хутряна володарка• вчера в 23:42

Як думаєте що буде з новою поштою

Три прильоти за добу по терміналам нової пошти і більше десяти прильотів з червня. Я не думаю ,що вони будуть афішувати про свої проблеми, але знищені термінали і великі виплати за знищені посилки, мені здається, можуть призвести до банкрутства
Мене лякає , що всі малі бізнеси тримаються зараз на НП, також допомога продуктами військовим може припинитись. Яка ваша думка на цей рахунок?чи витягнуть вони якось все це?
Бавовнятий Пупс• сегодня в 07:03
Ответ дляАйболитная
Вот и я думаю, не просто так их ебошат
быдло

НаБалКоніХодять• сегодня в 07:16
Ответ дляочки_ннадо
Нова пошта майже найнужденіший бізнес в Україні! Більш нужденний тіко РОзетка і Епіцентр!
Пропоную всім трьом почати донатити
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• сегодня в 07:17
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Мамкиня доця• сегодня в 07:56
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Не смогут не принимать, чтобы не быть изгнанными
Мадам Подлинник• сегодня в 08:03
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Удалено администрацией...
Ну и что дальше? Зачем людей оскорблять, обзывать, ярлыки вешать, вам какое дело? Да, сидят, и не одна она, и что дальше
Та никада в жизни• сегодня в 08:12
Да пофиг, что с ней там будет.

Руководству НП было плевать, что будет с клиентами, когда они поднимали тарифы или насчитывали лишние кг.
Та никада в жизни• сегодня в 08:13
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Неймовірно шкода їх. Бачила, що вони запустили облігації, тому якщо хтось хоче - можна їх таким чином підтримати. Напевно будуть шукати джерела фінансування і пробувати відновлюватися.. Але будь-які ресурси не безкінечні
Вы уже, стало быть, поддержали их. На банку скинулись?
Сумка з негодою• сегодня в 08:48
Думка, що треба закінчувати війну, але ЄС вимагає продовжувати, відлови в Києві просто дикі останній тиждень
Мааарковная• сегодня в 08:55
Ответ дляЩебетуха
У них все застраховано
Від наслідків воєнних дій не страхує жодна страхова, ну блін, ви пишете ось так впевнено, а ви хоч трохи перед тим поцікавтеся

Застряла• сегодня в 09:02
Ответ дляКупи слона
Вы прям по адресу. Щас экспертки по бизнесу закончат сраться в политике и обьяснят.
Главное чтоб никто не поднял тему прививок. Иначе все иммунологи туда рванут
Застряла• сегодня в 09:03
Ответ дляхутряна володарка
Нікому не в обіду, але вважаю не правильно компенсувати вартість посилок , якщо вини НП немає і вони самі несуть такі втрати
Так есть же законодавство. Перевозчики отвечают за сохранность посылки
Я матуся, мені можно• сегодня в 09:07
Ответ дляКаРаКаТиЦа
а где можно купить облигации?
Говорю відверто• сегодня в 09:11
Как думаете, укр почтой сейчас более надежно заказывать?
автор хутряна володарка • сегодня в 09:13
Ответ дляГоворю відверто
Не знаю, а вони виплачують компенсацію ,якщо посилка згорить ?
Щедрик• сегодня в 09:21
Пофиг на них. Не пользуюсь давно, после того как конские цены сделали
вентиляторная• сегодня в 09:21
Ответ дляхутряна володарка
Да
Mary_40• сегодня в 09:24
Ответ дляЩебетуха
У них все застраховано
Страховая не покроет форм мажор.а вона так и есть
ДаЗдраПерма• сегодня в 10:02
Ответ дляЩебетуха
У них все застраховано
Дуже сумнівно що хтось їм погодився застрахувати обладнання, приміщення, і т.п. у випадку прильоту ракет.
ДаЗдраПерма• сегодня в 10:04
Ответ дляхутряна володарка
Підтримую вас. Але, на жаль, більшість цього не зрозуміє, проте коли альтернативи не буде, будуть пересилати і надалі ними.

Сяду на шию, дорого!• 2 часа назад
Ответ дляСама купляю квіти
Удалено администрацией...
Репетиторша• 2 часа назад
Ответ дляхутряна володарка
Тобто ви вважаєте, що це все страховка покриває? А як же форс мажор ?
Конечно , зря они страховой платеж берут ?
Подорожает
очки_ннадо• 2 часа назад
Ответ дляРозбещена цяточка
Ой бляха, ті фопи через нову пошту майже всі в чорну, тому й стогнуть щоразу то за документи, то за касові апарати, то за облік.
Ви не в темі. Немає сенсу будучі ФОП в чорну через НП. Не несіть маячні.
Якщо наложка фіскалізація примусова. Яущо звичайна посилка передплата на рахунок ФОП є.доходом котрий не треба фіскалізувати, але податок з нього платиться. Де ж там ’вчорну’.
Якраз великі бізнеси маючи ресурс на топових бухгалтерів, юристів і організовуючи схеми з ПДВ, обнала і дроблення є найбільшими з приховування від податків.
тогдалия• 2 часа назад
Раньше жили же без новой почты
Будем, как раньше, на укр почте посылки получать
Сиренькая• 2 часа назад
Ответ длятогдалия
Раньше жили же без новой почты
Раньше и без Интернета жили...
тогдалия• 2 часа назад
Ответ дляСиренькая
Раньше и без Интернета жили...
Ну я спокойно заменю новую почту на укр почту, не вижу трагедии в этом
Ленне-Рейма• 2 часа назад
Ответ дляхутряна володарка
Ну який форс-мажор? Вже десяток разів тут писала, що є страховка, яка покриває воєнні ризики. Але ж тупо ліплять фіолетових баб. Я в страховій працюю, якщо що. Після усіх прильотів, у тому числі по складам, виплачують, якщо є страховка, яка покриває воєнні ризики!!!
Ленне-Рейма• 2 часа назад
Ответ длявентиляторная
Не покрывает страховка ущерб от войны
Они людям пока покрывают
Пока. Но скоро уже поменяются правила
ви в страховій компанії працюєте чи звідки інформація? де ви такі чарівні беретесь...
вентиляторная• 2 часа назад
Ответ дляЛенне-Рейма
Сестра работает на нп
Начальник экономического отдела
Ленне-Рейма• 2 часа назад
Ответ длявентиляторная
Сестра работает на нп
Начальник экономического отдела
І що? Економічний відділ в курсі страховки? Договір страхування читала? В якій страховій застраховані, що не покриваються воєнні ризики?
Україна понад усе!• 2 часа назад
Ответ дляхутряна володарка
вы лучше б бабушку пожалели которая продает цветы, а там люди миллионеры и знают что им делать, как и что будет дальше