Лика-прилипка• сегодня в 17:44

Просто смотреть невозможно

Насмотрелись видео разрушений.Это ад.И это Киев,столица.Что уже говорить про другие города?
Любая война заканчивается дипломатией.Но нахуй это никому не нужно,бабки сами себя не спи&лят.
И в страшном сне я себе такого представить не могла.
Руины и куча смертей.
Даже я,отбитый оптимист в дичайчем шоке.
Жена аллигатора• сегодня в 19:27
Ответ дляМанкоголік
Як Вы вважаєте? На які поступки треба було піти з гитлером? Дуже висока ціна, десяткі млн життів загублено . То Сталін винен, що не було миру с гитлером?
Не порівнюйте Другу світову і цю війну. Вони різні.

Манкоголік• сегодня в 19:34
Ответ дляЖена аллигатора
Хуйло такий же як і гитлер . Той теж почав війну з гаслами ’ звільнити ’ і окуповував . Чим хуйло відрізняється від гитлера ?
Жена аллигатора• сегодня в 19:36
Ответ дляМанкоголік
Тільки його і режим хотіли дійсно знести коаліція. Не торгували, не обмежували один одного ні в чому, хто боровся про нього. Тепер порівняти що зараз. Це замовна бойня.
Смешнюча• сегодня в 19:37
Сегодня контент план по темам «х.й войне, давайте сдавацца» на Советчице будет перевыполнен в два раза! 🤣🤣🤣
Это же чудо, что в Украине в 26 году все еще есть площадка, полная женщин, которые не пользуются лобными долями головного мозга.
Кнопкотиць• сегодня в 19:56
Ответ длявкрации
Петя по пустой дороге вдоль полей запустил колонну тварей из Славянска в мой Донецк. И его лапшу с ушей вы до сих пор не переварили. Нашли праведника. И да, на выборах я голосовала за него, за Пецю вашего. Но ради справедливости уж точно про сданные территории писать не стоит, этот хряк в свое время уж точно не с такой мощью столкнулся, какая навалилось на Украину при полномасштабке.
Якщо зечмо не розмінувало б Чонгар то такої б катастрофи не було.
І ще добре пам´ятаєте пусту дорогу, але чомусь авантюра з курською областю то пам´ять вам отштбло? А скільки хлопців клоун з мясником поклали в бахмуті? В гостомельський аеропорт? Здані азовці, яких зечмо обіцяло міняти?
То може порахуйте скількох військових зеговнокомандуючий знищів?
Бо цікаво у вас виходить: клоун хозяйнує сьомий рік, а винен досі попєрєднік.
Клоун здав 30% пуйлу, в винен знов попєрєднік. Клоун здав ВСЕ приазов´я (до речі повернене в Україну у 2015 році) і знов винен попєрєднік.
Гидроусилитель руля• сегодня в 19:57
Ответ дляГерцогиня
В Японии особенно дипломатией окончилась
предлагаете как в Японии? ядрёную бимбу по Киеву запустить?
Герцогиня• сегодня в 19:58
Ответ дляГидроусилитель руля
Нет, по вашей московии
Кондуктор автобуса• сегодня в 20:10
Ответ дляКнопкотиць
Дипломатія???
З 2019 у нас на чолі держави казковий ’дипломат’ і членограй на піаніно.
Якби ви слідкували за його виходками та язиком, то вам би і в голову не прийшло про дипломатію.
Оно?
Чупа-чупс• 2 часа назад
Ответ дляЗлива інформації
❗️Над Києвом відкрите небо: в України закінчилися ракети-перехоплювачі Patriot, — WSJ
ПЕТРІОТИ - Пусті.
Ракет до них НУЛЬ.
Вот мудаки
Зачем об этом вслух говорить, дебилы?
Бомби нас пуйло,фас

