Мороженная курица• сегодня в 13:12

Почему у меня не получается солить овощи на зиму?

Я пытаюсь закрывать огурцы, но они у меня всегда мягкие, в чём может быть проблема и как это исправить?
Байрактарна• 2 часа назад
Замочити у воді спочатку. Сіль нейодована має бути

Небалувана Галя• 2 часа назад
Погреба нет?
ЭмчЭндЭм• 2 часа назад
Ответ дляНебалувана Галя
Погреба нет?
У 90% населения нет погреба, но огурцы получаются отличные
Стефанія• 2 часа назад
Солить или мариновать?
Небалувана Галя• 2 часа назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я же не у Вас спрашивала,правильно?
Небалувана Галя• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
Солить или мариновать?
Солить,видимо,с маринованными мороки меньше
Байрактарна• 2 часа назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Де глянути статистику?))
ЭмчЭндЭм• 2 часа назад
Ответ дляНебалувана Галя
Я же не у Вас спрашивала,правильно?
О нееет, не у меня. Каюсь. Надеюсь вы сможете меня великодушно простить за эту оплошность. Клянусь шерстью из жопы вашего кота, больше никогда в жизни, к вам без вашего разрешения не обращаться.
Моль Моллівна• 2 часа назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
50% як мінімум

ГендиреХтор• 2 часа назад
Ответ дляБайрактарна
Сорт огурцов тоже влияет, а вообще хз , делаешь как всегда и результат иногда не радует.
Так точно!• 2 часа назад
Не все сорта огурцов можно солить, подходят только те, что с чёрными точечками, а продают, в основном в белую, они не подходят, поэтому и мягкие
Байрактарна• 2 часа назад
Ответ дляГендиреХтор
Добре)
Моль Моллівна• 2 часа назад
Ответ дляНебалувана Галя
Більше
ГендиреХтор• 2 часа назад
Ответ дляТак точно!
То тоже не точно.
Так точно!• 2 часа назад
Ответ дляГендиреХтор
То тоже не точно.
Я написала про свой многолетний опыт
ГендиреХтор• 2 часа назад
Ответ дляТак точно!
Я написала про свой многолетний опыт
А я про свой)
Стефанія• 2 часа назад
Розпоаім, як я роблю вже років 20. Є кілька нюансів: для соління підходять певні гібриди та сорти огірків, не всі, а саме універсального призначення, салатні не підходять. Сіль повинна бути звичайна, кам´яна і не йодована; вода - чиста, холодна, свіжа; банки треба ретельно вимити і виполоскати; так само ретельно перабрати прянощі та спеції, свіжу зелень вимити і порізати
Я ріжу на шматочки для соління зрілий кріп, листя хрону. Коріння хрону мию, чищу, нарізаю соломкою. Також лавровий лист та перець горошок, стручки гострого перцю - сухого чи свіжого.

Огірки треба взяти невеликі, свіжі, вимити їх ретельно та замочити на пару годин у холодній воді. Хвостики відрізАти з обох боків не треба! У трилітрову банку нв дно покласти трохи порізаного зрілого кропу із суцвіттям, листя хрону, коріння хрону, шматочок стручка гострого перцю, лавровий листочок, перець горошок, зверху щільно вкласти огірки до плечиків банки, знову зелень та спеції, неповну на сантиметр стандартну чарку солі, шматочок гострого перцю і залити свіжою хлдодною водою. Закрити п/е кришкою. День-два я залишаю банки у теплі на таці. Розсіл починає бродити і трохи витікає. Потім банки мию та виношу у погріб. Це найсмачніші класичні солоні огірки. Взимку вони стають прозорі майже, дуже хрусткі, смакота:)
Справедливості задля додам, що ці огірки ми вирощуємо власноруч. Тому я впевнена, що вони підходять для заготівлі на зиму.
І ще момент, ніколи не соліть огірки перший тижлень після нового місяця - це пропалтна справа))
Томатико• 1 час назад
Залежить від сорту огірків. Особисто мої вирощені в 1 банці були м´які і хрумкі. Тому-сорт і щоб свіжі були, не лежалі
Томатико• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
Як раз навпаки. З маринованими більше. Поки звариш маринад, постерилізуєш, парево-варево

Срочнокпсихологу• 1 час назад
Ответ дляСтефанія
Солить или мариновать?
Наверное, таки квасить
Небалувана Галя• 19 минут назад
Ответ дляТоматико
От рецепта зависит
Небалувана Галя• 16 минут назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Нет у меня кота,как и у тебя мозгов