Клевотница• вчера в 18:44

Дівчат,що це може бути?

Дитині 3 роки,цілий день бігала вдіта,зараз розділа,побачила таки п´ятна, тільки по боках і на животі,дитину не турбує,не чухається,дитина активна
автор Клевотница • вчера в 18:44

ВундерКІНГ• вчера в 18:49
Аллергия по ходу, а вот на что?
автор Клевотница • вчера в 18:50
Ответ дляВундерКІНГ
Аллергия по ходу, а вот на что?
Мала сьогодні перший раз поїла абрикосу,може бути на неї?
Місячне Сяйво• вчера в 18:51
Схожу на кропивницю. Шукайте причину. Якісь ягоди їла багато? Може бігала серед хащів?
ВундерКІНГ• вчера в 18:51
Ответ дляКлевотница
да в принципе может быть на что угодно, если у нее есть склонность к аллергии.
Снідаю авокадо• вчера в 18:53
Потничка (heat rash / miliaria) — дуже поширена у дітей після активного дня на вулиці в теплу погоду. З’являється саме на тулубі, боках, животі в місцях, де шкіра «запріла» або сильно потіла. Виглядає як дрібні рожеві цятки/плямки, часто групками. Дитину зазвичай не турбує, не свербить сильно.
Алергічна реакція (уртикарна висипка / кропив’янка) — можливий варіант, оскільки сьогодні перший раз поїла абрикос. У дітей реакція на нові продукти (фрукти, ягоди) може проявитися саме так — рожеві/червоні плями на тулубі. Часто не свербить сильно і проходить за кілька годин — 1–2 дні.
Вірусний висип (наприклад, після легкої інфекції) — діти часто переносять віруси «на ногах», і висип з’являється вже після покращення самопочуття.
ВундерКІНГ• вчера в 18:53
Ответ дляМісячне Сяйво
не. крапивница с головы начинается, там волдыри такие и губы выворачивает. и ползет вниз и дико чешется. А это аккуратные пятнышки. Тоже думаю, что где- то лазила
Місячне Сяйво• вчера в 18:55
Ответ дляКлевотница
Може бути на що завгодно. Така реакція кожна ще найкращий варіант. Гірше, коли всередині розвивається набряк Квінке.
Вірю, я повірив• вчера в 18:57
Может аллергия.
А вот на фото не похоже на ваше?
Можно день-два дать антигистаминное, а если не пройдет, то к врачу.

автор Клевотница • вчера в 18:58
Ответ дляВундерКІНГ
Ми в селі зараз,то лазила з дідом рвала вишню,по траві ходила
Місячне Сяйво• вчера в 18:58
Ответ дляВундерКІНГ
У мене кропивниця зазвичай зʼявлялась на внутрішній стороні стегон, животі та на кістях рук.
автор Клевотница • вчера в 19:00
Ответ дляМісячне Сяйво
У нас тільки по боках,і на животику трошки, більше тьфу тьфу ніде немає
ВундерКІНГ• вчера в 19:00
Ответ дляМісячне Сяйво
ясно. а у меня вот так и это заканчивалось больницей. не знала про лайт- версию.
МеняАЖтрусит• вчера в 19:05
Ответ дляКлевотница
Абрикос в украине не уродил. Хз чем они привоз обработали
автор Клевотница • вчера в 19:10
Ответ дляМеняАЖтрусит
Це домашня,наша абрикоса,не покупна
МеняАЖтрусит• вчера в 19:13
Ответ дляКлевотница
Це домашня,наша абрикоса,не покупна
В какой области? ,у нас 2й год неврожай ((((
КапитанльнаЯ• вчера в 19:34
Ответ дляМеняАЖтрусит
Миколаїв, дерева обліплені абрикосою.
КапитанльнаЯ• вчера в 19:37
Ответ дляКлевотница
Це домашня,наша абрикоса,не покупна
Сина колись приблизно так поприщело, на дачі були, т.б купа рослин, комах,
Від однієї таблетки лоратадину через пару годин все зникло