Директор Пляжу• 2 часа назад
Вперше в житті їду на море
Що необхідне взяти з собою?
Одягу беру мало, не ношу багато.
Якось ходжу майже в одному і тому же.
Ліки беру бо приймаю дещо на постійній основі.
А ще що треба ?
Одягу беру мало, не ношу багато.
Якось ходжу майже в одному і тому же.
А ще що треба ?
Квітнева Іванівна• 1 час назад
Ответ дляМамина квіточка
Зачем майки? В них плечи обгорят
Ну,на вечер надеть, может нарядную какую-то на променад вечерний.
Ок не берите майки
Да_Я_Така_• 1 час назад
Ответ для7_кг_рыбы
А что , так трудно купить?
На курортах обычно это все с наценкой дикой. Да и бегать искать это все не очень хочется. А общение с продавцами , например в Египте, то ещё испытание )
Ответ дляДа_Я_Така_
Я али-бабу в Египте сделал как ребенка)) мой личный рекорд, я купил у него товар в 20 раз дешевле первоначальной цены.
Ну он тоже,нашел кого обувать на деньги - хохла
Мамина квіточка• 1 час назад
Ответ дляКвітнева Іванівна
Ок не берите майки
Я когда то брала, по неопытности. Естественно, они остались не ношеные. Самая ходовая одежда оказалась футболки и шорты и длинные рубахи днем на пляж.
Суцільна зрада• 1 час назад
Ответ дляДиректор Пляжу
Болгарія
Никого не слушайте. Нормальное начало путешествий. Я там была 3 раза потому что дёшево и ближе всего . А так люблю очень Турцию, и хочу в Тунис первый раз полететь .
А как ваш отель называется ?
Суцільна зрада• 1 час назад
Ответ дляЩепотка_совести
Уже все правильные ответы дали, а дальше что-обкакивать человеку отдых?
Тут это любят ! Если б автор написала что в Монако то норм ,а так для местных олигарш Болгария это полный провал
Суцільна зрада• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Нащо мужик роздає поради жінкам?
Потому что дома за пораду жене своей получит в рыло , а тут он хооозяин!! Доооминант
Уси Пуси• 1 час назад
Ответ дляМорская свинка
Невдало ви починаєте
Людина в дорослому віці їди вперше, нафіга писати це лайно?
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
Нафіга їхати в лайно
З чого ви взяли, що тема реальна?
Уси Пуси• 1 час назад
Ответ дляМорская свинка
Нафіга їхати в лайно
З чого ви взяли, що тема реальна?
З чого ви вирішили що тема нереальна?
Хто вам сказав що Болгарія лайно?
Ваша цінна думка, автору яким чином допоможе? Чи вам просто настрій комусь спаскудити треба? Автор питала про країну?
Хто вам сказав що Болгарія лайно?
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
З чого ви вирішили що тема нереальна?
Хто вам сказав що Болгарія лайно?
Тому що там чорне море , а воно в принципі нормальним бути не може
Не читайте і не паскудьте собі настрій
Уси Пуси• 1 час назад
Ответ дляСуцільна зрада
Сто відсотків.
Уси Пуси• 1 час назад
Ответ дляМорская свинка
Не читайте і не паскудьте собі настрій
Непотрібно срати в громадський місцях і оточуючим розповідати не нюхайте. Для лайна є сартир. Людина на ліках вона їде туди куди може собі дозволити.
Агент Пинкертона• 1 час назад
Ответ дляДиректор Пляжу
Болгарія
Лекарства, особенно от поноса, рвоты и т.п., зарядку, паспорт, страховку и деньги)) это основное.
Отличного вам отдыха
Khmelnichanka• 1 час назад
Зробіть фото всіх документів.
Або паперові копії.
Якщо їдете в готель без харчування, то гроші тримайте не водному місці, а в декількох - частинами.
Бажано мати і готівку і картку.
Ну, і крім ліків, купальників, одягу і взуття, - килимок, легенький плед та подушка для шиї теж не завадять.
Не везіть нічого забороненого, щоб не робити нервів ані собі ані іншим :)
Гарного відпочинку!
Або паперові копії.
Бажано мати і готівку і картку.
Гарного відпочинку!
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
Чорне море це треш
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
Вас про це хтось питав?
Мені не треба щоб мене питали
Уси Пуси• 1 час назад
Ответ дляМорская свинка
Мені не треба щоб мене питали
А ви в кожні бочці затичка? Я зрозуміла. Та яку висунули і засунути ніяк не можуть Шурочка.
Khmelnichanka• 1 час назад
Ответ дляМорская свинка
Не читайте і не паскудьте собі настрій
Та прямо.
Чорне море - прекрасне.
Звичайно, ніхто не порівнює його з Мальдівами, але й зафукувати теж не потрібно.
Тисячі людей щороку іїздять саме на Чорне море - і задоволені.
Чорне море - прекрасне.
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляKhmelnichanka
Та прямо.
Чорне море - прекрасне.
Жахливе море
Khmelnichanka• 1 час назад
Ответ дляМорская свинка
Жахливе море
Так Вас же туди насильно не тягне ))))))
Відпочивайте там, де Вам добре.
А комусь - прекрасно і на Чорному.
Відпочивайте там, де Вам добре.
А комусь - прекрасно і на Чорному.
Уси Пуси• 1 час назад
Ответ дляМорская свинка
Жахливе море
Ага...тільки хто вашу думку про нього питав? Може ще щось обговоримо, те про що не питають? Ви сьогодня виспались, автору це також не треба
ЛеньГуглить_правда• 1 час назад
Ответ для7_кг_рыбы
Чтобы потом вспоминать отдых, а не таскание за собой здоровой торбы на колесиках
Я ,покупая все необходимое по месту, по сути оплачиваю свое путешествие налегке.
А зачем Вы за собой на отдыхе таскаете здоровую торбу? В номере вещи не пробовали оставлять?
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
Бачу це треба тільки вам
Я ляпнула і пішла, а вам все не йдеться
Уси Пуси• 1 час назад
Ответ дляМорская свинка
Бачу це треба тільки вам
Я ляпнула і пішла, а вам все не йдеться
Ні ви не ляпнули ви висрались. Це різні речі. І висрались нездорові людині, самоствердилися на чужому житті. Це мерзенно, насправді. А гірше те що ви навіть власної мерзенності не усвідомлюєте.