ГЛЮкоза• вчера в 23:02

Чи замислювались ви...

...про те, що війна надовго? Що це тупікова життєва ситуація, з якої немає виходу? Чи хоч раз ви думали, що загинути - велика ймовірність?
автор ГЛЮкоза • сегодня в 00:10
Ответ дляРозумашка
Ніхто вам не забороняє працювати в офісі і тривалість робочого часу часто менша, ніж в Україні
Не фантазуйте. Які офіси для українців в європі...

Розумашка• сегодня в 00:11
Ответ дляГЛЮкоза
Такі ж як і в Україні. Я, наприклад, свою спеціалізацію не змінювала. Але ж вам ліньки щось робити, але це не означає, що нема виходу, просто у вас нема бажання
автор ГЛЮкоза • сегодня в 00:13
Ответ дляРозумашка
Та не придумуйте. Хто візьме жінку за кордоном на офісну роботу без знання мови? Ким, цікаво, там працювати?
Колупалочка• сегодня в 00:15
Ответ дляБанан-барабан
Вот сейчас жду, скорей бы началась война в балтийских странах или в Польше, чтобы от нас побыстрее отъ@@@лись.
Не останут от нас. Увы. И там ничего не начнётся.
Розумашка• сегодня в 00:15
Ответ дляГЛЮкоза
Мову вчити для вас теж не варіант? Працювати тим, в якій сфері ви спеціаліст. Чи працювати , то теж занадто для вас?
автор ГЛЮкоза • сегодня в 00:17
Ответ дляРозумашка
Добре. Мені 52 роки. Працюю спеціалістом у відділі освіти міськвиконкому. Де я можу працювати за кордоном?
Розумашка• сегодня в 00:19
Ответ дляГЛЮкоза
В тій же освітній сфері, в школах і садках завжди потрібен персонал. Є повно курсів, було б бажання вчитися
автор ГЛЮкоза • сегодня в 00:20
Ответ дляРозумашка
Я не вчитель і не вихователь
Розумашка• сегодня в 00:21
Ответ дляГЛЮкоза
Я не вчитель і не вихователь
Та зрозуміло з вами, що ви нічого вчити і робити впринципі не будете

Ворую вкусняшки• сегодня в 00:23
Ответ дляЖена сантехника
Жду войну в Европе
Тогда этот ужас в Украине закончится
давно пора их отлепить и перестать быть щитом для европейцев за счет наших солдат.
а мы будем очень обеспокоены.
пусть свою нату достанут и обороняются, а то наши мрут пачками, а те жрут, срут и наслаждаются жизнью.
автор ГЛЮкоза • сегодня в 00:29
Ответ дляРозумашка
Ви вкотре попадаєте пальцем в небо. Я дивлюся на речі реально, а не крізь рожеві окуляри. За освітою я держслужбовець, і мене точно не чекає офісна робота в Європі. Мову іншої країни за місяць не вивчиш на такому рівні. А поки вчитимеш, треба за щось жити, щось їсти, допомагати батькам і оплачувати житло в Україні і за кордоном.
df364tye3• сегодня в 00:47
Ответ дляPrervana
Мне вообще сложно дается понимание бессмысленных вещей. В моем мире война это как раз такое вот бессмысленное. Нет в ней смысла, с какой стороны не посмотри. И профита нет, ни для одной из сторон.
войны не кто, не хотел , поэтому она была неизбежна ,,,
пришла эпоха войн , лет на пятьдесят ,,,
нет профита ,,,
посмотрите , выключив звук , на выражения лиц всех мировых игроков ,,,
кроме си , по нему не определишь , национальная специфика ,,,
все остальные в захвоте ,,,
путин , когда переходит к сво , сияет ,,,
автор ГЛЮкоза • 2 часа назад
Ответ дляdf364tye3
нет профита ,,,
все остальные в захвоте ,,,
А що це за коми у вас?
Клевотница• 2 часа назад
Ответ дляPrervana
Профіт є якраз для всіх крім простих людей