є свої друзі та сімʼї
Ніхто не зацікавлений проводити час після роботи і так на кожній роботі було