П´яна вишня• сегодня в 00:42
Ситуація в театрі з моїм чоловіком
Дівчата, хочеться почути думку зі сторони. Пішли з чоловіком в театр: 1 ряд в ложі. За нами сидять 2 дівчат. Тобто всього 4 людини в ложі. Десь на 15 хвилині вистави мій чоловік озирається , розуміє , що тим дівчатам погано видно і каже мені: посунся, нехай скраю ще дівчата влізуть , бо їм типу погано видно. Я ,скрививши лице , відмовляюсь просунутись, а сама в шоці сиджу з його пропозиції. Моє бачення: я купила заздалегідь квитки в театр, надягнула каблуки, вийшла з чоловіком розважитись, а він думає не за мій комфорт, а за комфорт «лівих» дівчат, які бачили де купували квитки. Так ладно було б куди посунутись, а так реально вліз би максимум один стул боком і то вже в мене на голові б висіли. От як би ви відреагували на таке?
Дона Ко Ко• сегодня в 11:07
Ответ дляДівчина Гілмор
Не варта, то був сарказм. Але поведінку його ’візьміть на карандаш’, слідкуйте.
Там не за чем следить.
Пост о разводе, кстати, очень верный.
Долго писать, кому нужно, и так поймет.
Пост о разводе, кстати, очень верный.
Долго писать, кому нужно, и так поймет.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 2 часа назад
Ответ дляП´яна вишня
Соррі, не зрозуміла…. Це комплімент чи сарказм?:)
автор, ведь он у вас по жизни такой правда? это не первое дерьмо куда он вас мокнул верно? и вы все равно пытаетесь найти в нем розу? через столько лет?
Chaterbox• 1 час назад
Ответ дляЭлектричка
Когда нибудь была. И стульчики не тягала. Там кресла к полу прикрепленные
видно в сельском клубе лет 50 назад
Chaterbox• 1 час назад
Ответ дляП´яна вишня
Такий варіант я навіть не обмірковувала! Своє він не пропонував- лише мені посунутись….
я бы встала и ушла.
Chaterbox• 1 час назад
Ответ дляТра Ля Ля
У меня сын высокий, он тоже всегда переживает за тех кто сзади сидит, быть человечным это нормально.
у Вас сын, у автора муж,который сказал отодвинуться
П´яна вишня
• 1 час назад
Ответ дляЦарівна Жабка
Он о вас тоже заботится? Пишет типа и говорит: оденься теплее,ты устала ,полежи ничего не готовь.
Есть просто добрые люди эмпатичные,они для всех такие. А есть хамелеоны,они чужим услуживаются,в реверансах все такие рассыпается,а своих родных обижают
Ні , мене не ображає, турбується, але коли навколо багато людей- то вже не раз траплялись ситуації, які мені не подобаються. В нього і тон може змінитись , фрази , і проскакують дивні , як на мене , вчинки
П´яна вишня
• 1 час назад
Ответ дляНа паровозе
Автор он всегда такой?
В родині все ок, але коли навколо зʼявляються люди, то трапляються ситуації, що я ображаюсь
П´яна вишня
• 1 час назад
Ответ дляЗавжди з рушником
С чего вы взяли, что у него есть чувство вины по этому поводу?
В том- то і прикол, що немає. Він не розуміє , що він такого зробив. І замість того, щоб вибачитись , продовжує доказувати, що це дрібниця
Фляшка на трьох• 59 минут назад
Ответ дляП´яна вишня
Так і було…. Але ж сам факт пропозиції ((
Просто в мене була думка, що може то я перебільшую, але так образливо, що я не так зробила у цих відносинах ….
Авторе, дуже вас розумію. Колись ми їхали дитині купити взуття . Вона була маленька, ще в автокріслі. Я з нею сиджу за водієм (чоловіком). На вільних місцях лежать наші речі - куртки, сумки, щось дитяче.
І тут двоє дівчат років 15-17 ’голосують’ на дорозі. Чоловік зупиняється, каже мені - Ми ж їх заберемо - і вискакує з машини і починає висаджувати їх по черзі і відкривати перед ними дверці. В результаті мені на руки звалили всі речі, що лежали на вільних місцях. Вони з нами їхали недовго, але сам факт.
Звісно, був ще той скандал. В потім я зрозуміла - що це така людина, і нерви свої не варто витрачати. Він все одно таким і залишиться. Ви або приймаєте його таким, як він є, або розлучаєтеся, якщо такі дії для вас неприйнятні.
Жирафовое варьенье• 49 минут назад
Ответ дляРедисочка
Класна лексика для театралки
А яка має бути?
Электричка• 15 минут назад
Ответ дляКопуша
Сколько стоит билет на Бродвее
По разному. На какой то спектакль от 70$, на какой то от 180