Тут как тут• Изменено сегодня в 10:20

Чому приймають в Європі людей наприклад з ЗУ???

От зараз так багато людей із прифронтових і їм немає куди виїхати, бо блін половина «біженців»українців відносно із спокійних міст і з цілим житлом сидять там вже роки , могли б вже не займати можливо чиєсь місце а працювати і жити як звич.люди за кордоном, а соц житло якщо є дати новоприбулим, яким дійсно немає куди податись(((
От читаю про Суми і так людей шкода, бо немає як виїхати вже на тих умовах яких повиїзджали два-три роки тому і часто люди просто скористались ситуацією.

От моя знайома виїхала бо чоловік покинув, а жити не мала де. Ну я розумію їй теж важко але ж загрози життю прям такої не було, як у тих хто зараз у прифронтових…
Самі ж українці не жаліють один одного, а тільки аби краще себе пристроїти
Томатико• 1 час назад
Ответ дляМаю натхнення
Йому компенсують вартість оренди, і навіть вартість квитків, але факт залишається фактом - в західних областях деруть три шкіри за оренду навіть з військових, які усі ці хати захищають.
Хм, а не хочете розповісти які ціни в Краматорську деруть, наприклад, особливо з військових?

Рекламама• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Ви не бачите скільки зараз тем про нові міста які просто розбивають??? Що тим людям робити???
От куди їм діватись?
Так не кажуть же країни Європи, що не приймемо, бо місць нема. Всіх приймають до сих пір. Нема заборон на вʼїзд
Томатико• 1 час назад
Ответ дляНе гоню
Ну едут не их дети,а тётки наглые
В чому їхня наглість? Чому нагло не виїжджали фронтові і прифронтові, а потім у всьому винні інші?
Карусель-весель• 1 час назад
Ответ дляТоматико
А чи повинні вони думати?
Звичайно. Он від людей з західних регіонів вимагається щоб вони думали за інших хоча .,там війни нема,, по словах наших порадниць. Отже ті хто з регіонів де війна, повинні тим більше думати за інших. А то всі претензії до заходу України, вім вони все винні, а взамін лише ненависть і презирство.
Томатико• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
От куди їм діватись?
Наприклад, ви можете поділитися своєю квартирою. Ви ж дуже розумна, можете покритикувати інші країни і людей, покажіть, як треба тоді
Не гоню• 1 час назад
Ответ дляТоматико
Удалено администрацией...
Томатико• 1 час назад
Ответ дляНе гоню
Удалено администрацией...
То навіщо сім´я такої мразоти достойна того, щоб захищати вас і ваше місто?
Рекламама• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Ще й відкладають🤣
Ну я все розумію, ну але б мали совість тут реально в людей катастрофа часом, а вони там сидять тихенько і тут своє житло здають тим самим біженцям за шалені гроші.
Ну сюр якись
Так вас коробить, що відкладать гроші, чи ви переймаєтеся, що комусь місця в Європі не вистачить?
Томатико• 1 час назад
Ответ дляРекламама
Автора ніби як заздрощі гризуть. Правду кажуть, що як ворог не вб’є, свій доб’є

Не гоню• 1 час назад
Ответ дляТоматико
Не надо меня защищать, они выехали в первые дни,не надо тут на жалость давить. Что им мешает жить дома и работать, вонючки фарионские
Томатико• 1 час назад
Ответ дляНе гоню
А що вам заважає виїхати і не смердіти тут?
Не гоню• 1 час назад
Ответ дляТоматико
Пенсы
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляТоматико
Им есть где жить, если не снимать жилье?
Рекламама• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Уявіть не всі хотять Батьківщину залишати, і чекають до останнього, бо їм тут найкраще!
А є криси які втекли як останні криси бо тут нічого не мали і скористались моментом … Їм не було чого вирачати тут бо у них нічого не було
Ну, «скористались моментом», як ви кажете, а що тут такого? Вони ж не в вас забрали щось. Змога є виїхати і сьогодні.
Вам би спокійніше жилося би, якби вони повернулися і так і продовжували б нічого не мати?
В мене виїхала подруга з дітьми, яка майже нічого не мала. Зараз в інстаграммі: поїздки, ресторани, шопінг. Дуже рада за неї, а особливо за її дітей, бо розумію, що в Україні вони б такого не могли б собі дозволити. Сподіваюсь, що вона скористається шансом і влаштується гарно.
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляТоматико
Ну пусть не защищают
Томатико• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
Ну пусть не защищают
То нехай тоді відстануть від людей з тих регіонів
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляТоматико
А если отстанут, они перестанут защищать?
Томатико• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
Так а рівень цін який? Кожен думає про свій заробіток, незалежно від регіону
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляТоматико
Так а военным есть где жить, если не снимать?

Звездолётчица• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
От куди їм діватись?
Європа вже не приймає чи що? Де вже немає в´їзду для українців?
Томатико• 1 час назад
Ответ дляВсех в сад
Так а питання було в тому, чому і на сході з них луплять немалі кошти?
Всех в сад• 1 час назад
Ответ дляТоматико
А почему не должны? Они сдают квартиру и этот факт подразумевает получение денег
Томатико• 59 минут назад
Ответ дляВсех в сад
Мова в тому пості йшла про те, що західні регіони луплять високу оренду військовим. Забуваючи про те,які ціни в прифронтових регіонах для них же
Всех в сад• 57 минут назад
Ответ дляТоматико
Только вы не забывайте, что на востоке сдавать квартиру военным это огромный риск.
Маю натхнення• 49 минут назад
Ответ дляТоматико
За Краматорськ не в курсі, на Запорізькому напрямку в деяких селах, де ще є цілі хати, беруть по 1000 за добу. Це свинство, звісно, теж.
Але... поблизу лбз військовим заборонено займати порожні закриті хати. Квартирують тільки там, де є господарі, які живуть в цьому ж будинку. І це села поблизу лбз, які сильно руйнуються, і не факт, що ті господарі через тиждень або місяць не лишаться без житла і самі.
В Чернівецькій області, де чоловік зараз, трохи інша ситуація. Два будинки поряд, в літній кухні живуть дід з бабою, здають свій будинок і будинок дітей, які виїхали за кордон. Беруть по 400 грн, в двох будинках живуть 9 чи 10 хлопців. Місце спокійне, самі місцеві це кажуть.
І, знаєте, я вбачаю в цьому великий цинізм. Бо дід з бабою навряд чи збирають на випадок, якщо в їх дім прилетить, як старики десь під Запоріжжям чи в Краматорську.
Помаранчова душа• 23 минуты назад
Ответ дляГуру троллинга
Где платят? В Германии, Дании, Норвегии, Франции, Италии? Во всех перечисленных странах есть кто-то из знакомых, друзей, родных, никто не платит
Платят ещё .Германия например .Я согласна с автором .А люди не выезжали многие ,надеялись что скоро закончиться и не могли поверить ,что это на годы .Но если люди с западной уехали и работают ,это их жизнь и выбор.Если на пособии до сих пор,то это вина принимающего государства .