Я_не_аноним_100%• вчера в 11:02

Питання до бухгалтерів

Зараз змінилися рахунки для сплати військового збору. Я на 3 групі. У мене є переплата по єдиному і по військовому. Що тепер робити? Треба якось переводити ці кошти на новий рахунок?
Мій не такий• вчера в 11:03
Ніт.

Мій не такий• вчера в 11:05
Зайдіть в свій кабінет - ваша переплата залишилась
Змінився айбан
Svitlo_• вчера в 11:08
І по попередній інформації з нового року знову буде оплата на старий рахунок.
размахер• вчера в 11:21
Не надо
Без паники• вчера в 15:12
По единому налогу счёт не изменился. По военному сбору всем кто платил на старые счета деньги вернулись. Поэтому причина вашей переплаты в другом. Может вы заплатили налоги, но не сдали декларацию за какой-то период. Проверьте в электронном кабинете начисления за все периоды и декларации.
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 15:27
Ответ дляБез паники
Ні, пепеплата там давно. Я ще в минулому році натупила і декілька разів заплатила. Зараз от хочу піврічний звіт здавати і відповідно подоплачувати до тих сум різницю. Але рахунок по військовому змінився і тепер не знаю як краще. Може заплатити повну суму на новий рахунок?
Без паники• вчера в 23:00
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Просто доплатите разницу на новый счёт.
Переплата в любом случае у вас есть независимо от того менялся счёт или нет.