Губки-уточкой• Изменено сегодня в 07:55

Польща буде блокувати вступ України до ЄС

Польща третій тиждень поспіль заявляє, що буде блокувати вступ України до ЄС через те що Україна заграє з колоборантськими групами Другої Світової.
Це дуже погана новина для України, бо про блокування вступу України до ЄС також офіційно заявили Словаччина, та Угорщина, останні через те що Україна не виконує хартію мовну стосовно освіти та культури національних меншин (росіяни, угорці, болгари та так далі.)
Експерти - України у ЄС не буде

Як зазначили експерти, у найближчі двадцять років Україну до ЄС не приймуть
автор Губки-уточкой • сегодня в 08:13
Ответ дляЦвірінь
Як? Як у демократичній країні можна гарантувати наприклад 10 місць у парламенті певній етнічній группі? А якщо їх просто не оберуть на виборах?
У інших країнах гарантують, то і тут можна. Пропорційно кількості

Цвірінь• сегодня в 08:14
Ответ дляГубки-уточкой
Дуже добре розумію і Світова історія це підтверджує. Але не можу тут написати хто це робив, бо відразу отримаю бан. Свободи слова тут немає, нажаль
Геноцид - системні організовани дії, це може робити тільки держава. Були організовані військові групи які грабували і вбивали цивільних в тому числі і за етнічною ознакою? Це звісно жах, але це не є геноцидом. Були українці які вбивали євреїв, а були українці які рятували євреїв. І німці їх могли викрити і розстріляти
Реанимация• сегодня в 08:14
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ну и прекрасно. Может до наших и начнёт доходить, что на вечных рельсах войны никуда они не приедут.

А Польша, конечно, не совсем в адеквате указывать другим нациям кого считать героями, а кого нет. Это я пишу при том, что ОУН УПА считаю нацистами и убийцами, но не дело Польши лезть в наши исторические дела. Что там по 18-му, 17-му, 16-му веках? Нет у поляков к нам претензий?
Интересно когда народу начнет доходить что как раз только рейки войны это единственный способ существования клоунской бригады у власти и они будут делать всё чтоб это длилось бесконечно.
автор Губки-уточкой • сегодня в 08:15
Ответ дляТрусиковед
Нищать нашу Україну з усіх боків
Можновладці її нищать, з початку незалежності
Ксерокопия ночи• сегодня в 08:15
Ответ дляГубки-уточкой
Читала. Я на їх боці. Чому людям не дати спілкуватися на їх мові, представництво у парламенті? Мовні війни ніколи не дадуть нам вступити до ЄС, там таке не прийнято робити. Тим більш в нас многонаціональна країна, де мільйони російськомовних
Україна -мононаціональна країна .
Жіночко , не пишіть нісенітниці
Трусиковед• сегодня в 08:18
Ответ дляSo_so
Как Норвегия или Швейцария, например. Вы думаете вне Евросоюза сплошная боль и прозябание?
Це було би добре, якби не шизанутий шовінистичний скріпний сусід зі своїми вічними двіжухами ...
Мадам Подлинник• сегодня в 08:15
Ответ дляГубки-уточкой
З хамками, які переходять на особистості - бесід не продовжую
Это не беседа, это констатация факта с моей стороны.
Стигла полуниця• сегодня в 08:16
Ответ дляSo_so
А что, вступление в ЕС волшебная палочка, которая это исправит?
Вступ в ЄС це хоч надія на правову державу і фінансування. Це соціальна підтримка для населення. Як ви думаєте чому саме в ЄС побігли мільйони біженців?
Ксерокопия ночи• сегодня в 08:16
Ответ дляГубки-уточкой
😂😂😂😂та тут пишуть усе , що заманеться. І навіть більше .і ніхто нікого не наказує.