Деловитая• 2 часа назад
Ответ дляЛика-прилипка
Эвропейкам с эвропейского дивана только лишь бы сидеть на халяву на европейском диване
А какого вы не предъявляет претензии патриёткам и себе в первую очередь?Вам как кость в горле те выехавшие,пусть бы лучше убило с детьми,раздавило,но вам веселей,что здесь бы были?Я смотрю,вас уже несёт хрен знает куда в своих высказываниях. Вы бы тут драмы нагнали- ой,сколько убитых,зелёное пришло бы с цветочками,но главное-патриотично! Млять,и это свои! В кого вы превратились?
Идите защищайте с украинских диванов,слабо?Люди всё теряют и выезжают без ничего, а вам та халява везде мерещится.А какого тогда эта вся пи.добратия ворует миллиардами, а не вот таким людям помогает,которые в один момент теряют всё?Нету вопросов к этим уродам?Ты глянь,сердобольные соотечественницы,берега уже совсем попутали!
Чупа-чупс• 2 часа назад
Ответ для7_кг_рыбы
Поживем увидим
Та тут и супер аналитиком быть не нужно,та советчица увы права
Чупа-чупс• 2 часа назад
Ответ дляТихомандражная
А ті кого бусифікують,і ті хто бусифікує?Яка їхня роль?
Это другое!
Чупа-чупс• 2 часа назад
Ответ дляДуб береза
Только та которая целая
Так она сегодня целая,а завтра что угодно может быть
Я не Тролль• 2 часа назад
Ответ дляДуб береза
Современные войны давно уже не заканчиваются дипломатией
Потому что, они вообще не заканчиваются...
Сарафанное радио• 2 часа назад
Ответ дляТихомандражная
Ну от поки ви так говорите,ви даєте свою згоду на продовження цього піз..ца.Це звучить приблизно так,мене прийшли вбити,але я не здамся і ніяких перемовин.В мене вже немає лівої ноги,але я не здамся,ніяких перемовин,ну і так далі.Це якийсь грьобаний мазохізм.
А потрібно впустити у дім і щоб вони вбили не тільки мене, а ще моїх дітей, батьків, бо такі, як ви хочуть стати расіянцами за будь яких умов, бо вони вже зачекались на свого куміра і щвинувачують всіх у звірствах, тільки не вбивцю.
Сарафанное радио• 2 часа назад
Ответ дляЛика-прилипка
Та ні, це сєпаршам хочеться срублів і щоб їх мужиків стали зетовцями
Сарафанное радио• 2 часа назад
Ответ дляНічна ненажера
они и так дойдут, только ещё больше людей поубивают к тому времени. а могут и не доходя всё превратить в Мариуполь
За щоку вони візьмуть, як і всі ці роки
Сарафанное радио• 2 часа назад
Ответ дляТільки не про гроші
Откажитесь от вражеского газа!
І зразу мамашки рашистькі перехочуть щоб в їх ізбушках дохлі зетовці намальовувались, почнуть забирати свій навоз назад, на рашку?
Місячне Сяйво• 2 часа назад
Ответ дляСмешнюча
Смысл в этих смертях? Гражданских и военных?

Сарафанное радио• 2 часа назад
Ответ дляЖена аллигатора
Ключі також і у них. Тому що треба домовлятися, приймати важкі рішення, йти на поступки, а не вийожуватися, боятися втратити владу, а також відповідати за свої злочини.
Мля, з ким домовлятись, вже про парад домовлялись, ви довго будете ще свого пуйла тут договорщиком виставляти? Про які домовленності мова, чомусь всі ждуніхи в один голос голосять про дахаваріваца але про що і як вони не пишуть. Вам пуйло хоч одну гарантію дало?
Сарафанное радио• 2 часа назад
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
Сарафанное радио• 2 часа назад
Ответ дляЖена аллигатора
Правильніше - на її знищення, замість миру.
Якого миру? Рашистького?
Марічка• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Очень понравился ваш комментарий. А что, вы думаете таких отбитых не бывает? Вон их в православии даже святыми мучениками зовут. А патриотизм это то же сектантство.
Сарафанное радио• 1 час назад
Ответ дляЖена аллигатора
І буде Венс замість Трампа А ще в Європі праві на низькому старті. Скоріше б вони прийшли і перестали фінансувати цю бойню.
Яку бойню? Вам шкода рашистьких педросів? Мля, воно після такої кошмарної ночі пише про рашистів, як про своїх кумирів, бойня.. .яку ми бойню влаштували?
mamaМия• 1 час назад
Ответ дляКнопкотиць
Дипломатія???
А ви думаєте якби був порох, то війна не почалася б? Що б він такого зробив? Домовився з хуйлом? Щось би йому продав? Віддав? Подарував? Адже по-суті АТО розпочалося при Пороху, і за часи свого правління зупинити його він так і не зміг. Якщо що я не за зелю, в свій час я голосувала проти всіх. І зеля звісно винуватий в тому, що не думав наперед і вів себе надто самовпевнено. І дружкі його були такими самими.
Сарафанное радио• 1 час назад
Ответ дляЖена аллигатора
Удалено администрацией...
Сарафанное радио• 1 час назад
Ответ дляЖена аллигатора
Ваш путін звичайно ж не такий, як ви про нього можете погане писати, він ваш кумір, всіх сєпарш кумір. А вам ще так довго на нього чекати і жити у ненависній Україні, як воно, сцикотно мабуть, лиш тут під анонімом можете про нього мріяти
Марічка• 1 час назад
Ответ дляСарафанное радио
Удалено администрацией...
Сарафанное радио• 1 час назад
Ответ дляМарічка
Удалено администрацией...
Сама доброта нас вбиває, в Бучі, Маріуполі, прямо мироносці з небес, мля, ще хватає цинізму про Крим писати після звірячих вбивств в Україні, вони вам такі добрі- моліться на них, їдьте на підор..шку і цілуйте ноги своєму визволителю. Хватає ще совісті про доброту кацапсьеу писати, фу, мля, як з куском лайна тут переписуюсь, яке бачить, як вбивпють українців щодня і пише, як добре жити з цим фашистьким лайном, фу, як відмитися, від переписки з цим лайном рашистьким.....
Манкоголік• 1 час назад
Ответ дляЖена аллигатора
Не одразу, дали також пройтися по Еврпопі і совку . Майже до московії дійшов .
Тому завжди винуватий агресесор, завжди винен той, хто почав війну . Казати про дипломатію ’хуйло/гитлер’ не доречно. Бо шо один, шо другий не в розумі і цю гнилу владу болот підтримує 140 млн інаше б вже давно знесли хуйла .