lilul990• 05 июля в 20:15

Ну шо, американці попередили поляків

Шо росія нападе з дня на день

Ну це і так було понятно. Всім нормальним людям. Я тут писала багато про це. Дуже багато на це вказувало. Навроцький буде збивати дрони підручниками про волинську різню

Цей далб-йоб ради політичних очків розісрався із зеленським, тепер хай гонить танки на курську дугу де їх за два часа російські дрони обнулять.
Дюйм оф о4ка• 05 июля в 20:27
Мы выражаем глубокую обеспокоеность и искренне переживаем за поляков.
Готовы открыть границы для польских беженцев.

Бла бла бла• 05 июля в 20:26
Откуда? Нужны фотки со стрелочками.
УраганнаЯ• 05 июля в 20:26
Ответ дляБорець за гаманець
и ввяжется в войну с нато?) нахрена ему это
Ой, какое нато. Каждый сам за себя.
еліт• 05 июля в 20:26
Ответ дляlilul990
Ситуація в росії дуже критична. Путіну ще три года штурмувати славянськ нема часу. Буде бити по хабам цього літа - до бабки не ходи. Цього місяця
Дату напишіть
автор lilul990 • 05 июля в 20:26
Ответ дляБорець за гаманець
А нахрєна йому було нападати на Україну? Воно дурне
Попельшка• 05 июля в 20:27
Ответ дляеліт
И когда будет напад на Польшу у вас есть доказательства
Якщо на польському телебаченні покажуть серіал ’Крилаті гусари мчать на травневі шашлики’, тоді точнісінько звіздець. В інших випадках можливі варіанти.
Борець за гаманець• 05 июля в 20:28
Ответ дляlilul990
Украина не в нато и тут проще было, а там еще на пути к польше прибалтика
автор lilul990 • 05 июля в 20:29
Ответ дляПопельшка
У Польщі інша повєстка зараз

Нападати на українців і винуватить у всіх бідах
автор lilul990 • 05 июля в 20:29
Ответ дляБорець за гаманець
Тут прощє було - в якому місці?

автор lilul990 • 05 июля в 20:29
Ответ дляБорець за гаманець
У прибалтиці дуже багато рос агентури
УраганнаЯ• 05 июля в 20:29
Ответ дляБорець за гаманець
Автор имеет ввиду воздушную атаку. А не сапог врага на земле. Насколько я поняла.
автор lilul990 • 05 июля в 20:30
Ответ дляУраганнаЯ
А яка різниця? Напад є напад
Роза в вазі• 05 июля в 20:32
Ответ дляУраганнаЯ
Я верила, но опоздали с выездом на 1 день. Не верь после этого в судьбу)
Но нападать на Польшу года в Украине по уши в дерьме это странно
ну, это не опоздали... это - задержались
Попельшка• 05 июля в 20:31
Ответ дляУраганнаЯ
На середині другої сторінки ми теж починаємо це розуміти
автор lilul990 • 05 июля в 20:32
Ответ дляПопельшка
Вам все докладно розписати? Чим ракетний і дроновий напад відрізняється від наземного?
УраганнаЯ• 05 июля в 20:32
Ответ дляlilul990
А яка різниця? Напад є напад
Та без разницы. Просто это ничего не даст. Потому не думаю что на это пойдут. И почему тогда только Польша? Самые интересные вещи в других местах
Попельшка• 05 июля в 20:33
Ответ дляlilul990
Давайте вже застовпимо деякі тези. Ви стверджуєте, що з дня на день федерація потужно бахне по Польщі з повітря, правильно?
автор lilul990 • 05 июля в 20:35
Ответ дляУраганнаЯ
Це якраз самий логічний вихід з усіх шо є в путіна. Бити по бензовозам довго, по залізниці - все одно їде, по новій пошті - ну таке. Терор населення вже був, холодна зима, попадання в будинки. Все вже було

Відрізати від поставок зброї це єдине шо може змусити до капітуляції

Поки трампуша засинає на засіданнях. Любить росію всім серцем
Мусик Пусик• 05 июля в 20:35
Ответ дляlilul990
А як ви встигаєте в двох темах одночасно строчити?

Попельшка• 05 июля в 20:38
Ответ дляМусик Пусик
Легко та невимушено. Авторкиня з рідкісним прізвищем ’Байрактар’, коли була молодша, примудрялася тягнути до семи тем одночасно.
УраганнаЯ• 05 июля в 20:38
Ответ дляlilul990

В 14 году по складам били в 20 км от раши. Потом поняли что там складов быть не должно. Потом разнесли по Украине. Война не закончилась. Ну найдут в Польше, влупят. Дальше будут тягать с других мест. Правильная логика?
Борець за гаманець• 05 июля в 20:41
Ответ дляlilul990
Тут прощє було - в якому місці?
В общей границе огромной протяженностью, окупированным крымом, луганском и донецком на момент 24.02.2022 года...
Миссис Буркул• 05 июля в 20:41
Если США действительно предупредили, то это не шутки. Нас тоже предупреждали - мы не верили. Но вот вопрос: действительно ли сша Польшу предупредили или это байки….
автор lilul990 • 05 июля в 20:45
Ответ дляУраганнаЯ
Неправильна через нюанси з логістикою

Чого всі хочуть Донбас і поперли в Україну через Донбас

Бо там дуже розвинена залізнична інфраструктура. Мега розвинена. Ні на одній станції любої країни ЄС немає такої інфраструктури як Донбас, Дніпро агломерація. Бо це індустріальні райони
автор lilul990 • 05 июля в 20:46
Ответ дляБорець за гаманець
Калінінград, сувальський коридор, майже повністю зросійщена прибалтика, межі з білоруссю, балтійський флот
Піу!Піу!• 05 июля в 20:48
Не втрималася
Вот Она Я• 05 июля в 20:50
Ответ дляУраганнаЯ
А сейчас вкрите, что на страшну НАТО гападет?
Бабайко• 05 июля в 20:54
Ответ дляУраганнаЯ
Не верю
💯
Поки не побачу, не повірю.
Бабайко• 05 июля в 20:55
Ответ дляПопельшка
Ну, поляки зараз говорять приблизно те саме. Тут, як би це сказати, ’почуття щирі та взаємні’. Чорт, вийшло схоже на маньчин стиль. До речі, де вона поділася?
Та вище вже створила подібну тему)
Бабайко• 05 июля в 21:00
Ответ дляМиссис Буркул
Цікаво, чи є це в польських змі.