Самохвалова• 29 июня в 18:26
Хочу написати першому коханню. Але як?
Вже 27 років кохаю одного чоловіка з мого рідного міста. Він старший за мене. Про мене не знає.
В свій час я стежила за ним, намагалася завжди бути ближче, щоб він мене помітив, але він одружився на іншій, народилася дитина. Всі спроби знайомства я тоді покинула.
Сама згодом вийшла заміж, маю дітей вже дорослих.
Знаю, що той чоловік розвівся, але чи зараз когось має - не в курсі. Я думала про нього майже кожного дня всі ці роки.
Випадково у ФБ побачила його фото і номер телефону (він у лікарні допомагає ветеранам,тому розмістили його контакти).
Чи варто написати?
Щось нейтральне: Привіт, давай познайомимося?
Чи випалити правду, що давно його кохаю, щоб привернути увагу?
Від його фото аж мурахи по спині...
Чи варто написати?
Від його фото аж мурахи по спині...
Самохвалова
• 29 июня в 20:24
Ответ длямадам Везувий
Психиатру позвоните.
Не розумію такої відповіді.
Хіба це погане бажання мріяти?
Білка в колесі• 29 июня в 20:35
А чим він вас так вразив?
Мені такий аналіз зазвичай допомагав. Бо зачасту це закоханість у власну фантазію, а не в людину, і фантазія не варта того, аби руйнувати моє життя.
Білка в колесі• 29 июня в 20:40
Або ж поспілкуйтеся з ним. Майже на 💯 впевнена, що після ближчого знайомства це ’кохання’ розсіється. Так закохуються в вигаданий образ, а реальна людина може стати неприємною
Самохвалова
• 29 июня в 21:33
Ответ дляБілка в колесі
А спите з іншим?
Не сплю ні з ким вже багато років
Самохвалова
• 29 июня в 21:33
Ответ дляБілка в колесі
Тому ж і хочу.
Самохвалова
• 29 июня в 21:34
Погуглила його трохи.
Знайшла декларацію за березень цього року, там вказано, що одружений (ім´я не першої дружини, про яку я знала).
Трохи сумно
Молчалка• 29 июня в 21:42
Так вы развелись? Если он свободен, хотите-пишите или звоните, но это все может быть очень кринжово.
Самохвалова
• 29 июня в 21:57
Ответ дляМолчалка
Я в семью не полезу. Он с первой женой развелся,но по ходу успел жениться повторно.
Дуняша• 29 июня в 23:43
Ответ дляСамохвалова
Просто думаю, як правильно.
Нам же не по 20 років.
В соцмережах його немає.
В мене є лише номер телефону і той може бути робочим
Нам же не по 20 років.
В соцмережах його немає.
какая разница, не бывает правильно или нет, правильно так, как вы решите
Капитошечка• 30 июня в 10:36
Ответ дляСамохвалова
Є і вайбер, і телеграм.
Думаю, писати зі свого чи з нової сімки краще?
Зі свого.
Ви чому маєте соромитись?
Капитошечка• 30 июня в 10:37
Ответ дляСамохвалова
Погуглила його трохи.
Трохи сумно
Напишіть і запитайте.
Нічого дивного в цьому немає.