Розбещена цяточка• 30 июня в 14:14
Продажа машини через Дія
Хто продавав так? Це і правда просто там перекинуть на іншу людину і все на цьому?
АсобеннАя• 30 июня в 14:20
купляла так в суботу. Договір можуть і не зареєструвати, прислати відмову, тут не все так просто
АсобеннАя• 30 июня в 14:21
доречі якщо їдете за машиною в інше місто, то розрахуйте додатковий час. Ми подали документи в 7,45, а реєстрацію отримали тільки в 14 год
Повелитель бітка• 30 июня в 14:59
Так, все дійсно просто. Чоловік продав автоівку тижні три тому. Десь о 8 вечора оформили через Дію, з чоловіка автівка знялась одразу. У покупця в Дії з´явилась десь о 12:00 наступного дня.