Лика-прилипка• вчера в 17:44
Просто смотреть невозможно
Насмотрелись видео разрушений.Это ад.И это Киев,столица.Что уже говорить про другие города?
Любая война заканчивается дипломатией.Но нахуй это никому не нужно,бабки сами себя не спи&лят.
И в страшном сне я себе такого представить не могла.
Руины и куча смертей.
Даже я,отбитый оптимист в дичайчем шоке.
Руины и куча смертей.
Однозначно• вчера в 23:00
Ответ дляСарафанное радио
А я маю фєдєрастам відчитуватись, краще ви розкажіть, як там новосібірчани вже дзюрять з переляку?
Не, мань, не тянешь ты. По факту не можешь ответить ничего. Скучная ты
Жена аллигатора• вчера в 23:00
Ответ дляОднозначно
Та там такой примитив. И так пытается пыжится, глупая 😂
Хитає то в одну сторону, то в іншу
ПоЗиТиВнАя• вчера в 23:01
Идите дипломатом, потом напишите на советчице отчет о своем героизме, и о том как вы остановили войну.
Тролляка.
Однозначно• вчера в 23:01
Ответ дляЖена аллигатора
Хитає то в одну сторону, то в іншу
Ну кушать ей хочется, вот и пытается рубль заработать
Сарафанное радио• вчера в 23:02
Ответ дляОднозначно
И это все? Слабенько
Зато прикольнинько, вже в тік тоці так дзюряться з переляку, сцикливий людішко
Однозначно• вчера в 23:03
Ответ дляСарафанное радио
Вооот, тик ток твой уровень. Там и сиди.
Сарафанное радио• вчера в 23:03
Ответ дляЖена аллигатора
Це не мій руцкій мир, а просто мир для України. Він вже відомий. Україна повинна змиритися з територіальними втратами, все що вже втратила, то не відвоює, відмовитися від НАТО, взяти нейтральність і потрохи починати відбудовувати країну. Мир краще війни.
А де хоч якась гарантія? Вам, особисто хто сказав, що це запорука миру?
Сарафанное радио• вчера в 23:04
Ответ дляОднозначно
Як в Омську палає кльово. Ооо, уже манькати почало і тикати, чому ви так бистро палитесь, коли про щось прекрасне пишемо, як тільки про хлопкі на парашці- то манькати і тикати орчихи починають.
Однозначно• вчера в 23:05
Ответ дляСарафанное радио
Удалено администрацией...
Сарафанное радио• вчера в 23:06
Ответ дляОднозначно
Як 5астрій в Омську, підгорає, чую смаленим так фонить, ваші там бєснуються, ви б всі сили для своїх зетовок направляли, а не проти українок на форумах манькаєте і всі, як одна, тільки почує про смажене маняяяяяя, не мекайте, вас тут всі вже знають
Сарафанное радио• вчера в 23:07
Однозначно• вчера в 23:07
Ответ дляСарафанное радио
Да ладно?! И кто я, раскрой меня 😂
Сарафанное радио• вчера в 23:09
Ответ дляОднозначно
Да ладно?! И кто я, раскрой меня 😂
Сквжіть, а смаленим далеко чути, вітер в яку сторону? Евакуація іде?
Жена аллигатора• вчера в 23:09
Ответ дляСарафанное радио
Поки буде прозахідна Україна, а не нейтральна, то війна буде продовжуватися.
Сарафанное радио• вчера в 23:10
Ответ дляЖена аллигатора
Я у вас не про це запитала
Однозначно• вчера в 23:11
Ответ дляСарафанное радио
Не можешь, да? Опять обломалась?
Сарафанное радио• вчера в 23:13
Ответ дляОднозначно
Не можешь, да? Опять обломалась?
А я не хочу. Ось які файні фотки, ну прекрасно ж палає. А ще питання, а тих кого там роз..рило на заводі виплатити дадуть, так само, як за зетовця?
Жена аллигатора• вчера в 23:13
Ответ дляСарафанное радио
Я у вас не про це запитала
Ні, саме про це.
Сарафанное радио• вчера в 23:14
Ответ дляЖена аллигатора
Ні, саме про це.
Я про гарантії вас запитала, а ви мені за прорашистьку державу почали
Жена аллигатора• вчера в 23:15
Ответ дляСарафанное радио
А я вам відповіла, що гарантія це нейтральна Україна і де тут прорашистська?
Кнопкотиць• вчера в 23:16
Ответ длявкрации
Хватит мне приписывать ваши фантазии с вашими попередниками. Я всего лишь вам сказала, что справедливости ради, если говорить о сданных территориях, то началось все с Порошенко и колонны невредимых уродов вдоль безлюдных полей. И сданного милионника - Донецка.
На этом диалог окончен. ’Жму руку, обнимаю’.
😕 Незабаром на ваших екранах ви побачите скорботних ведмедиків, троянди і щетину потужності...
Але ви точно сьогодні не побачите 3000 ракет, які полетіли нищити виробництво балістики в рОсії.
Ви почуєте, як винуваті всі навколо , бо недають ’Петріотів’, але ви точно від нього не почуєте розуміння того, що той ’ПАК-3’ в світі виготовляють набагато менше ніж росіяни штампують балістику...
