Українська Мрія• сегодня в 11:41
Відмова від нотаріуса про видачу свідоцтва про спадщину
Була подана заява на спадщину, але не вистачило деяких документів, щоб довести родинний звязок. Будемо подавати до суду. Питання - чи нотаріус буде піднімати справу і робити якусь відмову через півроку після смерті спадкодавця? Чи це робиться лише за запитом спадкоємця? Чи треба нотаріуса попередити, щоб не давав цю відмову?
Українська Мрія
• сегодня в 11:44
Ответ дляКредитная
Без відмови нотаріуса суд не буде розглядати ваш позов
Адвокат подає вже, без відмови.
Кредитная• сегодня в 11:46
Ответ дляУкраїнська Мрія
Адвокат подає вже, без відмови.
Або ви надаєте викривлену інформацію, або ваш адвокат дивний
Ленне-Рейма• сегодня в 11:46
Ответ дляУкраїнська Мрія
Адвокат подає вже, без відмови.
Письмова відмова нотаріуса є головним доказом для суду, що у вас є перешкода і без судового рішення ви не можете реалізувати своє право на спадщину.
Українська Мрія
• сегодня в 11:46
Ответ дляКредитная
не знаю щодо адвоката.. Вона вибрала таку стратегію..
Козяка-маляка• сегодня в 11:47
Берете відмову і йдете в суд.Тільки там ви можете доводити все необхідне,якщо це можливо.
Українська Мрія
• сегодня в 11:48
Ответ дляЛенне-Рейма
дивно, що адвокат цього не знає((( тобто її позов просто не приймуть?
Ленне-Рейма• сегодня в 11:49
Ответ дляУкраїнська Мрія
Яка причина позову у неї?)
Козяка-маляка• сегодня в 11:49
Ответ дляУкраїнська Мрія
Позов відправить,а потім прийде лист є,які документи необхідно додати
Запасная спина• сегодня в 11:49
Ответ дляУкраїнська Мрія
Позов приймуть, Ви оплатити послуги, а от суд може не задовольнити позов.
Українська Мрія
• сегодня в 11:52
Ответ дляS.s.s.
Ви хоч пишіть правильно. Він же подав в суд з іншої причини виходить .
я не спеціаліст. Вона подає в суд , щоб довести що моя мама є племнінницею померлої, тому що відсутнє свідоцвто про народження. Зібрала опитування свідків , всі фотографії та інші документи. І каже, що нам не треба відмову від нотаріуса. От усе, що я знаю.
Кредитная• сегодня в 11:54
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну то взагалі не позов, а окреме провадження про встановлення юридичного факту.
Українська Мрія
• сегодня в 11:56
Ответ дляКредитная
дякую, мабуть так. Тому питання до нотаріусів - чи вони дають відмову без запиту, чи справа просто лежить, поки ми знову не звернемося ?
Кредитная• сегодня в 11:58
Ответ дляУкраїнська Мрія
Справа просто лежить. Коли спливе 6 місяців, спадкоємці звертаються до нотаріуса, який відкрив спадкову справу, і нотаріус або видає спадщину, як всі документи в наявності, або відмову, як чогось нема і надати неможливо. Наприклад, правових документів на нерухомість.
Українська Мрія
• сегодня в 11:59
Ответ дляКредитная
Дякую!
Вареничніца• сегодня в 12:19
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вас вообще нотариус в суд должна отправить
Українська Мрія
• 1 час назад
Ответ дляhrystia
Суд встановлює родинний звʼязок і з рішенням суду ви знову до нотаріуса
так і планується.
Українська Мрія
• 1 час назад
Ответ дляВареничніца
Она нам сказала, что это зависит от адвоката. Мложно дожидаться отказа и с ним в суд идти или можно єто сделать до. Адвокат выбрала второй путь, но тогда нужно, чтоб нотариус не давала отказ, а дождалась решения суда. Я поэтому и спрашивала, будет ли нотариус иницировать отказ самостоятельно (по итстечению срока)или это делается только, когда к нотариусу приходят наследники.
Українська Мрія
• 1 час назад
Ответ дляhrystia
До речі, нотаріус не буде піднімати вашу справу, поки ви не звернетеся повторно.
ось це я хотіла вияснити, дякую
Вареничніца• 1 час назад
Ответ дляУкраїнська Мрія
Когда обращаются наследники за выдачей наследства