Тут как тут• Изменено 2 часа назад

Чому приймають в Європі людей наприклад з ЗУ???

От зараз так багато людей із прифронтових і їм немає куди виїхати, бо блін половина «біженців»українців відносно із спокійних міст і з цілим житлом сидять там вже роки , могли б вже не займати можливо чиєсь місце а працювати і жити як звич.люди за кордоном, а соц житло якщо є дати новоприбулим, яким дійсно немає куди податись(((
От читаю про Суми і так людей шкода, бо немає як виїхати вже на тих умовах яких повиїзджали два-три роки тому і часто люди просто скористались ситуацією.

От моя знайома виїхала бо чоловік покинув, а жити не мала де. Ну я розумію їй теж важко але ж загрози життю прям такої не було, як у тих хто зараз у прифронтових…
Самі ж українці не жаліють один одного, а тільки аби краще себе пристроїти
мистерЛяпсус• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Ви розумієте різницю між тими хто просто боїться і хто нічого не має вже?
Якщо маєте своє житло здавайте/продавайте і їдьте собі, а ні треба соцпакет(((
А є люди які не мають що здати/продати і кому бо нікому те житло там не потрібне
А вы понимаете что в один момент можно лишиться всего даже в условно «мирном» городе. Сколько пострадало жилья и людей из Киева в последнюю ночную атаку? Разбито жилье в Киеве, им куда? Что продавать? Все в руинах(

автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляТрактор Віка
А чому в Канаді приймали людей з ЗУ, ще й виплатили їм допомогу?
Мої любі родичі всією родиною туди скатались, отримали гроші й повернулись.
Бо не думали правлінці, що наші люди такі наглі...
Поїхали, отримали грошей ні за шо, повернулись в свої власні цілі хати на ЗУ, ще й розповідають, як вони Канаду побачили, туристи, й*пта....
У мене так свекруха, лишила чоловіка, будинок, внуків 6х, трьох дітей і подалась в Німеччину, біженка року
Просто давно хотіла і видалась хороша нагода., тому мені і дивно з таких ситуацій
Некомильфо• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Є багато кого прилаштувати- вперед! ви тільки язиком прилаштовані добре
Отже, підсумок теми:
1) автор не хоче виїжджати, але хоче, щоб і інші українці жили не краще за неї
2) від запропонованої допомоги відмовляється, але це тому, що ми всі злі в думаємо лише про себе
3) вже хтозна скільки сторінок унутрішньої ворожнечі розвели - план виконаний
мистерЛяпсус• 1 час назад
Ответ дляГуру троллинга
Одно дело когда люди у линии фронта, разрушенное жилье, другое там, где тревоги раз неделю. В любом случае их нужно было бы возвращать, это экономика страны, демография
Люди же не скот и не рабы) имеют право жить где хотят, что значит «возвращать»? Пишите как о возврате товара…фу
ФруктЕщеТот• 1 час назад
Ответ дляЧерговий по кухні
Хто всі? Люди з ваших фантазій? 90% платять оренду
Переважна більшість якраз сидить на пособіях.
Некомильфо• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Тобто літня жінка з прифронтового міста поїхала - теж погана. Бо ж всі повинні страждати 🤌
Неначасі• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Молодець ваша свекруха
мистерЛяпсус• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
И смех и грех) «лишила 3 детей» которым наверное всем уже за 30) и внуков у которых есть родители
Самой не смешно?
Продавчиня кіз• 1 час назад
Ответ дляДолькиКабана
Ну і до чого це?? Звісно, завжди будуть емігранти, і до 2022 виїжджали. Але ми говоримо про ті гарні умови, які створили іноземні країни для наших біженців . Читайте - для людей, яким загрожувала небезпека, в тому числі і через територіальну близькість до країни- агресора. Зрозуміло, що з західних областей поїхали саме серед солодкі можливості, набагато кращі умови для українців, ніж до 2022, а не через супер небезпеку.
Ще раз запитую, що заважає / заважало людям ,яким :загрожувала небезпека, в тому числі і через територіальну близькість до країни- агресора’ виїхати?
Не хочу писати але дивлюся на загиблих дітей останні дні в Сумах, Запоріжжі, Києві і думаю, якого *ера та мама там сиділа і сидитять далі тисячі?
Зрозуміло ж відразу було, що буде з тими територіями. Карту навіть показали