автор Губки-уточкой • сегодня в 08:19
Ответ дляЦвірінь
Це не є геноцидом вбивати за етнічним походженням? Ви хвора!
Ксерокопия ночи• сегодня в 08:16
Ответ дляГубки-уточкой
Це дуже погано. Я проти шовінізму. Таким чином озлоблюється велика частина країни
Знімуть анонім , писати будете ?
Мадам Подлинник• сегодня в 08:17
Ответ дляГубки-уточкой
О, хамство началось.
Вмію заміряти найкраще• сегодня в 08:18
Ответ дляРеанимация
это же очевидно для всех. вот только теперешние зелёные клоуны ничем не отличаются от всех своих папередников. как крали так и крадут, как были безнаказанными, так такими и остались.
автор Губки-уточкой • сегодня в 08:18
Ответ дляКсерокопия ночи
Україна -мононаціональна країна .
Жіночко , не пишіть нісенітниці
Ага, мононаціональна) Де мільйони руських людей, та сотні тисяч болгарів, угорців, румунів, поляків, та інших. Немає сенсу спілкуватись з тими, хто настільки обмежений
Цвірінь• сегодня в 08:19
Ответ дляГубки-уточкой
Пограбували і вбили на вулиці єврея - це геноцид? Ні? А при якій кількості це стає геноцидом? 10? 25? Я ж кажу, ви не розумієте що таке геноцид
Ксерокопия ночи• сегодня в 08:18
Ответ дляГубки-уточкой
Ви ж не спілкуєтеся у хамському тоні 😂
So_so• сегодня в 08:20
Ответ дляТрусиковед
Вы до думаете, что ЕС способен что-то противопоставить России в военном или экономическом плане?
Это сообщество разрозненных, пророссийски настроенных стран (то есть легко поддающихся вмешательству со стороны россии стран), которые хотят часть нашего политического и экономического суверенитета.
Мадам Подлинник• сегодня в 08:19
Ответ дляГубки-уточкой
Опять хамство)))
автор Губки-уточкой • сегодня в 08:19
Скільких ненормальних у коментарях, Боже..

БолеИменее• сегодня в 08:20
Про поляков я знаю ещё со слов своих бабушки и прабабушки.Мне самой уже под 60.
У меня иллюзий нет.
МеняАЖтрусит• сегодня в 08:19
І правильно. Я більше скажу, що це ’’великі країни’’ ЄС блокують через менших. Україні з її проблемами не місце в ЄС і вона повинна бути нейтральною та позаблоковою.
Вмію заміряти найкраще• сегодня в 08:19
Ответ дляКсерокопия ночи
Україна -мононаціональна країна .
Жіночко , не пишіть нісенітниці
вас с рождения закрыли в подвале и не выпускают на улицу? как можно писать такой бред про Украину?
So_so• сегодня в 08:20
Ответ дляСтигла полуниця
Ничего этого нам вступление в ЕС не даст.
Ксерокопия ночи• сегодня в 08:21
Ответ дляГубки-уточкой
За результатами перепису 2001 етнічних українців в Україні 77,8.
Усі інші -представники іншої народності .
Трусиковед• сегодня в 08:22
Ответ дляSo_so
Не знаю, але поки вони живуть своє найкраще життя, поки нас вбиває путінська ерефія ...
Свій варік• сегодня в 08:22
А типа если Польша не будет блокировать, то мы пролетим туда пулей
Если бы мы были нужны, то уже давно были бы в ЕС. Тем более с ситуацией в стране и внешним долгом, мы там точно не нужны
So_so• сегодня в 08:23
Ответ дляТрусиковед
Просто подождите пока этот путин дотянется до одной из стран ес, что этт импотенты смогут.
Мы уникальная нация.
Стигла полуниця• сегодня в 08:23
Ответ дляSo_so
Так порівняйте економіки розвинених країн такі як Німеччина з росією. Порівняйте умови і рівень життя населення. Ще ВВП на душу населення порівняйте. Що вони мають протівопоставіть і навіщо? В ЄС все добре вони чудово продовжують співпрацювати з росією і вливати в росію бабло. Вони не вороги, це бізнес партнери.
БолеИменее• сегодня в 08:27
Украина может пойти другим путем-привлекая европейский бизнес в Украину. Этот бизнес займётся евроинтеграцией, чтобы работать в одном правовом и экономическомм поле, по одним законам.
Но я бы скооперировались с Британией.😉
Неновая почта• сегодня в 08:24
Ответ дляЦвірінь
Ви читали вимоги наприклад Угорщини? Пропорційна присутність угорськомовних у парламенті. Як це взагалі можна виконати?
Ну уборщицу с Ужгорода хай возьмут на работу в раду. Шо им жалко