Каяспер• 2 часа назад

Мене образило, що на мій день народження чоловік

На мій день народження ми були в гостях у батьків (так співпало )чоловіка. Я дуже хотіла купити місцевий торт, тому що в місті, де ми живемо, таких не продають, і для мене це була можливість спробувати щось нове саме у свій день народження.
Але чоловік заборонив мені купувати торт, аргументуючи це тим, що його мама вже зробила свій. Тобто рішення фактично було прийняте без урахування моїх бажань. Коли я засмутилася, він сказав, що «не треба лізти зі своїми святами в чужий дім».Але куди я лізла ?
Я просто хотіла купити торт за 300 гривень на свій день народження і все ,вони могли його їсти , а могли і ні
Мені стало дуже прикро. Я не наполягала, щоб хтось інший купував чи робив (навіть не просила такого)мені торт, я хотіла зробити це сама. Для мене це був маленький елемент мого свята, але навіть цього мені не дали.
Можливо, я справді все сприймаю занадто близько до серця, адже я за знаком зодіаку Рак і вважаю себе дуже чутливою людиною. Але все ж хочу почути думку інших: чи нормально, коли у власний день народження людина навіть не може сама купити торт (незалежно від того в себе вона в дома чи в гостях)який їй хочеться? Чи вам теж було б прикро в такій ситуації чи норм?
Чоловік каже,що я не ціную увагу його мами,але ж і не просили цього робити,якесь двояке відчуття
7_кг_рыбы• 1 час назад
Ответ дляПростецкая
Та не пугайтесь вы так. Просто интересно
Можете звать меня Рональдо

автор Каяспер • 1 час назад
Ответ дляТуся муся
вы стараетесь, печете торт, накрываете стол ,а невестка приходит со своим магазинным.. а учитывая отключения света и жару, то сделанный вами торт идет в мусорку
Так ніхто не простив ці подвиги робити ,коли 21 століття ,купити торт в магазині це не проблема ,проблема це зашорений менталітет
Шопингмонстр• 1 час назад
А в чому проблема мати два-три торти на столі і їсти хто що хоче?! Є люди ковбасу не їдять, перець... тепер давитися тим чим кормить хозяка щоб не образити її. Якийсь бред у вас в сім´ї .
Простецкая• 1 час назад
Ответ для7_кг_рыбы
Можете звать меня Рональдо
Мне кажется вы Алексей или Вячеслав )) Но ладно
КАПСЛОЧНИЦА• 1 час назад
Ответ дляКаяспер
В чоловіка були вихідні і ми приїхали в гості
питання до вашого чоловіка - чому він у ваш день народження їде у гості, а не святкує ваш день народження в такому форматі, як хочете ви.
Якби мені таке заявив у мій день народження - то вже би всі дні народження з мамою зустрічав. Тепер на його день народження збирайтеся до вашої мами і хай там приготують страви. які він не любить
7_кг_рыбы• 1 час назад
Ответ дляСолодкаБулочка
Найдут вас советчицы, вычислят) Отчистят, отмоют, отгладят и женють!
Да кому я такий непотріб нужен
Баба_Воля• 1 час назад
Чоловік правий, ваш торт образив би маму. Невже якийсь покупний торт вартує цього? Купіть його наступного дня.
Я печу торти і вкладаю в них усі свої вміння, старання та багато часу, тому розумію, що б відчула мама.
СолодкаБулочка• 1 час назад
Ответ для7_кг_рыбы
Можете звать меня Рональдо
А можно Ромуальдо?
автор Каяспер • 1 час назад
Ответ дляА ось і я
Зачем идти в чужой дом со своим уставом зная, что это обидит свекровь? Почему нельзя отметить свой ДР так, как ты хочешь в своем доме или в кафе?
В кафе не продаються цілі торти

СолодкаБулочка• 1 час назад
Ответ для7_кг_рыбы
Да кому я такий непотріб нужен
Вы удивитесь) Та чего там, я тоже удивляюсь тут все время, но вот так)
7_кг_рыбы• 1 час назад
Ответ дляПростецкая
Мимо)
Простецкая• 1 час назад
Ответ дляКаяспер
В кафе не продаються цілі торти
Че это? Продаются
7_кг_рыбы• 1 час назад
Ответ дляСолодкаБулочка
Дорого обойдется меня отмывать и выглаживать))
Туся муся• 1 час назад
Ответ дляКаяспер
Так домашній це також магазинний ,інгредієнти із магазину також ,закинуте коло
автор, а как вы планировали изначально отмечать ваш ДР?
7_кг_рыбы• 1 час назад
Ответ дляСолодкаБулочка
А можно Ромуальдо?
Только после свадьбы
СолодкаБулочка• 1 час назад
Ответ для7_кг_рыбы
Только после свадьбы
Это предложение))?
СолодкаБулочка• 1 час назад
Ответ для7_кг_рыбы
Можно пойти другим путем замачивать-настаивать)
Туся муся• 1 час назад
Ответ дляКаяспер
Але так вона наступила на мої почуття
она или муж? причем тут свекровь? вы ЕЙ озвучивали ,что хотите магазинный торт?
7_кг_рыбы• 1 час назад
Ответ дляСолодкаБулочка
Это предложение))?
Звучит как угроза?))

автор Каяспер • 1 час назад
Ответ дляТуся муся
на все лето????
Так,я дуже емоційна
Буду записуватись до психіатра,щоб назначили антидепресанти
СолодкаБулочка• 1 час назад
Ответ для7_кг_рыбы
Звучит как угроза?))
Так и есть, почти, никто не выживет, это точно)
Туся муся• 1 час назад
Ответ дляКаяспер
Толку нуль,кожен рік одне в те ж саме ,висновків він не робить жодних
это вы не делаете выводы, а не муж
7_кг_рыбы• 1 час назад
Ответ дляСолодкаБулочка
Просто пыль выбить и не морочить голову)
СолодкаБулочка• 1 час назад
Ответ для7_кг_рыбы
А насекомые? Травить будем)?
Не боюся осуду• 1 час назад
После чужий дим я бы повернулась и уехала, автор он вытер об вас ноги своими словами и поведением и зачем на свое день рождение ехать к его родителям ?!
Туся муся• 1 час назад
Ответ дляКаяспер
Дура ,я туди В принципі більше не поїду
а с мужем почему не разведетесь?)) я вообще не понимаю причем тут свекровь в вашей ситуации?? вы сами к ней приперлись в гости, вы сами не купили торт. а виновата свекровь??
Домашня Зюзя• 1 час назад
Ответ дляКаяспер
Ні ,східна
Це не може бути.
Не боюся осуду• 1 час назад
Ответ дляКаяспер
Чоловік відмовив так робити,бо це образило його маму
Так причем муж вы что без головы и рук пошла и купила а вообще вам муж не ваш муж а маминькин поэтому лучше с ним уже попрощаться чем всю жизнь мучаться
автор Каяспер • 1 час назад
Ответ дляНе танцую- но пою
Какой бред, съели по куску каждого торта и остальное на завтра и с собой невестке и сыну. В чем проблема?
Проблема в тому ,що його мама вирішила інакше
Лама_мама• 1 час назад
Я б купила собі торт додому і сама втоптала, от принципово. Мені чоловік теж не здатний зробити свято, на останній др просто дав купон в інтернет магазин, дуже дивний подарунок, як на мене. Щоб самостійно купити мені торт чи повезти у ресторан теж не здогадається ніколи. Але у нього і у сім´ї так було що др це посидіти поїсти пюре з котлетою і розійтися. За роки сумісного життя так і не вдалося перевчити, останнім часом вже і забила на це((