мегамоСГ• 07 июля в 11:03

Може хтось подивитись на картах

На роботі керівник іншого відділу мною зацікавлений. По роботі не пересікаємось...чи може бути щось більше...
Seehund• 07 июля в 11:12
Тройка, семёрка, туз.

автор мегамоСГ • 07 июля в 11:13
Ответ дляSeehund
Тройка, семёрка, туз.
Роз´ясніть будь ласка...як розуміти
Seehund• 07 июля в 11:13
Ответ длямегамоСГ
Роз´ясніть будь ласка...як розуміти
Меркантильный интерес.)
Бабайко• 07 июля в 11:21
Да, между вами может быть что-то большее. Мужчина испытывает к вам интерес, который перерастает из дружески-интеллектуального в романтический . Однако роман потребует от вас скрытности, преодоления внутренних страхов и готовности к медленному развитию событий из-за рабочего контекста. Готовы к этому сценарию?
автор мегамоСГ • 07 июля в 11:26
Ответ дляБабайко
Так, а навіщо тріпатись...знаю, що він дуже серйозний і відповідальний...чи може бути щось більше. Ніж роман між нами? Нам за 40 років обом
Бабайко• 07 июля в 11:34
Ответ длямегамоСГ
Да, полноценный и долгосрочный союз между вами абсолютно возможен. эта встреча — не случайность, а поворотный момент в жизни обоих.
автор мегамоСГ • 07 июля в 12:04
Ответ дляБабайко
Просто в голові не вкладається, як це може відбутись, якщо тільки вітаємось на роботі...і скільки часу може піти на розвиток (. стосунків ) як проявиться ініциатива
Кусман Сиру• 07 июля в 13:04
Ответ длямегамоСГ
Роз´ясніть будь ласка...як розуміти
«Тройка, семёрка, туз» — это легендарное сочетание карт из повести А. С. Пушкина «Пиковая дама»...над вами стебутся
Apassionat_a• 08 июля в 00:07
Я би додала, що на Вашого кандидата ще ц інші жіночки заглядаються. Не одна. Як на достойного кандидата для серйозних планів.
Розвиток, дійсно, повільний. Але впевнений
Вам порада від карт: будьте певні себе, не спішіть, поводьтеся достойно, як особа блакитної крові
І все складеться, як захочете

автор мегамоСГ • 08 июля в 10:42
Ответ дляApassionat_a
І все складеться, як захочете
Дякую. Можна дізнатись більш детально...скільки це за часом може бути? Оскільки розвитку ще відносин не має..але відчуваю, що тримає мене в полі зору
Apassionat_a• 08 июля в 13:01
Ответ длямегамоСГ
Щодо часу, Таро не відповідає прямо - це не годинник і не календар.
Можна ставити питання певним чином, задати часовий проміжок.
Має сенс ставити питання не про те, що буде чи не буде і коли. А про те, що допомагає, що заважає, як правильно себе вести, чого уникати і так далі - для кожного запиту будуть свої нюанси.
Якщо хочете про час, можу, наприклад, подивитися, який розвиток матимуть стосунки протягом 3 місяців. Якось так
А ще потрібно імена та дні народження (хто є хто по зодіаку). Бо ці розклади - мій і першого таролога - це трохи всліпу. Треба настроюватись на кожну людину індивідуально
автор мегамоСГ • 08 июля в 13:30
Ответ дляApassionat_a
Можна вам написати
Apassionat_a• 08 июля в 13:44
Ответ длямегамоСГ
Можна вам написати
Так, звичайно