ИзЮмрудная• 30 июня в 14:22
А что это за новый тренд этого лета - электролиты?
Вдруг, как по мановению волшебной палочки массово заговорили про электролиты вместо простой воды, даже тут пишут. И, типа, так всегда было, мы всегда пили) откуда это пошло в массы этим летом, кто вкурсии?
Аристократка-тунеядка• 30 июня в 18:23
Я у Польщі побачила це масове явище ще 5 років тому, електроліти на кожній касі у магазині або аптеці, на 5му році і сама стала купувати, бо боліли ноги після навантаження, їх купують навіть пенсіонери. Я ще так з набряками борюся.
Аристократка-тунеядка• 30 июня в 18:25
Ответ дляАйпишница
Ще не відійшла від тем, як люди по 3літри води за день випивають, а тут вони вже зневоднені і їм потрібні електроліти. Як ці люди встигають видзюрювати все те і зневоднюватись, люди, ви реально такі зневоднені?
Це я) 3 літри і часто бігаю у туалет,тому все вимивається швидко, до цього ще спорт і кава, тому шліфую електролітами)
Аристократка-тунеядка• 30 июня в 18:27
Ответ дляКупи слона
Регидрон пейте
Там солі багато,мені сіль не треба, а калій і магній так
Куда_бежать• 30 июня в 18:32
Ответ дляИванка Бур
Это все из за Биолаболаторий
опять за голубями не уследили??
Куда_бежать• 30 июня в 18:38
Ответ дляАйпишница
Вже про чіа подивились у проктолога, тепер про електроліти через 5 років подивимось. Краще води немає нічого
так це та ж вода, але з електролітами)
насправді є стани, коли без солей вода просто не допомагає, тобто вона в організмі не затримується і тому не може виконати свої функції.
У мене таке було при вірусному ентериті. Я була на відпочинку і декілька днів просто не припинялась діарея, води пила дуже багато, і вона вся майже одразу транзитом виходила. Тому стан був жахливий, хоча випивала більше 3 літрів на добу. Потім згадала за регідрон, один пакетик ще не допила і все припинилось. Прям наче магія)
Я не думаю, що при звичайних контрольованих станах прям всім треба їх пити, але якщо є покази, то просто водою це не замінити.
Герцогиня• 30 июня в 18:40
странно, 25+ лет знаю, что полезно от обезвоживания и тем более в жару ))
Айпишница• 30 июня в 19:35
Ответ дляКуда_бежать
так це та ж вода, але з електролітами)
Ну ви тему читали? Хіба мова про критичні стани?
Айпишница• 30 июня в 19:36
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ви як перевіряли, що у вас зневоднення?
Куда_бежать• 30 июня в 20:02
Ответ дляАйпишница
я не про критичні стани, а про зневоднення, яке виникає як при різних захворюваннях, так і при надмірних навантаженнях, чи зневоднення через спеку.
Айпишница• 30 июня в 20:25
Ответ дляКуда_бежать
Ви тему перечитайте ще раз і зрозумійте про що мова
Айпишница• 30 июня в 20:26
Ответ дляИзЮмрудная
А Комбучу?
Вспомнила еще зеленый кофе был, но то вообще за лохматых каких-то годов
Матча ще
Айпишница• 30 июня в 20:28
Ответ дляДюймовочка
Так говорят когда жарко, а если еще люди физически работают , тренируются взрослые и дети то это необходимо чтоб не допустить обезвоживания . Если к примеру в жару дети часа два тренируются на улице то это необходимо, тренера еще лет 15 про это говорили назад . А если домохозяйка дома сидит под кондиционером то естественно зачем ей , поэтому про какую моду непонятно . Это может люди просто не далекие но их давно очень применяют
Давно які ви електроліти пили?
Айпишница• 30 июня в 20:29
Ответ дляАристократка-тунеядка
Електроліти не боряться з набряками
Дюймовочка• 30 июня в 20:52
Ответ дляАйпишница
Давно які ви електроліти пили?
Изотоники в спорт питание там брали но я ж говорю это для спортсменов , я хоть и спортом занимаюсь но мне они не нужны я в зале под кондиционером, а не на поле бегаю на износ в жару
Дюймовочка• 30 июня в 20:58
Ответ дляburtsevat
Странно, а мне сказали, что в жару электролиты нагружают почки. Спрашивала для очень худого подростка- сказали ни в коем случае(
Он спортсмен?
Засомневаю• 30 июня в 21:13
Мы на самом деле всегда пили , но только потому что врач назначил.
Об этом не знали пока не было нутрициологов, сейчас интегративная медицина стала доступной и можно легко получить знания даже в Инстаграм. Десять лет назад это было очень дорого.
Цветочница• 30 июня в 21:22
Ответ дляАристократка-тунеядка
Как вы их принимаете, в каком виде?
ШанельКуКу• 30 июня в 22:22
Знаю про них давно от Комаровского, ну там типа регидрона отпаивать детей при обезвоживании, но кто-то решил заработать по крупному, и лет 6-7 толкает в массы как и пробиотики, и витамины, а так же прочие фуфлоуигы, антивирусные и тд
Аристократка-тунеядка• 30 июня в 22:52
Ответ дляАйпишница
Електроліти не боряться з набряками
Там магній, як мінімум)
Аристократка-тунеядка• 30 июня в 22:54
Ответ дляАйпишница
Ви як перевіряли, що у вас зневоднення?
Як набрякаю і починаю бачити перед очима багато ниточок, починають тягти м´язи, вночі може схопити судорога. За день на електролітах це проходить.
Аристократка-тунеядка• 30 июня в 22:59
Ответ дляЦветочница
Как вы их принимаете, в каком виде?
В шипучіх таблетках, постійно не приймаю. Ось у спеку коли тринувалася то пила
Айпишница• 01 июля в 07:38
Ответ дляАристократка-тунеядка
Самообман велика сила.
Аристократка-тунеядка• 01 июля в 08:30
Ответ дляАйпишница
Самообман велика сила.
Набряки не лікуються, вони знімаються тимчасово. Електроліти є різні, в яких є магній зменшують набряки.