Смішнючка• вчера в 16:12

Як відноситесь до карт таро? Чи вірите ви в це?

Цікаво послухати вашу думку, тільки давайте без негативу. Як ви ставитеся до карт Таро, чи вірите в такі розклади? Можливо самі колись зверталися до таролога чи маєте свій досвід? Просто цікаво дізнатися, що ви про це думаєте
Забобонний фрукт• вчера в 18:04
Ответ дляЖена брата Админа
Итого, да, повышение просить стоит, но с аргументами
Исход -6 пентаклей, благоприятно
Летом - начнутся действия, разговоры, решение затянется
Фортуна идет на осень, если конкретно
Осенью повысят
Спасибо большое!

Забобонний фрукт• вчера в 18:05
Ответ дляЗасомневаю
Ой, не смешите
Бумажки что-то считывают
Ржака 🤣
В психология есть теория Юнга, что все знают все о друг друге. Зря вы так. Вы же не знаете всего.
Apassionat_a• вчера в 19:00
Ответ дляЗасомневаю
Чтоб вы не писали, я никогда ни в какую мистическую силу бумажек с картинками, расклад которой зависит от количества карт в колоде, не поверю
Містичної сили карти Таро не мають
Це інструмент, який допомагає розібратися в ситуаціях
В силу точка та напругу теж можна не вірити - бо току неозброєним оком не видно. Але він є і працює.
Або вбиває
Залежить від того, хто і як його використовує
Apassionat_a• вчера в 19:02
Ответ дляОбласті пітьми
Люди, які цим займаються, поділяються на два табори: відверті аферисти, які брешуть/хайпують/заробляють/стібуться/розважаються/тролять/розводять/вигадують і тд. Інші - відверто взяті в оборот нечистою силою, співпрацюють з нею і так, кажуть правду в більшості випадків, але це дуже небезпечно для душі обох сторін. Таро і всяку таку беліберду від диявола треба обходити десятою дорогою і не втягуватися в ці ігри
Як прикольно, що Ви пишете це під анонімом. І який псевдонім Вам призначила лотерея ))))))
Карти - це інструмент, а не диявольщина і не магія
А, власне, магії найбільше є у святій церкві і її таїнствах
Apassionat_a• вчера в 19:04
Ответ дляПрипоРошенная
Предлагают работать в продажах в этом направлении, эзотерика и таро))
Сейчас вот думаю, стоит идти или нет.
Розкладіть на Таро - і будете знати
Apassionat_a• вчера в 19:06
Ответ дляIraS33
Я не знаю як у вас але я робила розклади тоже в GPT чаті скільки точно все збулося що я була в шоці . А тепер якісь вийшло нове оновлення в нього і зовсім по-іншому.. У когось так тоже?
Самі навчіться
Штучна інтелігенція не ідеальна
Краще довіряти Собі
ПрипоРошенная• вчера в 20:27
Ответ дляApassionat_a
Розкладіть на Таро - і будете знати
У меня их нет, к сожалению 😊
ПрипоРошенная• вчера в 20:28
Ответ дляЗабобонний фрукт
Рекламой услуг или предоставлять сами услуги?
Рекламой услуг, как именно это будет происходить, точно ещё не знаю, созвон 10го.
Успокойся_Успокойся• вчера в 21:22
Не вірю. Дивлюсь на це просто як на таку собі розвагу

Забагаловка• вчера в 22:30
Ответ дляЧерговий по кухні
20 років з ними. Головне, не гадайте на одне й те ж питання по 100-500 разів - Ви витрачаєте енергію реалізіції ситуації. Не гадайте на щасливі відносини, які боїтесь втратити.Не приймайте надто часто участь в онлайн розкладах - там змішується енергія дуже нещасливих і помірно щасливих ситуацій.Не гадайте на одне й те ж питання у різниг тарологів в короткий проміжок часу - все піде по звізді.Онлайн тарологині скажуть, що це фігня і забобони, бо їм невигідно, щоб Ви раз в півроку приходили.І ще, судіть гадалок та відьом по зовнішності - це завжди відображення внутрішньої сутності людини і того, що вона Вам передає частково.
Свої послуги не пропоную, тому анонім.
Як ви навчилися гадати?