Каяспер• 30 июня в 21:41
Мене образило, що на мій день народження чоловік
На мій день народження ми були в гостях у батьків (так співпало )чоловіка. Я дуже хотіла купити місцевий торт, тому що в місті, де ми живемо, таких не продають, і для мене це була можливість спробувати щось нове саме у свій день народження.
Але чоловік заборонив мені купувати торт, аргументуючи це тим, що його мама вже зробила свій. Тобто рішення фактично було прийняте без урахування моїх бажань. Коли я засмутилася, він сказав, що «не треба лізти зі своїми святами в чужий дім».Але куди я лізла ?
Я просто хотіла купити торт за 300 гривень на свій день народження і все ,вони могли його їсти , а могли і ні
Мені стало дуже прикро. Я не наполягала, щоб хтось інший купував чи робив (навіть не просила такого)мені торт, я хотіла зробити це сама. Для мене це був маленький елемент мого свята, але навіть цього мені не дали.
Можливо, я справді все сприймаю занадто близько до серця, адже я за знаком зодіаку Рак і вважаю себе дуже чутливою людиною. Але все ж хочу почути думку інших: чи нормально, коли у власний день народження людина навіть не може сама купити торт (незалежно від того в себе вона в дома чи в гостях)який їй хочеться? Чи вам теж було б прикро в такій ситуації чи норм?
Чоловік каже,що я не ціную увагу його мами,але ж і не просили цього робити,якесь двояке відчуття
Роздратована шкіра• 30 июня в 21:48
в чем проблема купить в другой день? или купить и увезти с собой?
Organic• 30 июня в 21:48
Ответ дляКаяспер
Так ,сказав ,що мама зробила тому купувати недоречно ,бо це образить її труд
В принципе правильно сказал. Свекровь старалась, пекла. Учитесь дипломатии у мужа. Купите в другой день, уезжая из города. Да и что это за торт за 300 грн… цена намекает, что он очень-очень химический.
А ось і я• 30 июня в 21:48
А чего вы сами у себя дома свой ДР не организовывали? Почему нельзя купить тот торт, когда вы будете ехать домой, чтоб не обижать хозяйку дома, которая вас принимает, готовит для вас праздник и для вас старалась?
Юпитерная• 30 июня в 21:48
Ответ дляSo_so
Запретил купить торт?))
Ага, тоже хихикнула
И это я рак. Я б и не спрашивала разрешения. Мля, разрешения можно ли мне купить торт?!?!?! Бред
Щебетушка• 30 июня в 21:48
Ответ для_Alekssandra_
Ну, может, и обиделась бы.
А Вы бы не обиделись на её месте?
Не делайте из мухи слона.
А Вы бы не обиделись на её месте?
Не делайте из мухи слона.
Да , это было бы обидно для свекрови, но не думаю, что автора это вонует
Морская свинка• 30 июня в 21:49
Ответ дляКаяспер
Так само мені треба було під шумок вранці вийди і купити ,а потім зробити вигляд ,що я не знала про торт його мами ,я лох і зіпсований настрій на все літо
Я звикла на свій день народження купувати покупні торти ,ніколи сама не робила
То не вы лох.. а муж козел у вас. Где ваша боевая клешня, блин) аж стыдно за вас)
Швабристка• 30 июня в 21:49
Ответ дляЛамборджини
В чем проблема, если на столе ДВА торта??????
Бо свекруха та її синачка з прибабахом, судячи з усього
Каяспер
• 30 июня в 21:49
Ответ дляБавовна
Він ще живий?
Я не про торт.
Він вважає ,що я несправедливо його корю
Ну, ця ситуація мені показує, що у вас з чоловіком загалом стосунки не шик, якщо така дрібниця несе за собою стільки приниження. І фраза, про чужий дім у батьків, чітко показує, що вас і рідною не вважає. Я б все рівно купила собі те що хочу, в день народження і нікого б не слухала
Каяспер
• 30 июня в 21:49
Ответ дляНе танцую- но пою
Он у вас дебил, которому на Вас плевать. Мудило короче. С Днем Рождения!
Воно було 25,але дякую)
Ламборджини• 30 июня в 21:50
Ответ дляШвабристка
Согласна!
Напланетянка• 30 июня в 21:50
Ответ дляOrganic
Дурический
Каяспер
• 30 июня в 21:50
Ответ для_Alekssandra_
Ну, может, и обиделась бы.
А Вы бы не обиделись на её месте?
Не делайте из мухи слона.
А Вы бы не обиделись на её месте?
Не делайте из мухи слона.
Але день народження мій ,на свій хай робить що хоче,а я хотіла саме покупний торт
Ніхто не просить її цього робити
Юпитерная• 30 июня в 21:50
Ответ дляКаяспер
Автор, у вас проблема не в торте.
И вы это знаете.
Непогодка• 30 июня в 21:50
Кто вам доктор, если язык в жопе?
Если я хочу, то мне похер, кто что другое хочет. Тем более, что могу сама себе это купить.
Дикость какая то, слушать мужа и угождать свекрови, тем более в свой ДР
_Alekssandra_• 30 июня в 21:50
Ответ дляНе танцую- но пою
Я бы не обиделась, но я не больная на голову
Это такое нелепое клише ’больная на голову’. Вдумайтесь в эти слова.
Кого только так не называют
А я з косою• 30 июня в 21:51
Ответ дляКаяспер
Є ,але питання не в грошах же
Почему вы спрашиваете у мужа, можно ли вам купить что-то из еды?
Морская свинка• 30 июня в 21:51
Ответ дляКаяспер
Воно було 25,але дякую)
Ого, мы с вами тезки. Ну, как же так, ругаю вас)
Дівчина Гілмор• 30 июня в 21:51
Ответ дляКаяспер
Він не командний ігрок. Можна було і мамин з´їсти і в магазині купити та додому привезти два торта
Меряю линейкой• 30 июня в 21:56
Ответ дляКаяспер
Навіщо брехати? ’Я хочу купити’ - аішла та купила. Навіщо вам дозвіл чоловіка?
Якщо це якось впливає на сімейний бюджет, тоді люди обговорюють і гукають компроміси. То вам той торт не по карману чи як?
Да Щас же• 30 июня в 21:51
Ответ дляКаяспер
Ніхто не просить її цього робити
Зачем вы вообще поехали на ваш др к мамо?
Непогодка• 30 июня в 21:51
Ответ дляКаяспер
Чоловік відмовив так робити,бо це образило його маму
А вас образити як за здрасьте
Юпитерная• 30 июня в 21:52
Ответ дляКозацькаДуша
А у его мамы вкусные торты?
У свекрови вкусные торты
Но я всегда покупаю на сладкое свои любимые пирожные/торты из Сильпо
Швабристка• 30 июня в 21:51
Ответ дляOrganic
Вітаємо, мамо
_Alekssandra_• 30 июня в 21:52
Ответ дляКаяспер
Ніхто не просить її цього робити
Вы можете тот торт купить в следующий раз?
Что за торт? Может, мне тоже нужно?!
Каяспер
• 30 июня в 21:52
Ответ дляЛамборджини
Він сказав не треба ,бо мама зробила сама
А мама його почала б жалітись ,як це зʼїсти
А я з косою• 30 июня в 21:53
Ответ дляOrganic
Вы мама мужа?
Юпитерная• 30 июня в 21:53
Ответ дляКаяспер
Это
Выбор
Его
Мамы
Вы тут не при чём
Выбор
Его
Мамы
Вы тут не при чём