Ми можемо тупо намагатись ловити стріли, в той час, як треба знищувати лучника та виробництво луків і тих стріл.
(❗️ ❗️❗️
Замість цього ми будемо чути про єбачки і єбабусі з кешбеками, та плескати в долоні від сталевих яєць потужності. Профнепридатний менеджер, оголосить про наслідки і нічого не зробить на упередження. Сумні їб#ла будуть розповідати з тєлємарафєту про вікна можливостей, але це буде не для вас, а для них. 🤑
⚡️ Вони цинічно танцюватимуть на кістках героїв, яких кинули в болото цвинтару...
😪 Післясмак гіркоти полину...
(@) Игорь Александрович Лапин
(❗️ ❗️❗️
😪 Післясмак гіркоти полину...
(@) Игорь Александрович Лапин
Сарафанное радио• вчера в 23:30
Ответ дляЖена аллигатора
Це ви самі таке придумали? Ну, цю гарантію? Чомусь Донбасс з нейтральною позицію найпершим піддали війні
вкрации• вчера в 23:47
Ответ дляКнопкотиць
(❗️ ❗️❗️
😪 Післясмак гіркоти полину...
(@) Игорь Александрович Лапин
(❗️ ❗️❗️
😪 Післясмак гіркоти полину...
(@) Игорь Александрович Лапин
Чего вы ко мне прицепились? Это при том, что я даже в своём первом сообщении сказала, что голосовала за Пецю (не от большой любви конечно, а по причине того, то из двух сортов говна на тот момент он мне казался менее дерьмовым). Хотя, какого хера я перед вами омравдываюсь и раскрываю эти моменты?
Что вы от меня хотите? Чтоб я забыла, что великий гетьман запустил в мой родной город Стрелкова и колонну рашистов без единого выстрела? Какого хера я должна это забыть? Чтоб вам было веселее ненавидеть Зелю? Я при чем к ваши с Зелей отношениям? Мне посрать, как вы к нему относитесь. Но мне не посрать, что Донецк слил Порошенко. И я не хочу это забывать. И я хочу, чтоб это было расследовано и у части населения слетела лапшичка с ушей. Как вы считаете, это нормальное желание?
вкрации• вчера в 23:56
Ответ дляКнопкотиць
Смачних шашликів, хай би вони у вам поперек горла. І родині вашій того, що переживають херсонці, яких клоун спочатку здав оркам, і на яких згодом похерив. Бажаю відчути на собі полювання дронів і не забудьте при н подякувати потужному.
Женщина, ваши пожелания оставьте себе. Обычно я бы пожелала, чтоб они у вас удвоились, но я вижу, что вы не в ладах с головой и с больными лучше не связываться.
Аноним_Русалка• вчера в 23:57
Ответ дляДуб береза
Пока вы не поймете что раша враг, для вас все будут плохие
головне, що херпіду - друг о*уєнний всім українцям
Аноним_Русалка• сегодня в 00:05
Ответ дляСарафанное радио
Дивіться, яка бавовна, вас нє скушна ж?
Слухай, ти , жаба, що ти тут квакаєш за бавовну. На хєр мені десь там бавовна у кацапів, коли вони живі і здорові. Ти подивись , скільки у нас смертей , скільки гине дітей, жінок, просто чоловіків, і це мирні люди. Скажи , ти, чи повинні гинути діти? Чи повинні гинути мирні люди? Чи повинні катувати посіпаки тцк-ашники просто мирних чоловіків. Ти ще будеш квакати??? І не кажи тут нічого , що війну розпочало одне пуйло. У нас два вороги - кацапстан , і внутрішній ворог.
Дама_с_коготками• сегодня в 00:07
Ответ дляДуб береза
Та не..Пэтю надо с ведром шиколада домовляться
Петя б лучше порешал бы, гонора меньше, ну и политик он
Дама_с_коготками• сегодня в 00:08
Ответ дляЛика-прилипка
Эвропейкам с эвропейского дивана только лишь бы сидеть на халяву на европейском диване
А вам завидно, что лень было допустим свою поднять с дивана и приходится каждый день в аду сидеть? Так это не те нормальные виноваты, которые выехали. Это Путин, может вы не знали, вы на него и на себя пеняйте. Больше в ваших проблемах никто не виноват
Лукава Кішка• сегодня в 00:16
Ответ дляДуб береза
Автор живет в эпоху мушкетеров и королей
Автор- типова акакаразніца або з кацапізмом головного мозку
Сарафанное радио• сегодня в 00:37
Ответ дляАноним_Русалка
Слухайье ви, рускіє галубіци, поки не було вашого пуйла - не було смертей і тцк, не було закритих кордонів, ви спокійно їщдили до своєї фашистької рідні на москальщину, а тепер вам всі винеі, тільки не ваш плєшивий. Харе тут виправдовувати рашистьку агресію ваших родичів на орківщині, палає у них файно, як би вам там не боліло, зсу працюють, спитай у свого плєшивого чи повинні гинути мирні лющи, а не у мене, чому мені ці питання, якщо бомбить нас парашка ваша, ща яку ви тут розпинаєтесь і хрчете бути в її складі, чому ж вас таких відданних вона бомбить?