Ума Палата• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
бросила весь цыганский табор и уехала в спокойную, сытую жизнь.
вырастила своих трех детей. имеет право.
а ее внуков должны растить их родители, а не она.
Наодинцi• 1 час назад
Людей из Сум и других прифронтовых территорий очень жаль, им нужно оказывать помощь в первую очередь. Но! Может хватит валить все только на одну Западную Украину? А сколько из подконтрольной рф Донецкой и Луганской областей радовались в 2014 приходу Раши, размахивали на улицах триколорами ,орали ’ура Путин’, многие выехали в рф, получили там российские паспорта, призывали принять ’ ЛНР и днр’ в россию. И начинается 2022 год, к появилась возможность выехать в ЕС на пособия, так сразу подаставали из тумбочек паспорта Украины и помчались аж в припрыжку в ’Загнивающую Европу’. Вместо того, чтобы радоваться, что они живут в такой ’прекрасной стране’ с их слов, где их никто не приследует за русский язык, не навязывает украинский, где они мечтали жить всю жизнь. Крымчане тоже такие есть. Меньше, но сам факт. Это огромная нагрузка на европейский налогоплательщиков, вместо них можно было дать жилье и финансовую помощь действительно бежавшим от бесконечных бомбёжек. Только ´халявщики- западенцы’ в отличии от халявщиков- сепаров хотя-бы путина и рф не звали. Я не про всех жителей Донбасса, но такая тенденция есть и очень масштабная. Хватит по-поводу и без хейтить Запад Украины
ДолькиКабана• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
Тема про западенців, які просто через наглість та жадібність сотнями тисяч поїхали в Європу на кращі місця, це про менталітет, думати лише за себе. І за гуманітаркою стояти, а потім відправляти ..
Перловая Кашка• 1 час назад
Ответ дляЧерговий по кухні
Немає ніякоі космічноі оренди, в Європі вона в такому випадку ще більща
Але співвідношення цін та доходів відрізняється і дуже
Продавчиня кіз• 1 час назад
Ответ дляДолькиКабана
З Харкова ( умовно) до кордону з ЄС близько 12 годин їхати. Хто заважав тим людям поїхати на ’кращі місця’ ?
Вони звикли в своїх негараздах винити інших
Наодинцi• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Але ж там залишилось багато тих хто раніше приїхав
Вам Запад Украины прям поперек горла А сепаратистов, которые с 2014 года получили паспорта рф из Донецкой, Луганской областей, Крыма, при этот прут и прут в ЕС, почему-то нет
ДолькиКабана• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
Та перестаньте вже. І з Харкова багато поїхали. Але західним областям на було необхідності їхати, створювати ажіотаж той на кордоні, створювати навантаження на європейських волонтерів, на зайнятість житла. Ось про що тема, автор права.
Перловая Кашка• 1 час назад
Ответ дляНаодинцi
Типу на заході всі патріоти і немає сепаратистів
’Я не про всіх жителів, але така тенденція є і досить велика’©
мистерЛяпсус• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
Особенно удивляют случаи когда сидят мамы-одиночки с детьми. Я могу еще понять если муж держит/супер работа и т.д. А так еле выживает и сидит и дети под бомбами( явно хуже заграницей не будет. Недавно случай был - мобилизовали отца-одиночку из Кривого Рога, ребенка 4х летнего взяла себе заведующая детсадом. Чего не выехать из прифронтового города, где мозги чтоб понять что ты у ребенка один и нужен ему живой и здоровый
Всім шампаньського• 1 час назад
Ответ дляДолькиКабана
Те условия остались в прошлом. Сейчас во всех странах в большей или меньшей степени поддержка украинцев сворачивается. Хотелось тех условий - надо было ехать сразу. И что до безопасности - в начале 2022 не было совершенно понятно, где та безопасность будет, а где нет.

мистерЛяпсус• 1 час назад
Ответ дляНаодинцi
Даже с тех мест ноль осуждения, там тоже «хорошо прилетает», они же не со спокойных территорий бегут
Идеальная оптимистка• 58 минут назад
Ответ дляНаодинцi
Ето же другоє .
У авторки сьогодні інша задача .
Продавчиня кіз• 40 минут назад
Ответ дляДолькиКабана
Хто визнає ’необхідності їхати’?
Наодинцi• 34 минуты назад
Ответ дляПерловая Кашка
Они не орали ’Путин, помоги, мы хотим в Россию’, это факт
Роза в вазі• 33 минуты назад
Ответ дляТут как тут
Ну от читаю тему в топі про жінку із Сум, тому от і пишу.
Ви повинні не лише читати, але й аналізувати
Роза в вазі• 33 минуты назад
Ответ дляКопирайторша
Могут. Не хотят
Так так і є
Просто не хочуть
Роза в вазі• 31 минуту назад
Ответ дляМаю натхнення
Умов немає виїхати, бо залишились самі незахищені верстви населення, які не зможуть самі заробити на оренду житла. І ось якраз те соціальне житло, яке займають біженці з західних областей, їм би і стало в нагоді.
Виїхати на Захід України не радьте, там ціни на оренду, як в Європі, а допомоги аж 2 тищ гривень.
Купа соціального житла в Європі, особливо в Німеччині.
Взагалі з цим проблем не має
Он в Норвегію виїзжали знайомі в березні, з Чернігова, без проблем знайшли житло
А іншим просто понити хочеться
ДолькиКабана• 29 минут назад
Ответ дляПродавчиня кіз
Хто визнає ’необхідності їхати’?
Обʼєктивні обставини: ракети, балістика, яка долітає за 1 хвилину, шахеди табунами, про каби і фабі і писати не треба. То ж скільки такого озброєння бачили жителі Ужгорода, Чернівців, Мукачево і т.д… Питання риторичне звичайно.. Наші люди такі люди..
Наодинцi• 21 минуту назад
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ето же другоє .
У авторки сьогодні інша задача .
Похоже на то. Я что-то ни одной темы аналогичной не видела здесь про Донецк, Луганск, Крым. Ни одной!!! А обгадить ЗУ вот хоть хлебом не корми. Конечно, никакие обобщения не нужны и они деструктивны для страны в целом, вещать ярлыки на весь Донбасс нельзя. Но нечего гнать только на ЗУ.
Снегурочко• 19 минут назад
Ответ дляПродавчиня кіз
А я вам скажу. Остаются наименее защищенные, с наименьшим ресурсом - финансовым, физическим. У которых слишком много НЕ и НЕТ: не потянут аренду, не тот возраст, мужа/родителей не бросят. Нет сил, нет здоровья, нет денег.
Я не говорю, что это правильно. Но это обьяснимо. И это страшно
АсобеннАя• 18 минут назад
Ответ дляГуру троллинга
А кто платит в ЕС за аренду? Если бы платили, то уже бы вернулись )) а так сидят на пособиях и на халявном жилье
Мы платим, работаем с мужем.