Мааарковная• вчера в 21:28
В плитці замість 45 кутів куточки,хто так робив?
Дівчата,підкажіть,коли робили ремонт,і вкладали плитку,вам скрізь робили кути з плитки?
Чи дещо закривали куточками?
Хочу трохи зекономить,а кутів куча
Чи дещо закривали куточками?
Хочу трохи зекономить,а кутів куча
Фиона Шрековна• вчера в 21:30
Давно уже уголки не ставят.
В 2008 году делала ремонт - ставили уголки. В 2015 и в 2021 - уже уголки нигде не ставили
Тримбулька• вчера в 21:33
Все делали уголками, но смотрели как положить чтобы их было практически не видно...сложно объясняю).. муж сам все делал, хотя заказчикам зарезает под 45.. фото показать не могу.
ЗавЛабСнаб• вчера в 21:36
Зробила металеві куточки і не жалкую. Це дійсно істотна економія в зрівнянні з підрізкою під 45°. Мене все влаштовує.
Мааарковная
• вчера в 21:41
Ответ дляЗавЛабСнаб
А не має фото щоб глянути?
Куточки в тон плитці?
Мааарковная
• вчера в 21:42
У співробітниці запил під 45,то вона всю плитку позбивала,коли щось робила,куточки були б практичніше
Мааарковная
• вчера в 21:46
Ответ дляВсеЧетко
в мене куточки ті в краях, які не заховаєш, всередину не ставила б
У вас є фото?хочеться подивитись,як воно
Впораюсь зі всим• вчера в 21:49
Ответ дляЗавЛабСнаб
Можете показати, будь ласка
ЗавЛабСнаб• вчера в 21:52
Ответ дляМааарковная
А не має фото щоб глянути?
Куточки в тон плитці?
Кутки з білого і жовтого металу. Фото є, але не знаю чи буде воно інформативним, бо все рівно не так як в реалі. На першому фото плитка бронзового кольору і куток перекриває скло, тільки зверху трішки помітно. На чорній плитці білий метал. І додаю фото плинтуса, там зверху йде подібний профіль що і на кутах.
Мааарковная
• вчера в 21:54
Ответ дляЗавЛабСнаб
У вас дуже гарно.
Дякую за фото
Некомильфо• 1 час назад
Ответ дляМааарковная
Вот да,это у многих так, сбитые внешние углы. Поэтому и делают уголки сверху, более практично.
Есть пластиковые, есть анодированый алюминий.