Молчунья• 03 июля в 08:57
Як бути з нерухомістю?
Таке питання - чи мав хтось досвід, щоб фіктивно продати/подарувати нерухомість довіреній особі, а через деякий час відкупити її назад?
Молчунья
• 03 июля в 09:42
Ответ дляЗабобонний фрукт
У мене квартира від батьків. Але я успадкувала її частину, іншу племінник. Також були вимушені дещо робити,щоб убезпечити себе.
Другий приклад - земельна ділянка,яку отримав мій свекор і написав заповіт на сина свого. Щоб не мати геморою з родичами чоловіка, то ми ’продали’ ту землю. А потім ’ відкупили’ .
Вже пройшло 14 років.
А через який строк її відкупили?
Незламна Україна• 03 июля в 09:43
Ответ дляМиллениалка
Это только в случае официального кредита и под залог недвижимости, а не если взять в долг у кума например.
Опять таки есть масса ньюансов. Например с несовершеннолетними,единственным жильем и тд. Ну и если жилье как залог уже,то с ним нельзя проводит операции
Это когда жилье не в залоге ,а кто-то подает на арест имущества
Забобонний фрукт• 03 июля в 09:43
Ответ дляviter33
Я можу довіряти людина на 101%
Але це не скасовує можливості інфаркту чи інсульту в 37 градусну спеку
І при наявності заповіту - дуже ’шито білими нитками’. Як мінімум - суд на 3 роки. І не факт, що виграшний
Після договору на довірену особу практично одразу зробити зворотній крок. Не потрібно чекати інфаркту довіреної особи
Ответ дляЗабобонний фрукт
Чого одразу суд?
Родичі довіреної особи будуть що казати у суді?.
Спадкоємці так і скажуть (якщо не буде заповіту) - Це наша спадщина , спадкодавиця була законослухняною особою, ніякими фіктивними, мнимими чи удаваними угодами не займалися
Тому через 6 міс. отримають на себе свідоцтво на спадщину і ВСЕ !
Забобонний фрукт• 03 июля в 09:46
Ответ дляМолчунья
А через який строк її відкупили?
Ми не дуже переймалися по часу. Тому через рік
Просто не було сенсу спішити . Все пройшло добре.
Ответ дляЗабобонний фрукт
Тобто, укласти заповіт на цю нерухомість (продавати ж не можна одразу, бо автор знову стає власником, а небезпека ще не минула)
’шито білими нитками’ - чітко видно по реєстрах, коли була продана квартира, на кого продана і на кого заповіт.
Адвокат кредитора автора на цій підставі оскаржить угоди (продаж/дарування на довірену особу та наступні угоди).
Не факт, що виграє, але судовий процес буде від 3 років і може звестися до ’хто більше заплатить’
Забобонний фрукт• 03 июля в 09:47
Ответ дляviter33
Ви читати вмієте?я пишу ЗАПОВІТ, в ви мені якщо його не буде 🥴
Ангел-предохранитель• 03 июля в 09:47
Ответ дляМолчунья
Щоб вберегти від зазіхань третьої сторони. А так нерухомість продана чи подарована - питання закрите.
3 сторона- це ті,хто моніторять нетрудові доходи?
Забобонний фрукт• 03 июля в 09:49
Ответ дляviter33
Автор, нам не розповідає чому виникає така потреба. Том ми можемо тільки фантазувати не більше того.
Якщо розкаже - тоді продовжимо обговорення . А поки тільки загальні фрази
Забобонний фрукт• 03 июля в 09:51
Ответ дляviter33
пост 36
і ми розуміємо, доки жива довірена особа - нерухомість її
Заповіт завжди можна переписати))))
Почитайте стрічку в цілому.
Забобонний фрукт• 03 июля в 09:55
Ответ дляviter33
У моєму випадку, наприклад - цими шляхами ми змінили власника ( мого чоловіка за заповітом) на мене за договором купівлі-продажу і через третю особу.
