Тут как тут• Изменено сегодня в 10:20

Чому приймають в Європі людей наприклад з ЗУ???

От зараз так багато людей із прифронтових і їм немає куди виїхати, бо блін половина «біженців»українців відносно із спокійних міст і з цілим житлом сидять там вже роки , могли б вже не займати можливо чиєсь місце а працювати і жити як звич.люди за кордоном, а соц житло якщо є дати новоприбулим, яким дійсно немає куди податись(((
От читаю про Суми і так людей шкода, бо немає як виїхати вже на тих умовах яких повиїзджали два-три роки тому і часто люди просто скористались ситуацією.

От моя знайома виїхала бо чоловік покинув, а жити не мала де. Ну я розумію їй теж важко але ж загрози життю прям такої не було, як у тих хто зараз у прифронтових…
Самі ж українці не жаліють один одного, а тільки аби краще себе пристроїти
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
Я бы сказала - хитрожопые. Это чтоб коротко.
То ви ж десятиріччями з них сміялися, що полуниці в Польщі збирають і в Італії жопи миють, а тепер раптом здивовані, що вони за 20-30 років розібралися з варіантами влаштування?
І ви так можете.

Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
І ви так можете.
Кто вы? И нет, я не могу жопы мыть и клубнику собирать. У меня другая профессия. А вы попробуйте.
Пушкининиана• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
Да.
Пушкининиана• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
И кто вас возьмет на работу из Украины без документов и разрешения на работу?
Прекратите задавать неудобные вопросы)))
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
І у мене інша. Однак я не заздрю тим, хто вбив життя на полуницях.
А ви чогось гарчите.
Пез Году Неделя• 1 час назад
Ответ дляСадоводница
Значит всем надо быть активнее) Что я еще могу сказать. Но то что сейчас тема выезда опять стала остро сразу в нескольких областях, а места заняты это факт. Но и сделать с этим уже никто ничего не сможет
Какой смысл сейчас в выезде если защита до марта следующего года?
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
А ви чогось гарчите.
А чего ж вы другим предлагаете?
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляПез Году Неделя
До 28-го года продлевают
Пез Году Неделя• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
До 28-го года продлевают
Еще официально ничего не продлили. Официально до марта следующего года

Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
А чего ж вы другим предлагаете?
Я пропоную тим, хто дуже западенцям заздрить. Вони таки моторні, тільки у мене нема стільки здоров´я.
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Как будто моторные не могут быть хитрожопыми
Пушкининиана• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
А если мама не собиралась уезжать? Или вся Украина сидит и учит немецкий? Перевести диплом это замечательно, а подтвердить его как? Не находясь в Германии?))
Вам сейчас напишут что все беженцы которые выехали в марте 2022 уже знали немецкий на уровне С1, не меньше. Пока стояли на границе - выучили. Вполне реально)))
Khmelnichanka• 1 час назад
Ответ дляПез Году Неделя
Так до березня ще 8 місяців.
Які можна прожити в безпеці, без страху загинути від ракети.
Ну і майже 100%, що захист продовжать до 2028 року.
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляПез Году Неделя
Уже официально предложили. Осталось опубликовать
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляПез Году Неделя
Вже подовжили на весь Євросоюз. Кожна країна на власний розсуд буде трохи коригувати умови і видавати окремі внутрішньодержавні циркуляри, але дата однакова - 4 березня 2028 року.
Слобожаночка• 1 час назад
Что значит «нема куда виїхать»? Типа едете за границу, взъезжаете и не помещаетесь?
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляПушкининиана
Та мне уже понаписывали 😁
Пез Году Неделя• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
Официально нет
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
Життя в каторжних умовах на полуницях ви називаєте хитрожопістю? Ну-ну.

Слобожаночка• 1 час назад
А насчет последнего предложения - вообще смешно. А как должны? Себе хуже, лишь бы чужие хорошо устроились? Такой бред пишете 😂
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Прям вся ЗУ на клубнике была. И не путайте условия жизни с натурой
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСлобожаночка
Зараз скажуть, що ще й на кордоні в автобусі добу чекати.
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляПез Году Неделя
Официально нет
Ну почитайте
Пушкининиана• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
Та мне уже понаписывали 😁
Та вижу....)))
’Заздрять западенцям’)))) вже понаписували.
Борисфенка днями сидит на форуме, следит чтоб не заздрили))
Пез Году Неделя• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
Ну почитайте
Почитала, официально до марта следующего года
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
А де ж ще? Чоловіки далекобійники, жінки на грядках і догляд за бабусями. Здебільшого нелегально.
А вам зараз червону доріжку простелили, дають житло, статус, медичне страхування, пособія.
Але ви все одно скиглите.
Пушкининиана• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Щас заплачу
Пушкининиана• 1 час назад
Ответ дляСлобожаночка
Борисфенка скоро на границе станет - чтоб никто не заехал.
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Але ви все одно скиглите.
Ну кто на что учился. Но это не отменяет их качества. И не надо мне свою жизнь рассказывать и что вам дали. Не обобщайте. Не все на пособии сидят.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляПушкининиана
Та вижу....)))
Бо кумарять інваліди совка. Їм треба розжувати і в рота покласти, бо вона тридцять років десь в конторі сиділа, хабарі брала і кігті точила.
В як світ перекинувся, тепер її всі мають рятувати, сама себе нездатна. А западенці хитріші, виявляється, нічого від совка не чекали і не бачили.