Угадайс• 1 час назад

Похваліть свій купальник

Покажіть фото своїх купальників, якими задоволені 🙏
Дідова баба• 1 час назад
Багато їх , найгарніший - кальцедонія, найзручніший - НМ

Бутерброд з ікрою• 1 час назад
Я уже часы хвалила или не хвалила .
Дама_из_рекламы• 57 минут назад
В секонде купила топ Адидас 56 грн
Трусы черные на все века)
Никогда не скажете, что это секонд
Ну и на море всем так похрен если честно
Особенно когда ты живешь в Одессе
Миссис Буркул• 53 минуты назад
Ответ дляДама_из_рекламы
В секонде купила топ Адидас 56 грн
Трусы черные на все века)
Никогда не скажете, что это секонд
Особенно когда ты живешь в Одессе
Я тріумф купила на блошиному ринку прекрасний, як новий. правда дорожче ніж Ви, 150 грн. МиколаІв.
Пані з калабані• 48 минут назад
У меня их штук 30. Самые удачные,как не странно, оказались из Тему
И нравятся Флирт енд Тан
Баба Йога• 48 минут назад
Анабель арто найзручніші мені. В мене їх 7.
Ще є жасмін, теж ок. Цього року купила 2 хм, і зіг заг(це любов)
Пані з калабані• 48 минут назад
Ответ дляМиссис Буркул
А у Вас большой рынок? Там интересно?
Баба Йога• 47 минут назад
Ответ дляДама_из_рекламы
В секонде купила топ Адидас 56 грн
Трусы черные на все века)
Никогда не скажете, что это секонд
Особенно когда ты живешь в Одессе
А всі до чого тут?)
Бавовна• 45 минут назад
У мене спортивний роздільний h&m. Верх класний, низ мені не дуже посадка, але зручний

Фея_3уровень• 41 минуту назад
Девочки, похвалите или поругайте купальники Некст. Как они ?
Миссис Буркул• 37 минут назад
Ответ дляПані з калабані
А у Вас большой рынок? Там интересно?
Блошиний? Невеликий, але все по дєлу. Я переїхала, тому мені нормально.
Дрібка щастя• 41 минуту назад
Маю штук 5 від Victoria’s Secret, але обожнюю від Pitaya. Тепер хочу ще декілька від них
Миссис Буркул• 39 минут назад
Ответ дляФея_3уровень
Я за Тріумф, в мене давненько куплений новий, суцільний в басейн, зносу немає.

В минулому році купувала просто на базарі якийсь за 550 грн( тіпа розпродаж бо 800/900 ціна), вигорів за сезон, що капець.
руки_Крюги• 38 минут назад
Gottex
Стопясят раз обсуждала• 38 минут назад
От H&M штук 7, отличное качество, и все куплены на распродаже
Малая еще та• 37 минут назад
Ответ дляМиссис Буркул
Круто.
Маленьки размер наверное ?
Пані з калабані• 36 минут назад
Ответ дляДрібка щастя
Я глянула цены...
Злюка бобер• 36 минут назад
Я покупаю и люблю только Seafolly
Малая еще та• 35 минут назад
Ответ дляМиссис Буркул

Блин, я бюстики их любила. Мне супер подходили их выкройки.
В этом году купила : по чашке норм , по объёму маломерка.
Так грустно.

Малая еще та• 34 минуты назад
Ответ дляПані з калабані
Я глянула цены...
Да, тут хоть бы 1000 грн выделить. ))))
Миссис Буркул• 33 минуты назад
Ответ дляМалая еще та
Круто.
Маленьки размер наверное ?
Якраз великий хл. Без паралону в чашечках( не люблю, коли води набирає паралон, виходиш з води і треба віджати)і, але мабуть досить давня модель, бо застібка пластмасова, колір смарагдовой, однотонний. Труси з високою посадкою зручні( все зайве ховають), але може ще перешию
Карапулька• 31 минуту назад
Дуже класні в sinsay, в минулому році купила багато, всі класні
Без QR коду• 31 минуту назад
Мне нравятся Кальцедония. Там и беру, тк фигура выглядит супер в них. Идеальные крои, что надо - скроют, что можно - откроют, люблю. Но качество считаю средним, слишком нежная ткань и быстро портятся, особенно плавки.
Малая еще та• 31 минуту назад
Ответ дляМиссис Буркул
Ну зачем вы так смачно описали )))))
Все, теперь пойду искать купальник.
А вам пусть приносит только позитивчик .
Фото можно ?
Миссис Буркул• 30 минут назад
Ответ дляМалая еще та
Так грустно.
Блін, це дійсно печаль. Я йшла через ринок дивлюсь у бабусі купальник Тріумф( видно продавець десь з сека перепродує, бо толком нічого не змогла пояснити) , я прикинула ліф- сів прекрасно, труси навіть не дивилася, вже ясно, що буде добре
кураГАЛЯ• 30 минут назад
Моєму Кальцедонія вже 8 років. Не вицвів, нитки не вилізли, чашечки не деформувалися. Лекала у цього бренду супер. На будь-якій фігурі сидять ідеально.
Миссис Буркул• 24 минуты назад
Ответ дляМалая еще та
Ну зачем вы так смачно описали )))))
Все, теперь пойду искать купальник.
Фото можно ?
Не знаю чи фото передає колір, він з відливом
Карапулька• 19 минут назад
Мої минулорічні, в цьому році ще більше цікавих моделей, хочу ще, але куди їх стільки.
Миссис Буркул• 18 минут назад
Ответ длякураГАЛЯ
враховуючи, що моржую , тобто щорічно в мене купальники в ходу мені одного на 8 років не вистачило би . В мене купальників має бути багато. Кожен сезон купую , в кінці сезону ще куплю щось на розпродажу
Карапулька• 18 минут назад
Ще в НМ класні купи.