Вилосипедниця• сегодня в 10:17
E відновлення, розбито окно
Як правильно подати на є відновлення, розбито вікно після обстрілу. Одне, які зараз ціни на вікна приблизно? Київ
Є зміст подавати чи міняти самим. Які перші кроки якщо через державну програму. Дякую
Скоро_вчера• сегодня в 10:24
Перші кроки нічого не чіпайте, викликайте полицію, складайте протокол, отримуйте витяг з реєстру досудових розслідувань.
Вилосипедниця
• сегодня в 10:25
Та просто прикинути ціну приблизно, 3-міс сказали чекати сусіднці, минулий обстріл теж побило
Дуб береза• сегодня в 10:25
Якщо онлайн то:
авторизуйтесь у додатку або на порталі Дія, перейдіть у розділ послуг, оберіть «єВідновлення» та заповніть інформаційне повідомлення.
Якщо не хочете через Дію, то через ЦНАП, при собі повинні бути документи:
Паспорт та ідентифікаційний код (РНОКПП) .Електронна пошта .Документи, що підтверджують право власності на житло (вони мають бути внесені до Державного реєстру речових прав) .Документи, що підтверджують наявність пільгової категорії (за наявності)
Дуб береза• сегодня в 10:27
Ответ дляВилосипедниця
Це обов´язково сьогодні чи можна завтра
Якщо фіксація пошкоджень вже відбулася, можна й завтра
Барвіночка• сегодня в 10:27
у вас рядом где-то штаб должен быть,обычно по всем локациям прилетов.Там можно узнать.На лесном в школах 147 и 213
Дуб береза• сегодня в 10:27
Ответ дляВилосипедниця
А скільки пр близко одне вікно по ціні
Залежить від розмірів, та в кого буде замовлено
Вилосипедниця
• сегодня в 10:28
Минулий раз два дні палатка стояла, там ніби заяви писали чи що. От думаю чи не так дорого поміняти самим чи чекати 3 міс
Дуб береза• сегодня в 10:29
Ответ дляВилосипедниця
Можуть і за три місяці не поміняти, багато хто чекає і по пів року
Барвіночка• сегодня в 10:29
там телефон указан.не знаю,правда или нет,именно по окнам- 097 109 90 41
Дуб береза• сегодня в 10:30
Ответ дляВилосипедниця
Заміряти та обдзвонити, до 400 вкладусь чи ні
Тисяч?
Кавунка• сегодня в 10:32
Ответ дляВилосипедниця
Долл, до 400, одне вікно
а у вас прям вікно виламане? чи тільки скло розбите? якщо скло - то його міняють недорого, то краще самій, швидше
Вилосипедниця
• сегодня в 10:57
Подруга каде регулювання вікна 5 тис ніби за 3, це зараз такі ціни? Може в когось є контакт нормального і середнього по ціні
Счастье_же_вот_оно• сегодня в 11:04
Ответ дляВилосипедниця
у мами в минулому році вікно на кухні побило, принесли плівку, фанеру і виплатили 10000 дуже швидко, поліцію треба обовязково, щоб зафіксували
Засомневаю• сегодня в 11:51
Ответ дляВилосипедниця
Если сами поменяете- компенсацию не получите. Получите от Кличка денежку- и хоть что-то компенсируете.
Вилосипедниця
• 21 минуту назад
Ответ дляЗасомневаю
Просто чекати півроку на одне вікно, не знаю. Буду дізнаватись ціни
Вилосипедниця
• 20 минут назад
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Там ніби треба замовляти заміну тільки у акредитованих фірм. Боюсь дуже довго буде