ПироженкА• 1 час назад
Чи допомагає маска із зеленим чаєм при висипаннях?
У мене комбінована шкіра іноді є почервоніння та дрібні висипання. Читаю що зелений чай добре заспокоює шкіру. Хто пробував такі маски, чи був помітний результат?
Бегущаяпо• 1 час назад
Вы были у дерматолога? Сдавали анализы? Важно знать характер высыпаний. Если это гормональные, то не поможет
Огірок та Помідорчик• 1 час назад
Вот это помогает, точечно наносите на прыщи. Можете почитать отзывы на мейкапе