Таким чином прибрали його усіх родичів на шляху права спадкування майна свекра..
Іноді Да• 03 июля в 10:02
За роки своєї практики, переконалась, що як люди собі самі влаштовують проблеми, так їх ніхто їм не влаштує. Ось ці всі удавані правочини (договори, заповіти) - ні до чого путнього не призводять. Зазвичай проблема може бути вирішена швидше і легше, якщо звернутись до відповідного фахівця.
Коренная киевлянка• 03 июля в 10:38
Ответ дляviter33
А яка механіка?
Автор винна комусь 100 000 дол
Хтось звертається до суду і просить стягнути ці кошти. Заодно в якості забезпечення позову просить накласти арешт на нерухомість (щоб автор її фіктивно не продала) - суд виносить відповідну ухвалу
Суд виносить рішення - позов задовольнити, стягнути 100 000 дол
Стягувач іде в виконавчу, відкриває виконавче провадження
Приватний виконавець (вони оперативніші) відриває виконавче провадження, блокує усі картки і через відсутність на них коштів - арештовує та виставляє на продаж нерухомість
Нерухомість продають, гроші віддають кредитору автора. Якщо замало - ’решту буде винна’
Автор винна комусь 100 000 дол
Особливо цинічно це виглядає, коли стягуються аліменти на дітей чи чоловік віддав у жінки за її спиною сімейні гроші/продав спільне авто і т.д. А тепер ’голий, босий, у вінку’
Сонечко• 03 июля в 10:47
Ответ дляМолчунья
Нащо воно вам треба знати?
Переоформіьь на маму чи дітей
Бжоли-бандерівці• 03 июля в 11:36
Ответ дляМиллениалка
Каким образом третья сторона может забрать вашу недвижимость?
Та там и вторая сторона сможет при желании забрать 🤣
У таких хитровы…х может что-то пойти не так.
Миллениалка• 03 июля в 13:11
Ответ дляviter33
Ні фіга
Навіть звичайного боргу і розписки на клапті паперу вистачить для описаної мною схеми
Єдине житло - продати можна !!
З прописаними неповнолітніми - так, важче, але арешт буде до 18 річчя, потім - виписати і продати
Єдине житло - продати можна !!
Ну сходите в суд с распиской:)) раскажите нам потом здесь чем закончилось)
Миллениалка• 03 июля в 13:12
Ответ дляНезламна Україна
Арестовать может только суд. Это первое. Второе. Все это демогогия и какие-то частные случаи. Нет никакого смысла это обсуждать не зная зачем это автору. Но она вбросила гавна и молчит.
Миллениалка• 03 июля в 13:14
Ответ дляМолчунья
Я прийшла сюди за відповідями, а не за тим, щоб отримувати непотрібні мені запитання
Аа, вам потрындеть как на лавочке. Ради Бога))
Я ж думала у вас действительно есть недвижимость и реальная ситуация.
ЧукИГеки• 03 июля в 13:39
Заключите со своей особой договор довичного утримання. Таким образом недвижимость будет сразу на той особе, но с забороною видчуждення в реестре.
Через время подадите в суд о расторжении договора.
Это надежнее и гораздо дешевле, чем платить за оценку, налоги.
Молчунья
• 03 июля в 15:23
Ответ дляМиллениалка
Від вас не було жодного корисного слова. То чим ви зібрались допомагати? Безглуздими питаннями?
Миллениалка• 03 июля в 20:31
Ответ дляviter33
Виграв не один суд з розпискою
Максимум було на 170 000 Є
П.С. так, по деяких була експертиза підпису
Максимум було на 170 000 Є
Ага. Я тоже выиграла)))
Миллениалка• 03 июля в 20:32
Ответ дляМолчунья
Безглузде питання это как раз вы задали. Тема то ваша. Так что не перекладывайте с больной головы на здоровою
Молчунья
• 04 июля в 00:04
Ответ дляМиллениалка
І що не так з моїм питанням?