Каяспер• 30 июня в 21:41

Мене образило, що на мій день народження чоловік

На мій день народження ми були в гостях у батьків (так співпало )чоловіка. Я дуже хотіла купити місцевий торт, тому що в місті, де ми живемо, таких не продають, і для мене це була можливість спробувати щось нове саме у свій день народження.
Але чоловік заборонив мені купувати торт, аргументуючи це тим, що його мама вже зробила свій. Тобто рішення фактично було прийняте без урахування моїх бажань. Коли я засмутилася, він сказав, що «не треба лізти зі своїми святами в чужий дім».Але куди я лізла ?
Я просто хотіла купити торт за 300 гривень на свій день народження і все ,вони могли його їсти , а могли і ні
Мені стало дуже прикро. Я не наполягала, щоб хтось інший купував чи робив (навіть не просила такого)мені торт, я хотіла зробити це сама. Для мене це був маленький елемент мого свята, але навіть цього мені не дали.
Можливо, я справді все сприймаю занадто близько до серця, адже я за знаком зодіаку Рак і вважаю себе дуже чутливою людиною. Але все ж хочу почути думку інших: чи нормально, коли у власний день народження людина навіть не може сама купити торт (незалежно від того в себе вона в дома чи в гостях)який їй хочеться? Чи вам теж було б прикро в такій ситуації чи норм?
Чоловік каже,що я не ціную увагу його мами,але ж і не просили цього робити,якесь двояке відчуття
автор Каяспер • 30 июня в 23:48
Ответ дляВидящие_помогите
а потом бы были обидки - не уважили, не захотели отпраздновать...
главное найти повод.
причина всем и так понятна.
Чому відмовились мою їжу на стіл ставити?

Летюча помилка• 30 июня в 23:49
Ответ дляКаяспер
Вона готувала просто обід,вони кожен день обідають ,мій день народження ні до чого тут абсолютно
Навпаки ,те що я докупила в магазині відмовились ставити на стіл ,а також я не могла випити нічого
Почему не могли? Свекровь сказала не пей? Или что?
Простецкая• 30 июня в 23:49
Ответ дляВидящие_помогите
Сколько дней Вы уже стонете за тортом? Не надоело?
Та пусть стонет, вам то что?
Видящие_помогите• 30 июня в 23:49
Ответ дляКаяспер
А я откуда знаю. Это ваша семья - сами выбирали мужа )))
Бачылы очи шо купувалы.
автор Каяспер • 30 июня в 23:49
Ответ дляПростецкая
Ну нет, так не пойдет. Давно женаты?
Більше 10
Баба_Воля• 30 июня в 23:49
Ответ дляКаяспер
Вас хтось просить пекти?
Дамочко, ви приперлися на своє свято до інших людей, свекруха хотіла зробити вам приємне, бо у вас день народження. Чи думаєте, вона щодня торти пече? Невдячна! Їжте свої торти у себе вдома!
Ніхто мене не просить пекти, але й не приходять до мене зі своєю їжею, коли я готую.
Простецкая• 30 июня в 23:50
Ответ дляКаяспер
Більше 10
Давно. Перевоспитывать поздно
Летюча помилка• 30 июня в 23:50
Ответ дляКаяспер
Все літо і до наступного червня
Зачем?
автор Каяспер • 30 июня в 23:51
Ответ дляЛетюча помилка
Вы каждый год празднуете у свекрови? Сочувствую...
Ні ,але це не змінює суті на жаль

