Не танцую- но пою• 10 июля в 13:08

Как выбрать хороший блендер?

Слишком много моделей, какой лучше для дома?
Бабуся мороз• 10 июля в 13:11
Браун со стеклянной чашей

Незнакомлюся• 10 июля в 13:11
Обирайте Бош. Не беріть з купою насадок, лише те, що збираєтесь використовувати.
Г@Л@В@ломка• 10 июля в 13:12
Ответ дляБабуся мороз
Браун со стеклянной чашей
Покажите какой
Г@Л@В@ломка• 10 июля в 13:12
Ответ дляНезнакомлюся
Покажите какой
Бабуся мороз• 10 июля в 13:14
https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/blendery_tefal_...[regular]-[FOX]-[PMax]-[SDA]-[%D0%91%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B8]&utm_term=&utm_content=cid|21452785346&gad_source=1&gad_campaignid=21446266512&gbraid=0AAAAADMQBco1yHzRB2QN2YhILxrNywPe1&gclid=Cj0KCQjwsMLSBhD9ARIsAIpUTDoyhvKlGq_lsvjwSPZf4JOYmIGpoKEJfCdPPNnLG8nR-JOvZpzkLgsaAv0EEALw_wcB

Браун не нашла, но вот тефаль подобный
Аноним_1859• 10 июля в 13:16
Braun
Ваша прЭлесть• 10 июля в 13:21
у меня ninja

если вы именно про блендер
Повітруля• 10 июля в 13:32
Якщо саме блендер - то я теж плюсую тільки за Браун. В мене модель, схожа як на фото, тільки старіша, її вже мабуть не випускають. Років 8-9 їй, жодних проблем ні разу не було. А от перед цим блендери змінювала через 2-3 роки використання, чомусь постійно ламалися. Браун топ))) і да, куча насадок не потрібно, лише ті що на фото, і то, особисто для мене навіть вінчик не треба, на те є повноцінний міксер, у мене іншої фірми
Играю_на_кларнете• 10 июля в 13:34
Бош
гарантия 10 років

ПотеряласЯ Я...• 10 июля в 13:39
залежно які у вас на нього потреби
Черпак_для_фантазий• 10 июля в 14:04
Ответ дляПовітруля
Згодна
У мене теж такий. Потім всім такий дарувала - всім подобається. Навіть без скляної чаші.

В інші були і Філліпс, і Ще щось - не те.
Черпак_для_фантазий• 10 июля в 14:04
Ответ дляИграю_на_кларнете
Бош
гарантия 10 років
Потрібно уважно читати на що саме гарантія.
Гадаю_По_шнуркам• 10 июля в 19:25
Я за измельчитель бош