Рубаю олівлє• 05 июня в 09:43
Скільки дарують зараз на день народження?
Йдемо до кума,святкування буде вдома на терасі в приватному будинку.
Скільки дарують зараз,щоб не мало і не багато .Давно ніхто не запрошував,тому й не знаю скільки буде нормально.
Spinoza-9d42• 05 июня в 09:47
Ми з своїм 100 баксів дарували - ходили родиною додому.
Мені 2000 грн. дарували, але я знаю, що у людей проблеми з грошима - без образ тому.
Тітка в ресторан запрошувала , були я і дочка - дарували 3500
500 бо 3000 в конверті і 500
Книга
500 бо 3000 в конверті і 500
Книга
Пухнасті штани• 05 июня в 09:46
100$ , у меня бы рука дрогнула подарить 1000 гривен, это один пакет еды в магазине.
вАлнуюся сильнА• 05 июня в 09:48
залежно від вашого фін стану та відносин.
Я недавно святкувала в ресторані, то хтось дарував 4 тис з людини, хтось 2 тис з людини.
Ходили до друзів на святкування вдома - купували подарунок на 3 тис. за двох + дитячі іграшки.
Але 1000 це дуже мало, вдома накрити стіл теж дууже затратно.
люблю_тортики• 05 июня в 09:50
З сестрою в нас такса 4000 з сім´ї. З кумами по 2000 даруємо, щоб не накладно було всім, а не так що одні не зодять бо нема грн на подарунок
Брюлик в стразах• 05 июня в 09:51
Ответ длявАлнуюся сильнА
Зачем его накрывать тогда, если очень затратно, мне лично все равно окупят его гости, или нет.
Сиджу тихенько• 05 июня в 09:53
Ответ дляБрюлик в стразах
Щоб зустрітися, а для чого накривають стіл
вАлнуюся сильнА• 05 июня в 09:54
Ответ дляБрюлик в стразах
Бо люди хочуть свята, привітань, зустрічі з близькими.
Я маю на увазі, що не лише дорого в ресторані, а й вдома - недешево. Але звісно вдома можна відсвяткувати дешевше ніж в якомусь закладі.
Питання не лише в окупності, а й в повазі до людини, яка готується і вкладається. Це відношення
Брюлик в стразах• 05 июня в 09:54
Ответ дляСиджу тихенько
Если на него нет денег, зачем из штанов выпрыгивать.
вАлнуюся сильнА• 05 июня в 09:55
Ответ дляБрюлик в стразах
Якщо людина святкує вдома - це не означає, що на свято немає грошей
Мой завтрак• 05 июня в 09:56
Ответ дляБрюлик в стразах
Накрывают стол чтоб встретиться, пообщаться. 1000 грн. дарить это вообще зашквар. У нас подростки дарят друг другу от 2 тысяч. А это взрослые люди еще и к кумовьям и еще идут вдвоем или втроем.
Брюлик в стразах• 05 июня в 09:56
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тогда не нужно считать окупили это гости, или нет. Гостей не ради подарка приглашают, и если гость принес тысячу, значит больше не может, лишь бы человек был хороший, а накормить его не жалко.
Рубаю олівлє
• 05 июня в 09:58
Ответ дляdulenok
Дарила бы 2000 в вашем случае
Теж так планували
вАлнуюся сильнА• 05 июня в 09:58
Ответ дляБрюлик в стразах
ну так я й написала перше речення ’залежно від вашого фін стану та відносин’.
Ясне діло, що не віддавати всі гроші, але й не копійки
Брюлик в стразах• 05 июня в 09:58
Ответ дляМой завтрак
Ну если вдвоем или втроем то не тысячу конечно, тысячу с человека, да и мне лично все равно, что мне гость подарит, я приглашаю тех, кого хочу видеть.
Неробименінерви• 05 июня в 10:09
Ответ дляМой завтрак
Подросткам родители в клювик дают на подарки ?
Безпринципова• 05 июня в 10:09
Ответ дляМой завтрак
подростки дарят друг другу от 2 тысяч
Где заработали?
Сиджу тихенько• 05 июня в 10:17
Ответ дляБрюлик в стразах
Щоб нагодувати гостей повноцінно
Брюлик в стразах• 05 июня в 10:24
Ответ дляСиджу тихенько
Щоб нагодувати гостей повноцінно
Это ж если гость оценивает стол, то этот же гость , в свою очередь как хозяин оценивает окупаемость, печалька иметь таких друзей.
Сиджу тихенько• 05 июня в 11:19
Ответ дляБрюлик в стразах
Печальна коли неповага один до одного. Одні варять гречку щоб не забратися, а інші приносять 500 грн, щоб не ,,переплати,,
Брюлик в стразах• 05 июня в 11:21
Ответ дляСиджу тихенько
Сочувствую.
Сиджу тихенько• 05 июня в 11:23
Ответ дляБрюлик в стразах
Сочувствую.
Кому? Мені? У мене все ок, немає в оточенні жлобів
Брюлик в стразах• 05 июня в 11:30
Ответ дляСиджу тихенько
Так вы ж описали что-то свое видимо, или рассказал кто-то