А шо сталося?• Изменено 30 июня в 14:22
Потрібна порада
Якого кольору купити плаття ,я світлокожа білявка
Зробіть вибір:
вже голосів:
Рожеве
Біле
Коричневе
СкиниУскачи!• 30 июня в 14:27
це всі ваші теми про підбір гардеробу сьогодні? 80 кг, 175 і т.д....
Советничаю тут• 30 июня в 15:14
я бы выбрала белое.
кожа красная, волосы желтые.
розовое как бы усиливает
кожа красная, волосы желтые.
розовое как бы усиливает
Библиотекарь• 30 июня в 18:06
Мені світлошкірій білявці личить ніжно рожевий, при тому що шкіра червонувата. Але я б обирала між білим і коричневим, біле гарніше, коричневе практичніше.
Верочка 100%• 30 июня в 20:54
Рожеве при рожевій шкірі і пухких об’ємах - ні в якому разі. Воно буде робити з автора поросятко.
Або біле - освіжатиме, або коричневе - стрункість формам придасть і практичніше.