Каяспер• 30 июня в 21:41
Мене образило, що на мій день народження чоловік
На мій день народження ми були в гостях у батьків (так співпало )чоловіка. Я дуже хотіла купити місцевий торт, тому що в місті, де ми живемо, таких не продають, і для мене це була можливість спробувати щось нове саме у свій день народження.
Але чоловік заборонив мені купувати торт, аргументуючи це тим, що його мама вже зробила свій. Тобто рішення фактично було прийняте без урахування моїх бажань. Коли я засмутилася, він сказав, що «не треба лізти зі своїми святами в чужий дім».Але куди я лізла ?
Я просто хотіла купити торт за 300 гривень на свій день народження і все ,вони могли його їсти , а могли і ні
Мені стало дуже прикро. Я не наполягала, щоб хтось інший купував чи робив (навіть не просила такого)мені торт, я хотіла зробити це сама. Для мене це був маленький елемент мого свята, але навіть цього мені не дали.
Можливо, я справді все сприймаю занадто близько до серця, адже я за знаком зодіаку Рак і вважаю себе дуже чутливою людиною. Але все ж хочу почути думку інших: чи нормально, коли у власний день народження людина навіть не може сама купити торт (незалежно від того в себе вона в дома чи в гостях)який їй хочеться? Чи вам теж було б прикро в такій ситуації чи норм?
Чоловік каже,що я не ціную увагу його мами,але ж і не просили цього робити,якесь двояке відчуття
Тра Ля Ля• 30 июня в 21:53
Ответ дляКаяспер
Але день народження мій ,на свій хай робить що хоче,а я хотіла саме покупний торт
Ніхто не просить її цього робити
Выскажите ей все, не сдерживайтесь, пусть этот торт будет последним, что она для вас сделала. Вот сволочь, додумалась торт вам печь. Не для её тортов вас мама рожала
Ламборджини• 30 июня в 21:53
Ответ дляКаяспер
Він сказав не треба ,бо мама зробила сама
А мама його почала б жалітись ,як це зʼїсти
Меня в следующий раз берите с собой - я помогу съесть торт без проблем!
Сирожено_пирожено• 30 июня в 21:53
Ответ дляКаяспер
Ніхто не просить її цього робити
То треба було собі додому купити той злощасний торт і святкувати з ним свій день народження
Каяспер
• 30 июня в 21:53
Ответ дляЗаикальница
Я представляю себе,что Вы не прикованы к постели, в состоянии в магазин сходить, и наверняка в состоянии рассчитаться за покупку( я просто видела когнитивные нарушения после ковида, когда человек забыл как платить, но думаю не Ваш случай). Так вот остаётся только иметь своих 300 грн. Точка. Никаких спец разрешений для этого не надо.
Чоловік наполіг не купляти ,щоб не образити його маму ,яка на свій розсуд вирішила сама зробити ,нікого не спитавши
Тобто явно питання не в 300 гривнях
Ответ дляOrganic
В принципе правильно сказал. Свекровь старалась, пекла. Учитесь дипломатии у мужа. Купите в другой день, уезжая из города. Да и что это за торт за 300 грн… цена намекает, что он очень-очень химический.
Цена намекает на то, что муж плохо обеспечивает свою семью, раз торт за 300 грн что-то такое, что хочется попробовать в др
Меряю линейкой• 30 июня в 21:54
Ответ дляКаяспер
Він вважає ,що я несправедливо його корю
А нах ви корите? Ви хотіли, ви не купили, ви його перед цим фактом не поставили...вже нема сенсу йому щось казати, ви доганяєте вчорашній потяг
Морская свинка• 30 июня в 21:54
Ладно торт.. Какого фига вообще к его маме? Еще в свой ДР, триллер для меня лично) Ни за что бы не поехала)
Непогодка• 30 июня в 21:55
Ответ дляБезВзяток
Купіть торт в інший день. Це нормально, що ви хотіли його купити але це могло б спровокувати пусті образи чи конфлікт. Воно вам треба?
Да с фуяли? Мамаша пусть сынке сврему печет на дыры и ест вместе с ним
Да Щас же• 30 июня в 21:55
Ответ дляТра Ля Ля
О май гад, жертвы вошли в чат
КозацькаДуша• 30 июня в 21:56
Я бы с большим удовольствием поела домашний торг, чем магазинный за 300 гривен.
Юпитерная• 30 июня в 21:55
Ответ дляSgreen
Ну, ця ситуація мені показує, що у вас з чоловіком загалом стосунки не шик, якщо така дрібниця несе за собою стільки приниження. І фраза, про чужий дім у батьків, чітко показує, що вас і рідною не вважає. Я б все рівно купила собі те що хочу, в день народження і нікого б не слухала
Судя по ответам автора, она вообще не в курсе глубины проблем внутрисемейных отношений потому что не видит их:(
Непогодка• 30 июня в 21:56
Ответ дляКаяспер
Є ,але питання не в грошах же
А в том, что вы амеба без права голоса?
