Недавно на работе клиент предложил секс за деньги. Я в растерянности что делать. Били ли у вас подобные ситуации?
сладкий_ноябрь• 54 минуты назад
Секс ні, але коли була молодою і працювала в ресторані, то на банківському корпоративі просили показати груди. 😂😂😂
Почали з 300уе. Я показала, але ціна питання була набагато вищою 😂
Хаха,
Десь через тиждень продала своє авто, доклала ці гроші і купила вживане 2-х річне авто з пробігом в 17 тис км
Хаха,