lilul990• вчера в 20:15

Ну шо, американці попередили поляків

Шо росія нападе з дня на день

Ну це і так було понятно. Всім нормальним людям. Я тут писала багато про це. Дуже багато на це вказувало. Навроцький буде збивати дрони підручниками про волинську різню

Цей далб-йоб ради політичних очків розісрався із зеленським, тепер хай гонить танки на курську дугу де їх за два часа російські дрони обнулять.
из_под_тишка• вчера в 21:04
Ответ дляlilul990
Вам все докладно розписати? Чим ракетний і дроновий напад відрізняється від наземного?
Много чем. Наземное нападение предполагает захват территорий. А дроновое что?

Бойцовская• вчера в 21:14
Нагнетания целый день.Куда уже бежать?Может на Марс?
Библиотекарь• вчера в 21:24
Ответ дляиз_под_тишка
дроновое - террор и предложение дагаваривацца)
КондуктЕр тролейбуса• 2 часа назад
Не вірю,як і у випадку із Україною не вірила
Туди точно не підуть,навіщо то їм?
КондуктЕр тролейбуса• 2 часа назад
Ответ дляБорець за гаманець
и ввяжется в войну с нато?) нахрена ему это
А НАТО це що?
автор lilul990 • 2 часа назад
Ответ дляиз_под_тишка
Напад є напад, незважаючи на ціль. На вас нападе хтось шоб просто вдарити, нічого не забрати. Вам ок буде?
автор lilul990 • 2 часа назад
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Туди точно не підуть,навіщо то їм?
Треба мати мозок, шоб це розуміти
КондуктЕр тролейбуса• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Треба мати мозок, шоб це розуміти
Польщу чіпати не будуть ,бо там немає ждунів і вони типу в НАТО ,а от Латвія та Естонія можуть,хоч і типу в НАТО
автор lilul990 • 2 часа назад
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Будуть, там логістичні хаби

Я_канеша_извиняюсь• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Нападе.
Дура вы чокнутая или ботва зелёная.

Скринь мой ответ - Путин На Польшу Никогда Не Нападет.
КондуктЕр тролейбуса• 2 часа назад
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дура вы чокнутая или ботва зелёная.

Я теж так думаю ,немає вже російської імперії давно
Борець за гаманець• 2 часа назад
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А НАТО це що?
гугл в помощь
Борець за гаманець• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Калінінград, сувальський коридор, майже повністю зросійщена прибалтика, межі з білоруссю, балтійський флот
Да нет, после 22го года прибалтика слышать о раше не хочет, там негативно настроены все, кроме рашкинских переселенцев 90х) белорусь не подпишется на это, т.к. это будет считаться нападением с ее стороны, а калининград кстати больше смотрит в сторону польши и германии, чем раши) они с удовольствием присоединились бы к ним, потому что с рашей сейчас они как 2 отдельных государства)
из_под_тишка• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Ну это потраченные очень много денег. В отличии от вашего примера. Чтобы что? Зачем рашке распыляться? Ну должен же быть какой-то довод
автор lilul990 • 43 минуты назад
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дура вы чокнутая или ботва зелёная.

Читайте друге повідомлення в темі
автор lilul990 • 43 минуты назад
Ответ дляиз_под_тишка
Я вже стіки раз тут писала про це шо надоїло пояснювати. Люди тупі. Шозробиш
автор lilul990 • 41 минуту назад
Ответ дляБорець за гаманець
Настроєни люди можуть бути як завгодно. Головне як настроєни місцеві феодали, сбу і поліція. Дєржатєлі ключів від міста
автор lilul990 • 40 минут назад
Ответ дляБорець за гаманець
Неважно хто куди смотріт. Важно у кого зброя, влада і каратєльні функції і ким він куплений, у кого гроші бере.
из_под_тишка• 26 минут назад
Ответ дляlilul990
Шо Ви пояснювали? Про логістичні центри? Ну смешно. Если уже, как Вы говорите, Америка официально предупредила, то неофициально все такие сидят и ждут на военной базе пока рашисткий шахед долетит ’три дня й дві ночі’?