Organic• 30 июня в 21:56
Ответ дляШвабристка
Вітаємо, мамо
Поэтому тут столько тем о ссорах со свекрухами/мамами/коллегами. Люди разучились проявлять вежливость, хоть немного пытаться понять и других, их чувства.
Купить торт, прийти в гости, обидеть свекровь ( муж маму лучше знает), испоганить праздник всем, но форум будет аплодировать.
А просто не тригерить уже не вариант, надо наступить на грабли. Но гордо и громко.
Заикальница• 30 июня в 21:56
Ответ дляКаяспер
Тобто явно питання не в 300 гривнях
Скажите мужу,что мамам никогда не угодишь, просто потому,что женщины существа гормональные, и 2 женщины разного возраста и состояния климакса и пмс- очень разные, и сегодня Ваш пмс хочет тот химический торт, а не домашнюю выпечку. И остальное это его и мамины проблемы.
На циголках• 30 июня в 21:57
Ответ дляКаяспер
Є ,але питання не в грошах же
Молча пошла бы купила и все. Если мурчал бы вообще нафиг послала и уехала домой праздновать с тортиком
Чай не пью, только кофе• 30 июня в 21:57
Шкода зіпсованого свята, це ж ваше свято.
Але…свекруха і дійсно старалась спекти вам торт та накрити на стіл. Попри все подякуйте їй.
Але, спробуйте донести до чоловіка з що для вас було важливим в цей день і що вас засмутило.
Ну і зробіть висновки на наступний рік. Святкуйте цей день як Ви хочете, але говоріть про це з чоловіком заздалегідь.
На циголках• 30 июня в 21:57
Ответ дляКаяспер
Так ,сказав ,що мама зробила тому купувати недоречно ,бо це образить її труд
Какой бред
Каяспер
• 30 июня в 21:57
Ответ дляРоздратована шкіра
в чем проблема купить в другой день? или купить и увезти с собой?
Вже пізно
Юпитерная• 30 июня в 21:58
Ответ дляДа Щас же
Зачем вы вообще поехали на ваш др к мамо?
Я ездила к свекрови:)))
Мне лень готовить, а она любит.
Что в этом не так?
Мне лень готовить, а она любит.
Что в этом не так?
Каяспер
• 30 июня в 21:58
Ответ дляOrganic
Вона не пекла ,цей торт на швидку руку
Типу із вафель чи печива
За 300 це маленький
Типу із вафель чи печива
За 300 це маленький
Пишна молодиця• 30 июня в 21:58
Ответ дляКаяспер
А я оцінила б труд свекрухи. Торт купила б в інший день для себе чи в гості до чаю. Взагалі не бачу проблем, я теж Рак, до речі, і знаю, що ми можемо робити з мухи слона🙃
Статус Ква• 30 июня в 21:58
Ответ дляКаяспер
Так само мені треба було під шумок вранці вийди і купити ,а потім зробити вигляд ,що я не знала про торт його мами ,я лох і зіпсований настрій на все літо
Я звикла на свій день народження купувати покупні торти ,ніколи сама не робила
Ну може ще дозволять що зробити до кінця життя.Бо зараз тільки як чоловік скаже і його мама.
Юпитерная• 30 июня в 21:58
Ответ дляКаяспер
Смените пластинку уже
Статус Ква• 30 июня в 21:59
Ответ дляКаяспер
Що ви взагалі там робите на свій д.н?
Да Щас же• 30 июня в 21:59
Ответ дляЮпитерная
Я ездила к свекрови:)))
Мне лень готовить, а она любит.
Что в этом не так?
Мне лень готовить, а она любит.
Что в этом не так?
А я на свой др езжу с мужем в Альпы, нах мне сдались в мой праздник другие с их стряпней. Сюр какой-то
Organic• 30 июня в 21:59
Ответ дляА я з косою
Вы мама мужа?
Нет, я женщина, которая 25 лет замужем и про укрощение свекровей могу пособие написать. Живу в гармонии со всеми и даже порыдать на форуме не о чем 🤷♀️
Каяспер
• 30 июня в 21:59
Ответ дляА ось і я
А чего вы сами у себя дома свой ДР не организовывали? Почему нельзя купить тот торт, когда вы будете ехать домой, чтоб не обижать хозяйку дома, которая вас принимает, готовит для вас праздник и для вас старалась?
Тому що не просили цього робити
Ми і не святкували в них в будинку мій день народження,а те що там опинились в цей час то це просто такі обставини
Юпитерная• 30 июня в 22:00
Ответ дляНепогодка
А в том, что вы амеба без права голоса?
Соплежувалка