автор Каяспер • 30 июня в 23:52
Ответ дляВидящие_помогите
а она всю жизнь отслеживали ваши торты на ДР?
Чоловік казав їй ,що я купую
автор Каяспер • 30 июня в 23:53
Ответ дляЛетюча помилка
В чем проблема?
Там не пораються
Щебетушка• 30 июня в 23:53
Ответ дляКаяспер
Не було жари тоді
Н-да. Сочувствую . И вам. И окружающим
Видящие_помогите• 30 июня в 23:53
Ответ дляКаяспер
Чоловік казав їй ,що я купую
ну то пойдите застрелитесь, раз такая уже трагедия, что капец
не бачылы вы козу смалэну
автор Каяспер • 30 июня в 23:53
Ответ дляЛетюча помилка
Ніхто не ініціював
Квітка Миру• 30 июня в 23:53
Ответ дляКаяспер
Є ,але питання не в грошах же
В грошах. Я просто купую собі торт.
Майструю крила• 30 июня в 23:56
Ответ дляКаяспер
А які висновки я маю робити?
Розійтись із чоловіком через невдалий день народження?
та причому тут торт, якщо ви навіть їжу собі обрати без дозволу чоловіка не можете? Він вас контролює і вами керує, а ви всі ці роки ігноруєте проблему і лише ображаєтесь. А потім шукаєте підтримку в інших, щоб трохи розрядити напругу.
Класичний трикутник Карпмана.
Тра Ля Ля• 30 июня в 23:56
Ответ дляДа Щас же
О май гад, жертвы вошли в чат
Ну вот, я ж и советую , не быть жертвой, высказать все. Что не так?
Квітка Миру• 30 июня в 23:57
Враження що ви в якомусь рабстві в родини вашого чоловіка.. для чого взагалі щось обговорювати? Вийшла, пішла в магазин і собі купила. Нічого простішого немає. Чоловік питає навіщо? Хочу. Мама зробила свій, для чого ти купила. Хочу. Все.
Летюча помилка• 30 июня в 23:58
Ответ дляКаяспер
Вони на свої дні народження покупні торти їдять,а тут вирішили мені приємно зробити
Решили и решили.
Нужно быть благодарной им за это.
Попросить отрезать малюсенький кусочек, сказать что очень вкусно. Выйти за порог и потребовать с мужа тот торт, который вы хотите.
Все.

Квітка Миру• 01 июля в 00:00
Ответ дляКаяспер
А які висновки я маю робити?
Ні ви маєте зрозуміти на що вам дають дозвіл і для чого вам цей дозвіл потрібен? Навіть уявити не можу як обговорюється покупка наприклад авто, чи зимового одягу. Страшно.
Залетна Я тут• 01 июля в 00:01
Ответ дляКаяспер
Чоловік відмовив так робити,бо це образило його маму
Чівоооо???

Ви напевно дуже молода, ще й без власної думки.
Я би попередила, що теж вмію ображатися...
Летюча помилка• 01 июля в 00:02
Ответ дляКаяспер
Я не бачила ,там тільки шматочки
Открыть рот и попросить целый. За ваши деньги любой каприз.
Квітка Миру• 01 июля в 00:03
Ответ дляКаяспер
Тоб то головне почуття мами, ваші до сраки? Він з одруженням поспішив. Залиште його мамі
Летюча помилка• 01 июля в 00:04
Ответ дляКаяспер
А які висновки я маю робити?
Вы ж говорите, что это не первый раз такая ситуация.
Летюча помилка• 01 июля в 00:06
Ответ дляКаяспер
Мене попросили не купувати ,бо вона зробила
Так вы ж говорите, что она редко торты делает.
Для них это событие, нужно уважить.
Летюча помилка• 01 июля в 00:07
Ответ дляКаяспер
А мали?
Да, если вам это важно.
Квітка Миру• 01 июля в 00:07
Ответ дляКаяспер
Обідно мені
Чого? Тому що ви не поважаєте себе і з вами поводяться відповідно?
Летюча помилка• 01 июля в 00:07
Ответ дляКаяспер
На 2 людей?
Можно оставить этот торт в машине и съесть дома.
Квітка Миру• 01 июля в 00:09
Ответ дляКаяспер
Мої не забороняють торт купувати
Не можна дорослі жінці щось заборонити. Це ваш вибір бути ображеною жертвою.
Радуга-дуга• 01 июля в 00:13
Что значит запретил? Вы в рабстве ?

Как оказались в его родителей?