А поговорить?• сегодня в 11:51

Страхование квартиры на случай прилёта. Кто оформлял?

Какую страховую посоветуете?
Додаю напруги• сегодня в 11:52
Послушаю

Тра Ля Ля• сегодня в 11:52
Удалено администрацией...
Гостра на язик• сегодня в 11:53
А разве в войну такая страховка есть?
КартаБезКомиссий• сегодня в 11:53
Ответ дляГостра на язик
А разве в войну такая страховка есть?
Теж здивувало
Гостра на язик• сегодня в 11:54
Ответ дляКартаБезКомиссий
Теж здивувало
Погуглила пишут что таки да
Додаю напруги• сегодня в 11:55
Ответ дляГостра на язик
А разве в войну такая страховка есть?
Есть
Гостра на язик• сегодня в 11:55
О шо гугля выдав

Так, в Україні можна застрахувати житло від наслідків воєнних дій (ракет, дронів, уламків або пожеж, спричинених обстрілами). Такі поліси продають як окремі послуги, але вони коштують більше, ніж звичайне страхування.Деталі страхування від воєнних ризиківЩо покриває: прямі влучання, падіння уламків, ударну хвилю та пожежі через бойові дії.Ціна: у середньому від 5 000 до 30 000 грн на рік. Вартість залежить від площі, міста (у прифронтових регіонах поліси дорожчі) та розміру страхової суми.Де оформити: оформити такі договори можна у багатьох відомих страхових компаніях, наприклад, ARX, ВУСО або ІНГО.
А шо сталося?• сегодня в 11:56
мой муж узнавал, там цена какая-то космическая. Из рабочих вариантов страховок - это окна. Мои друзья где-то страховались, им выбило окна, страховая все покрыла и у них были новые окна буквально через несколько дней. Значительно быстрее, чем бодаться с євідновленням
автор А поговорить? • сегодня в 11:57
Ответ дляГостра на язик
А разве в войну такая страховка есть?
Да

Гостра на язик• сегодня в 11:57
Ответ дляА поговорить?
Да
Уже прочитала
Сиренькая• сегодня в 11:57
ARX страховки покупаю
на авто и туризм, у них вообще хорошие страховки
Муркошечка• сегодня в 11:57
Є, дорого. Від 30 тисяч за все
автор А поговорить? • сегодня в 11:57
Ответ дляМуркошечка
Є, дорого. Від 30 тисяч за все
За місяць 30 тис?
Муркошечка• сегодня в 11:58
Ответ дляТра Ля Ля
Удалено администрацией...
Пані_Загадка• сегодня в 11:58
Ответ дляА поговорить?
За місяць 30 тис?
рік. але 3тис/міс теж не даром
Муркошечка• 2 часа назад
Ответ дляА поговорить?
За місяць 30 тис?
В рік, але платіж можна розбити
Пешеходик• сегодня в 11:58
Ответ дляГостра на язик
А разве в войну такая страховка есть?
Да, есть и давно
Додаю напруги• сегодня в 11:58
Ответ дляПані_Загадка
рік. але 3тис/міс теж не даром
Так это дешево
Пешеходик• сегодня в 11:59
Ответ дляТра Ля Ля
Удалено администрацией...

Пік Антна• сегодня в 11:59
В инсте видела девушку у которой дом разбило. Инго, кажется, страховая.
Говорила, что максимальное покрытие 6 млн.
Марфа Українівна• 2 часа назад
Головне чітко прописати,що є страховим випадком і розмір компенсації.
Бо потім буде я не я і хата не моя
автор А поговорить? • 2 часа назад
Ответ дляМарфа Українівна
Бо потім буде я не я і хата не моя
Згодна
Пез Году Неделя• 2 часа назад
це дуже дорого, і не покриває всю суму збитків. Враховується все, і розмір вікон, і їхня кількість, і район і будинок.
Якщо це наприклад квартира на Печерську з великими вікнами, то платити біля 100 тис на рік і сума покриття лише 1 чи 2 млн. грн. Тобто якщо виб´є вікна, то вам це компенсують, а якщо згорить квартира (не дай Бог), то вже ні.
автор А поговорить? • 2 часа назад
Ответ дляПез Году Неделя
Ого, я замовила консультацію, мають набрати розповісти шо і як. Відпишуся потім.
Prervana• 2 часа назад
Я узнавала на дом, по совокупности суммы выплаты и цены страховки оказалось неинтересно. Брала бы, если б жила в квартире на верхних этажах
Пез Году Неделя• 2 часа назад
Ответ дляА поговорить?
це був такий дуже приблизний підрахунок, теж так для галочки поцікавилась. Але відпишіться, теж цікаво.
30 тис на рік і компенсація всього - це практично шара) Тому очевидно там теж буде максимальна сума компенсації, яка точно все не покриє.
Пез Году Неделя• 2 часа назад
Ответ дляPrervana
так на верхніх поверхах сума компенсації і розмір страховки буде ще більш невигідний.
Марфа Українівна• 2 часа назад
Ще думаю, що вартість за конкретне пошкодження важливо. Хто визначає? Страхова? То вони будуть рахувати,як і наша рідна ненька. То за їхню компетенцію одного вікна можна замінити буде одне підвіконня.
І так по всьому
Намазюкана нішою• 2 часа назад
Застраховать можно. А вот получишь ли выплаты -большой вопрос
автор А поговорить? • 2 часа назад
Ответ дляPrervana
А можете подробнее рассказать?