ПуГоФФка• сегодня в 16:26
Оплата лікарняного перші 5 днів
Пишуть що розмір залежить від кількості років стажу.
Підкажіть, мається на увазі будь який стаж , чи стаж в тому місці роботи де в цей момент працюєшь?
Слобожаночка• 2 часа назад
Ответ дляAlcogolic
Ні. Стаж на останній роботі. 5 місяців як роблю на новій роботі і брав лікарняний на 6 днів. За 5 днів заплатили 1386 грн. 277 грн у день. ЗП офіційна 40к. Так що якось так.
Не меліть дурниць, загальний стаж. Може у вас була перерва більше ніж 6 міс без офіц.оформлення, то там по іншому рахують.
Ответ дляСлобожаночка
Я лише сказав як мені заплатили лікарняний. У мене не було перерви. Я день у день звільнився 15.01.26 і устроївся на іншу роботу. Загальний стаж роботи на скрині.