Хочу в БАНю• 1 час назад

Туреччина

Дівчата, а ось таке питання по перетину кордону. Теж збираюся в Туреччину вперше. Електронні прилади для паління ж там заборонені? От у мене вейп. Я виходить не можу його провозити, не пропустять через кордон? Читала що в самій Туреччині вейпи продаються в тютюнових магазинчиках, але де тоді їх можна парити? Хто курці, порадьте будь ласка, як вирішували питання.
Твоя космішна• 1 час назад
Подругу эту соску на границе поляки заставили выкинуть

автор Хочу в БАНю • 59 минут назад
Ответ дляТвоя космішна
Ага, от і я думаю, що не треба з собою везти.
Guzelli• 50 минут назад
Не знаю как касаемо наземного транспорта, но в самой Турции и в аэропорту(повозить в самолете и в досмотре багажа) вообще нет никаких проблем с курением вейпа или айкоса , единственное что купить сложно но в тг и из под полы достают )) тереа 250 лир/грн за пачку к примеру, я сама курю Айкос